Nevěra - jak být silná a nevrátit se k němu?

hanickajenej
16. črc 2018

Ahoj mile dámy.. prosím o radu.. všude kolem slyším a čtu, jak ve vztahu nevěra dřív nebo později prijde.. a žádná se tomu nevyhne a pokud ano, je to jak výhra v loterii.. A pokud k nevěře dojde resp. Když muž má přímo milenku, tak ženy doma čekají, zoufají a doufají, ze jejich manžilek jednou od své milenky odejde zpět k nim. Nebo by mu, už dávno odpustily. Já prozivam něco podobného i když jiného. Mě můj manžel jednou podvedl (on tvrdí, ze nedošlo k sexu, ale víme jak to bývá), ale jelikoz byla ve vztahu velká krize, nakonec jsem odpustila. Každopádně po půl roce přišla další a já už to na vazno utla. Manžel prosi, naléhá, posila darecky no proste je na dne. Kontaktoval mě i jeho bratr, jak je na tom zle. Vím, ze ty jiné manželky by daly kdo vi co za to, aby se je manžel prosil o odpuštění, ale já mám takovou zlost, cítím zradu a hrdost se nevracet! Je to teprve 14 dni od rozchodu, ale já se z toho cítím opravdu také na dne. V práci se nesoustredim, nespim, nejim a bohužel pořad na nej myslím. Mám pocit, ze se z toho zblázním. Na jednu stranu mi taaaak chybí a na druhou vím, ze bych nebyla s nim, uznikdy šťastná i s tím, ze by se to mohlo opakovat.. Děti nemáme... má někdo podobný příběh? Vydržel to z vás někdo i přes tu strašnou bolest v srdci z opuštění? Jak dlouho to bude ještě trvat? Vše se ve mě mele.. nejdříve brekot, jak mi chybí, pak zase NE UŽ NIKDY S NIM - nevazil si mě.. nebyla to jednorázová akce, ale scházeli se a kdo vi kolikrát spolu spali. Nechci mu odpustit, ale ta bolest ☹ ... Má prosím někdo podobný příběh?

ariadna12
16. črc 2018

Vzdycky, az te k nemu bude srdce tahnout, vzpomen si na ten pocit, jak ses neveru dozvedela. To bodnuti by melo byt citelne, kor kdyz to bylo opakovane. Prekonala bych psychickou zavislost na muzi, co te podvadel, zvys si sebevedomi a sebeuctu a kopni ho definitivne do .......

ariadna12
16. črc 2018

@hanickajenej no tak sekni s praci, najdi si jinou, vyhod ho z domu nebo se odstehuj a budes mit pokoj.

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@ariadna12 ano to je to co mi pomaha.. představím si je spolu v posteli.. spolu, když za ni jezdil a byl nadšený, ze ji vidí.. to je pak takový chvilkovy očistec 🙂

ariadna12
16. črc 2018

@hanickajenej jeste jedna poznamka: on jak naleha a prosi, aby to nebylo tak, ze mu dala ta druha kvinde nebo mu rozhodne delat servis jako ty nebude.

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@ariadna12 práci mám skvělou, nerada bych o ni přišla, ale z bytu, už je odstehovany. Byt byl můj on má svůj, takže v tomto to bylo jednoduché.

ariadna12
16. črc 2018

@hanickajenej tak to je dobre, vypadas, ze to mas v hlave celkem srovnane. Ve tve kuzi bych rozhodne nebyla klidna. Asi by mi nejvic vadilo, ze vsichni vedeli, jen ja ne. At to dobre dopadne.

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@ariadna12 děkuji.. a no prave, ze jak to rozkecala, tak to všichni věděli a pak se to ke mě postupne donaselo.. nejdřív zapiral, pak se přiznal. Vše utnul, ale pozdě.. opravdu jsem si připadala, jak husa, každému pro smích, když nás pak viděli spolu.. když už nevěra, tak at o ni vi co nejméně lidi, at co nejméně ublizi.

laskonka85
16. črc 2018

U nás nevěra trvala rok a čtvrt. Manžel si začal v době mého těhotenství našeho druhého dítěte, s účetní z práce. Já měla tušení dva měsíce před porodem. Jinak to prasklo tři měsíce po porodu. Kdy si přestal dávat úzkostne pozor. Slečna s ním byla dokonce těhotná, šla na potrat. Nevěděla prý či to dítě je. Zda. Manželovo nebo jejího přítele.

Já ho vyhodila, ale po měsíci vzala zpátky. A to byla chyba. Pokračovali v tom dal. A takto se to provalilo 4x.Ano..nemit děti.. Končím. Ale. S dětmi je to složitejsi. Navíc hypotéka na krku. Když si vzpomenu jaký peklo jsem si za těch X měsíců prožila.. Je mi zle. To co manžel prováděl.. Řeknu vám.. Uz to nechci zažít. Nakonec sme se dohodli, že zůstanu v bytě s dětmi a on se s dotyčnou sestehuje.

Takova perlička byla, když mi řekl. Že si vezme televizi co koupil o vánocích a místo ní mi přiveze tu od slečny. 😂Aby pry děti měli na co koukat. Rikam ať si ji nechá. Byla jsem smírena s tím. Že budu s holkama sama. Stalo. Mě to.zdravi a spoustu nervů. Slečna nebyla žádná modelka. Vyměnil lepší za horší. Slečna u nás dokonce byla doma když jsem já byla v porodnici a měla poporodní komplikace. Slečnu nemůžu potkat.. Asi by to nedopadlo dobře. Nicméně. 1.5.mi manžel oznámil že se s ní rozešel. V té době co byl s ni, tak se od něj dotáhli i rodiče, kamarádi. Na všechny totiž kaslal a choval se jak idiot. No a od té doby je klid... Ale to víte.. Nevěřím mu, stojí mě to hodně úsilí se tim neuzirat každý den. On se snaží.. To jo. Ale důvěra je pryc..

letadylkokane
16. črc 2018

@laskonka85 takze jste spolu?

biedronca
16. črc 2018

@hanickajenej _a ty bys sis opravdu dokázala predstavit, že tento "chlap - nevěrník" by měl být jednou otcem vašich dětí? jako ono to skřípe a dost (kdyz tam byla nevera) jeste pred pořízením rodiny. A co teprve potom? nebudeš mít na něj tolik času, nebude hodně nocí vyspany, bude protivní, plačící miminko... za kym myslíš,že bude "utíkat"?

laskonka85
16. črc 2018

@letadylkokane Jsme spolu, ale je to hodne těžký.

ariadna12
16. črc 2018

Ja to teda osobne nezazila v podobe nevery, ale byvala spoluzacka ano. Podvadel ji s nejlepsi kamaradkou. Odpustila mu, maji hezkeho asi 3leteho syna. Vzali se, maji spolu baracek. Kdyz tam jdu na navstevu (sama nebo s dalsi kamoskou), "skenuje" nam ocima prsa, zadek, a to nejsme zadne modelky, a ona sedi s prckem vedle nas. Ja ho nemuzu vystat, ze slusnosti s nim komunikuju. A ji uprimne lituju, protoze je to velmi hodny clovek, co si to nezaslouzi.

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@ariadna12 jde i o to, jestli by vás takto skenovala i bez te nevěry..? Jestli je třeba vic zarliva, ale po tom, když ji podvedl s nej kamoskou, tak se vlastně ani nedivim.. :-/ ... ale fakt co to s holkama je? Mám nejlepší kamarádku, má super pěkného kluka a vzivote mě ani nenapadlo se na nej dívat jinak, než jako na jejího chlapa.. a kdyby něco zkusil, tak by letěla facka..!

montyjack
16. črc 2018

@letadylkokane me to prislo jasne, ale trosku to teda rozeberu :D pokud se mu nedostane uznani treba v vpraci, je prirozene, ze si bude chtit zvednout ego jinde - tj. pokud se v pro nej dulezite oblasti zivota neco nedari jak ma, kompenzuje svuj pocit menecennosti treba tim, ze si dokaze ze jeste umi sbalit nejakou holku. K tem fakturam se doufam nemusim vyjadrovat ze ne :D

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@montyjack ale pak to není dobrý a vyrovnaný člověk. A toho bych nechtěla. S tím mým to podle mě bylo tak, ze ho ona proste vic imponovala než já a toho pak také nechci. Je to nevazeni si toho co má doma a tak si ho také nemám důvod vážit. :-/

montyjack
16. črc 2018

@hanickajenej ty jsi ale take svobodna, takze si dovol byt stastna. Chapu, ze obava ze samoty a zvyk te treba tahne ruznymi smery, ale pokud ho nedokazes bezpodminecne prijmout jaky je, tak se budes porad trapit. Ty ho znas, tak vis, jestli je realne, ze s nim budes stastna nebo ne - nebo se proste zamysli, co ti ten vztah prinasi a hlavne proc s nim chces byt - a to "jsme spolu dlouho, jsem na nej zvykla a bojim sez e budu sama" neni duvod. I kdyz to zni neromanticky, tak vztah je vzdycky tak trochu o barteru a melo by to byt vyrovnane. Kazdy je zodpovedny za sve ciny, kdyz rozbijes sklenicku a omluvis se ji, taky se ti tou omluvou nespoji zas dohromady.

montyjack
16. črc 2018

@hanickajenej hej uprimne, nikdo si nevazi toho co ma, dokud to neztrati - plati to o vsem a u vsech - pocinaje zdravim a konce vecmi. I muz, ktery ma doma nejvetsi "samici" se stejne bude driv nebo pozdeji divat po jinych. Ho ted proste bavi te dobyvat, tak ho v tom nech, vytez z toho co pujde - at ti dela radost kdyz to tak posral, a pak uvidis no. Proste normalne chod mezi lidi, treba te zaujme nekdo jiny.

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@montyjack ale ano váží.. já si ho vždy vážila aspoň tak, ze jsem ho nikdy nepodvedla a i tu dotyčnou kraaaavu jsem se ještě snazila poznat, když furt tvrdil, ze je to jen kamaradka a ejhle jen kamaradka, s kterou se vyspal a i na chvíli za ni odešel.. ze chce čas a v tom čase, kdy já trubka čekala si užívali.. ☹ mě to prave ani radost nedělá.. spis chci abych z toho už byla vylecena.. z te zvyklosti a určitým způsobem i zamilovanost..

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@biedronca to je prave to proč chci pryč.. on je energicky člověk. Má rad adrenalin a to s ni měl, dle mého.. ona je taková .. no dela blbosti, pije, je taková chlapska v tomto a proste mě měl doma. I když nejsem žádná domácí putka, tak proste ten adrenalin s ni měl, už co se tyče nevěry.. nevím.. ale asi přesně jak říkáš. Bude doma řev furt něco, málo času na sebe a potkal by další s kterou je sranda než s unavenou matkou..

martaskaaa
16. črc 2018

Ja tohle zažila pred X lety. Nekolikrat odpuštěno (nebylo to totiz jen jednou) jenze se ze mě stala stíhačka, kamkoliv šel ač doopravdy s kamaradama, tak jsem v tom videla jinou. To pak je člověk na palici a za vším hledá všechno.... pokud není důvěra, je to na pytel. A všichni vime, že získat ji zpět je sakra těžký, jestli vůbec reálný? Podle me uz ta důvěra nikdy nebude jako dřív

irisv
16. črc 2018

@codal u ní je vidět, že chce víc, vyloženě láká, a to má přítele a je o 13 let mladší než můj chlap. Když sme tehdy rozebírali, proč - tak právě, že se mu s ní dobře podívalo. On potřebuje čas od času takové "filozofické chvilky" a já na to moc nejsem ☹ Měl to tak už když sme se poznali. A co se týká toho, že by do toho znova nespadl - nevím. Každopádně ona mu zjistila jednu potřebnou informaci (s tou se ozvala po měsíci, co on s ní utnul kontakt), tak jí poděkoval a zeptal se co za to. No, pozvání někam, že. Já nevím, do jaké míry si to uvědomuje. Vím, že má potřebu zvyšovat si takhle ego, měl to tak vždy, ale jakmile začala holka flirtovat, zdrhnul. Podle mě si myslí, že zvládne odolat, ale nevím. Podle stylu jeho psaní je ale vidět, že úplně nejásá - to na něm poznám, na to sme si vyměnili až moc mailů a sms 🙂 Teď moc ale nevím co dělat. Na jednu stranu bych chtěla "počkat", dát mu šanci ji odmítnout, abych mu třeba mohla začít zase víc věřit a nebýt za mrchu. Na druhou stranu se bojím, že když chvilku počkám, vznikne mezi nimi něco víc. Nevím, jestli nějakýma mýma "zákazama" a "nožem na krku" by to nebylo horší, on je hrozná palice a seknul by se.

letadylkokane
16. črc 2018

@irisv na to je tezka odpoved. Ale asi bych pockala, jak se to bude vyvijet. Prasknout do bot muzes kdykoli.

irisv
16. črc 2018

@letadylkokane díky. Já se k tomu zatím taky přikláním, ale otázka je, jestli ze mě nemluví hormony nebo zbabělost 😀

ariadna12
16. črc 2018

@hanickajenej nene😂, to nas skenoval on. Ona sedela vedle a v naruci dite.

simkrk
16. črc 2018

Jaa bohuzel.. Ale s tim ze mame spolu dceru rok a pul.. 🙂 tedka uz to bude rok co jsem od nej odesla... On je s tou holkou co za ni chodil, jenze chodi i za mnou... :/ ja si rekla ze uz nikdy vic... Podvedl me 2x...jenze jak ho vidim stejnak se to ve me zlomi a jsem "jeho"...bohuzel mame k sobe stale blizko... Nejdriv ho chci zpet, chci s nin byt... Ale proste pak si nanti vse vzpomenu a reknu si proc... Kdyz byl neverny, ublizil mi... :/... Kdyby jsme spolu nemeli dceru tak ho v zivote nechci videt a taky by to tak bylo, nedovolila bych uz sama sobe ho videt.. Ale s dcerou to moc nejde ho ignorovat a nevidat ho... :/ i kdyz ano, musela bych to v sobe def. ukoncit a pak by to to slo... Jako udelal to 2x a udela to proste zas... Bud dyl nebo driv.. Ja vim ze ta duvera je pryc a proste bych ho podezirala... :/ takze nebud hloupa jako ja a necekej na zazrak ze se zmeni... :/

codal
16. črc 2018

@irisv jako odejít můžeš vždy, v tvém případě bych radikální řez úplně nedělala, už kvůli dětem.. každopádně mně jedna taková, co si mého muže omotala, rozuměla mu, povídali si,nakonec opravdu odlákala.. já se snažila být tolerantní, dokonce jsem se s ní snažila i přátelit, když oni byli "jen" ti kamarádi,ale ona byla příliš velké lákadlo, uměla to s ním, nevím, jak to dělala,ale dělala to osm let a delala to dobře..skákal, jak ona pískla a kdykoliv piskla.. já celou dobu věděla, že to není koser vztah,že tam je něco víc,ale on mi furt tvrdil,že ne (možná to odmítal přiznat i sám sobě, že si ho tak omotala), těžko říct, každopádně čekal na příležitost, kdy ona povolí.. a já zamilovaná, to furt nějak omlouvala, říkala jsem si, že jsem zarlivka a něco si namlouvám.. odmítala jsem se smířit s myslenkou, že jsem číslo dvě a že je to jen otázka času.. nechtěla jsem se ho vzdát a věřila, že se to změní.. už jsem pak byla úplně vymiskovana... Pípnutí SMS, zamrazilo mě v zádech..nechtěla jsem opoustet byt na noc, protože kdykoliv jsem odjela, tak jsem pak zjistila, že byla u nás nebo se sesli.. on mi to samozřejmě nikdy neřekl, vlastně se s ní scházel dost často tajne, lhal o ní, jak mohl, i když jsem ho prosila,ať mi radši řekne, když jdou na kafe.. vzdycy mě jen utřel, že je to kámoška a že mi to neříká, protože bych vysilovala.. takže jsem si za to mohla sama.. občas se to ke mě nahodne doneslo, pak už jsem se mu i podívala do mobilu...probíhaly tam i nějaký erotický smsky.. na to mi tenkrát řekl, že se jen nudil a byla to jen slova.. já byla tak blbá!!! bůh ví, o čem nevím, nevim,co všechno proběhlo a teď už je to fuk.. Prostě ze mě udělal stíhačku non plus ultra...jen lži a zapírání.. Hroznej stav, já bez hrdosti... Jednoho dne jsem přišla domů (výjimečně jsem musela být přes noc pryč), tam jsem našla důkaz o nevěře.. on zapíral, tvrdil jak mě miluje, pár dnů na to mi řekl, že už mě nemiluje dlouho a odchází.. do čtrnácti dnů ona byla těhotná,ale nevěděla jestli s mým nebo se svým mužem.. do porodu to táhli ve třech, pak se ukázalo, že ten "můj" blbec má smůlu, miminko nebylo jeho.. dneska děkuju bohu, že to skončilo.. tímhle sáhodlouhými romanem chci ale jen říct, že tohle povídání opravdu nebývá nevinné a že pokud ona ho chce a umí to (což asi umí), tak je to velmi nebezpečné!!!

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@ariadna12 jo taak 🙂 ale tak pokud jen skenuje, tak v pohode. To dela hodně chlapů. Pokud nic vic, tak pokutování mi nevadí. Jsou to proste lovci :D

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@simkrk nejhorší je to když takto nadbihaji a jak nás stále miluji.. pak bolest trochu preboli a holky znovu podlehnou no a pak se diví, ze se v tom plácájí zas a znova.. jsem rada, ze nemáme mimi a muzu ho ignorovat a on jednou přestane. Možná až si někoho najde. Jen, ze je u te práce je problém. Ty až si najdeš fajn chlapa, tak to bude také jiný 😊🙏

irisv
16. črc 2018

@codal děkuju. To mě...já nevím jestli mrzí, spíš s-re za tebe, cos musela prožít. Nechci tvrdit, že u nás to tak nedopadne, možné je všechno. Každopádně já se cítím tak nějak ve výhodě, že vím, o co jí jde i to, jakým stylem si ona s ním a on s ní píše. Navíc on lhát neumí.... sem připravená odejít už dlouho, držím, protože ho mám ráda, kvůli dětem + protože on se ke mě přes to přese všechno chová hezky, v podstatě udělá, o co poprosím (nebo napodvacáté připomenu). Teď toho prostě fakt moc nevím, asi počkám až se bude blížit ta schůzka a uvidím, jak bude on reagovat a co bude posléze. Sem si jistá, že kdybych na něj vyrukovala teď, sekne se, naštve se a možná i natruc by se s ní sešel. Chci mu dát šanci. Možná i částečně chci mít pak munici, abych řekla-věděls to, udělals to, nemáš se čemu divit. Snad nejsem moc velká mrcha. Ale je dospělej a musí nést následky svých činů.

hanickajenej
autor
16. črc 2018

@codal skoro jako u mě.. taky jsem se s ni snazila sblížit a ona si dokonce chvíli hrála i na mou kamarádku. Netrvalo to tedy osum let to by mě piclo, ale půl roku.. taky ho měla omotaneho.. co to je za způsoby, když má kluk holku, tak mám trochu svědomí či úctu sakra a nebalím zadaného! Jako to nemají na to si najít volného?? 🤮 Až mi prijde, ze to dělají naschvál.. kazdopadne odteď, už nevěřím na kamarádeni mezi ženou a mužem.. ano muže to být tak, ze jsou dlouhodobý kámoši a to napětí tam proste není. Pokud by si posílali erotické sms + lhaní, tak bych nůž na krk dávala. Crcat se ve vztahu, ze ani nemůžu odjet je pak člověk jak v kleci. Žije pouze jeho život a ne svůj. Já to měla podobný. Nechtěla jsem někam odjet, aby nebyl s ni. On mi teda vždy řekl, ze s ni byl, ale neměl ani jinou možnost, jelikoz by se to rozneslo. Samozřejmě jsem se snazila v něm vyvolat žárlivost, ale vždy to bylo jen chvilkove. Když už jsem to nevydržela a snazila se mu to v klidu vysvětlit, jak to na mě působí a ze mi tím ubližuje, tak to pochopil a řekl, ze se s ni přestane vídat... no a druhy den se kvůli blbosti naštval a odjel. Chtěl čas a v tu dobu byl s ni v posteli. Hnus.. pak jsem mu napsala, ze je konec a najednou vodopád slz a kecy, ze spolu nic neměli a jak mě miluje a ze jsem pro nej byla vždy ta nejdůležitější 😂 ... když to teď píšu hromadí se ve mě vztek a najivita, proč mám občas pocit ho chtít zpět.. každopádně u nich to bylo naopak. Oni si nepsali vůbec, ale jelikoz dělala v restauraci, tak se viděli, když já byla v práci.. 🤬🤬🤬 proste jsem rada, ze jsem od nej i když píše teď hezky, ale příliš pozdě jeho uvědomění.. snad jsou i chlapi co mají vic rozumu a neohrozí jinak opravdu fajn vztah...