• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neví, co chcet. Jak ho přesvědčit k setkání?

20. října 2009 
Popelko, držím pěsti ať to vše dopadne dle Tvých představ... :dizzy_face: ... ale doporučuju se nenechat pobláznit, zamilované ženské dělají blbosti... :pensive:
19. říj 2009 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bereniko, ja na to vazne nejsem hrda!! Ze jsem s nim spala. Nikdy jsem to neudelala, ani to nechapu! Dokonce to byl muj teprv 2.muz v sexu po exmanzelovi! Ale asi tam hralo hodne to,ze jsem vlastne skoro 2roky v celibatu...a taky jsme si toho za ten mesic rekli vic, nez s jinym za cely rok! A to neprehanim. Zamilovana asi nejsem, ale je mi s nim hezky a chce poznat i moje deti. Chce prijet uz tenhle patek. Porad uvazuju hlavne jako mama:slight_smile:.
20. říj 2009 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta poslední věta, co jsi napsala, je moc hezká :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko :dizzy_face: poslední věta je fakt krásná a myslím, že to ani jinak nebude, pořád už je člověk hlavně máma a myslí na to, aby šťastné byly šťastné hlavně naše děti :slight_smile: Pokud se ještě malinko štěstí dopřeje i nám, tak je to super :slight_smile: Takže, pokud jsi šťastná a je ti s ním pěkně, nikomu tím neubližujete, tak není důvod, proč v tom nepokračovat :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek