Nová karta KB, přijde mi poštou?

lucka152
11. pro 2016

Ahoj, prosím vás nevíte někdo jak je to v KB? V lednu mi končí karta a ja nevim jestli nová přijde poštou nebo jak ?

lucy_89
11. pro 2016

Mi konci zrovna ted v prosinci, zatim normalne platim vsude... A napsali mi teda mail, ze mi poslou novou az domu a pochopila jsem, ze nemusim ani na pobočku. Ale zatim mi nic neprislo..

luj89
11. pro 2016

Ahoj, karta plati do konce mesice, tj. v tvem pripade cely leden. Nova bude ve druhe pulce ledna. Obecne se da rict, ze chodi postou domu, ale jen polud to nemas sjednane jinak. Jestli nevis, neni nic jednodussiho nez zaj

eva118
11. pro 2016

Mě zrovna minulý měsíc přišla poštou nová karta. Nejdříve poslali mail, že ji pošlou. Když byla výměna minule, byla jsem si pro ni v bance, tam mi paní řekla, že až bude karta končit, týden před koncem toho měsíce si mám přijít pro novou. Žádné nové pokyny nebo souhlas jsem nedávala a tentokrát teda přišla dopisem.

lucka152
autor
11. pro 2016

Děkuji Moc

luj89
12. pro 2016

Promiň, včera jsem psala zprávu z mobilu a nějak se mi to zaseklo a nedopsalo 😀. Chtěla jsem napsat, že jestli nevis kam máš nahlášenou novou PK, není nic jednoduššího než zajít na pobočku nebo se podívat na internet. bankovnictví nebo zavolat na infolinku - číslo je na zadní straně karty. Každopádně kdyby ti přišla na pobočku, přijde ti domů dopis a můžeš si jí nechat přeposlat na jinou pobočku.

lucka152
autor
13. pro 2016

@luj89 super děkuji 🙂