Nespolečenská, nudná. Někdo stejně?

lusinek12
3. kvě 2024

Zeny, maminky je tu nekdo kdo je na tom uplne stejne mam velky problem se nekam zapojit mam strach co reknu ten pocit ze na me bude hodne lidi koukat a pak se zacnu stydet a koktat... uz stym bojuji dlouho a trapim se stym ted jsem i nastoupila do nove prace zensky se tam bavi kecaj a ja jen mlcim ani nwm.jak se zapojit a kdyz uz neco reknu stava se mi ze nikdo neodpovi je mi trapne a celkove do breku rikam.si ze sem proste nepatrim jako bych byla uplne z jine planety.. :( se znamima neboli kamosky co mam s nema se bavim normalne za vtipkujem ale jak je nas vic proste to nejde a celkove me ani nenapada co mam rikat jako bych mela v hlave uplne vygumovano a ja nemela proste zadne tema nemela co rict.. v praci vsem jen rikam dekuju jooo dobre joo..🙈 nejradsi bych se propadla.. utekla nekam hodne daleko urcite bych tu nikomu nechybela.. me prijde ze se to proste nikdy nenaucim zapojit se bavit se jako bych v sobe mela nejaky blok strach a nemuzu to nejak odstratit ani nwm jak.. :( az je mi z toho vseho do breku.. 😪😪 jsem proste nemozna..

mourovatakocka
4. kvě 2024

Navrhuju tiché setkání introvertů. V klidu někde posedime v cukrárně, společně si pomlčíme a bude to 😜

veronicka89
4. kvě 2024

Úplně to hlavní co se musíš naučit je se nebrat vážně a mít se ráda...

Tak se nebavíš lehce se všema a co ...
Tak nejsi nejvtipnější v místnosti a co ...
Tak občas placnes třeba i blbost no a co ...

Lidi co tě mají rádi tě mají rádi pro jim tohle je úplně fuk ...

Jasně jsou situace kdy chce člověk být komunikativnejsi , sebevědomější...

Můžeš navštívit určitě nějaký kurz...nebo to aspoň trénovat online ... Pokud tě to třeba brzdi v hledání tvoji vysněné práce , nebo tak , pokud si to prejes

Ale já nevím , neporovnavej se s nikým a buď to prostě ty ;) ...
Sama píšeš že se ,,svýma,, lidma To máš jinak ...a to tom to je ...nepotřebuje se líbit a zavděčit lidem kterým je to úplně fuk...

;)

zekrt
5. kvě 2024

Ono nejde se předělat. Holt jsi introvert a větší společnost ti nevyhovuje a není na tom nic špatného. Jen se musíš naučit mít se ráda. Já to mám naopak a zas mluvím až moc, zakecám se kdekoli s kýmkoli, taky si to pak vyčítám, taky se snažím mírnit, jen naopak než ty.