• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
Leni,tak už jsi ty linky teda prubla a jsou dobrý?Paráda. :dizzy_face:
7. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra asi dojde balík ,ae písnu večer jdu do práce na 12 tku tak hany to vyzvedne večer písnu.... :dizzy_face:
7. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ty taky chodíš dp práce??? a už tak brzo?... a ještě na 12ku, bože! mi stačí 6-8 hod a to jen občas.
ještě mi řekni, že děláš ve zdravotnictví jako já a picnu se.
7. led 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miha jezdím s rychlou :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni moc děkuju :slight_smile: jsem zvědaván na tu řasenku
7. led 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, nee, nezkoušela jsem je, jen jsem je otevřela a už od pohledu vypadají luxusně - prostě MAC :grinning:
chtěla jsem ještě nějaké vzít za takovou cenu a ten prodejce je už nemá :confounded:

veru, tak pak písni :wink:
7. led 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasný, rano se s ní máznu :slight_smile: přidala jsme na face nějaký fota pro představu :slight_smile:
7. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,však třeba ještě bude možnost je koupit za doubrou cenu...by Ti ženský za to ruce urvaly i třeba na Aukru,kdyby jsi je prodávala,si myslím. :slight_smile:
Dnes si je nezkoušela?Pořád otravuju,že! :confounded:
8. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, já jsem je nakonec přenechala yenn :slight_smile: takže je zkoušet ani nebudu. Až nějaké uvidím zase za dobrou cenu, tak je koupím, ale teď mám vyhlídnuto takových věcí, co "nutně" :sweat_smile: potřebuji, že nevím, co dřív...

Tak s Lush zase potíž-pro změnu dnes nevědí vůbec nic: kde je můj balík a kdy byl zaslán a nemůžou to najít, teď mi tam manžel volá, tak jsem zvědavá, co mu poví...
8. led 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttj Leni,ještě otázečka...kdy budeš objednávat ty odsypky MAC?Jsem se dívala,jak je prodáváš na Aukru,to je fakt maličký balení,že?Máte některá s tím zkušenost,jak dlouho vám odsypek vydržel,jen tak pro zajímavost?
8. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ty odspyky, co mám na Aukru jsou v 5g kelímkách, ale je tam toho tak 2-2,5g, když tam dám sítko. A vydrží to dost dlouho, vem si, jak dlouho ti vydrží NYX a tohle je tak 1/2 té skleničky.

Ty odsypky MAC z těch stránek jsou ale prý menší, než v těchto odsypových kelímkách. Jako ná pár líčení ti to asi vydrží, ale je to spíš na vyzkoušení barvy. Co se mi bude líbit, tak si objednám ve velkým a udělám si z toho klasický odsypky.
Snad jsem to napsala srozumitelně :grinning:
8. led 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,chápu.Myslela jsem,že ten světlounce růžovej máš origoš balení těch odsypků od nich,víš.Ale samozřejmě to beru jako velkou výhodu odzkoušet nejdříve odsypek,a následně objednat velký balení v případě zájmu.A zájem já mám častěji než bych chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, myslím, že odsypky má ode mě Lucenek, tak ti může poreferovat, kolik tam toho je

ty z té stránky (teď nevím, jak se to jmenuje) bych neprodávala, viděla jsem,kolik toho je ve skutečnosti a to by si nikdo asi nekoupil :grinning: Mě by tyhle odsypky měli přijít každým dnem, tak pak to zkouknu, vyfotím a uvidíte samy, kolik toho je a když tak to objednám nebo ne :wink:
8. led 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Leni.My jsme s dcerou doma na to totiž dvě,víš. :grinning: Takže i některý NYX už máme skoro do půlky-spíš ty nejsvětlejší odstíny pod oční oblouk,tam je potřeba trošku víc nabrat štětečkem.Navíc je občas beru vyzkoušet holkám do kroužku-ale z ruky je nedávám.Uvidíme co písne lucenek,jestli je to aspoň na pár odzkoušení a ty to potvrdíš pak.Na druhou stranu stojí jen pár kaček,takže o prachy nejde.Já bych do nich asi spíš šla. :slight_smile:
8. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile: leni hlásím, že řasenka je super.je to prostě luxus
8. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi: lucenek má ty odsypky ode mě, čili jsou v tom větším 5g odsypkovém kelímku.
Já mám v těchto kelímkách přesypané vše kromě Barry a zatím jsem nestihla vypotřebovat ani polovinu z toho odsypkového kelímku. Fakt toho je dost.
Ty, co teprve přijdou uvidím, jak budou velké :wink:

Mám radost: teď jsem vyhrála ještě jedny Fluidline od MAC a za málo :grinning:

Tak k LUSH: ještě, že mám toho manžela, co mi volá do UK kvůli kosmetice :grinning: Balíček mi poslali v úterý a poslán byl poštou, a prý by měl být zítra nebo v pondělí u mě, ale to asi neví, jak funguje Česká pošta :grinning: No, hlavně, že je vše o.k. a je to poslané.
8. led 2009 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, fakt? Dělá dlouhé, černo-černé řasy? :grinning:
8. led 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja holky leni asi tvůj balíček došel..
zítra pro to jdu
odsypky..je tam toho hafo jardin mám a vydrží na dlouho , ale simi pokud jste na to dvě...tak si vemte radši každá pro sebe :grinning:
jdu uklidit ten bordel tady co tu nadělali v době mé absence :grinning:
8. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé leni a jakou barvu fluidline? bych chtěla tu modrou něco jako teal nebo tak nejak se jmenuje zelenomodra :slight_smile:

leni dělá dlouhé řasy pěkně černé.. mám je o něco delší..ale mám tu trvalou tak to tak zatím nepoznám až tak někdy v březnu to už trvalá vyprachá
8. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, černou, ale chtěla bych tu fialovou.

A toto jsem tam našla, krásný balení, 3 barvičky a štěteček :dizzy_face:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=120360210100

veru, tak písni seznam, co budeš chtít sehnat :grinning:
Co ty MAC stíny HEPCAT? Mám po nich koukat?
8. led 2009 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni koukat můžeš, když najdeš nějakou za solidni cenu.

Je to fluidline bud blue peep nebo shade. Ta blue je víc taková tyrkysová.
8. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta fialková je bezva :slight_smile:
8. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela tmavá to je barva ze? sem videla v tý vidni takovou světlou tu mrchu... chjo tady je to fakt o ničem blbá čr
8. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak leni asik az budes mit časek tak tu blue peep :slight_smile:
8. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a hnědý by nebyly? ty fluidy?????
8. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ten mam doma odsypek je to hezka barvička
8. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek