Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
10. led 2009

siss: lucenek, jestli teda dodržela slib 🙂

ale udobřovačky jsou nejlepší, že jo 😀

sisstin
autor
10. led 2009

lendy: no..ale jak dlouho to vydrží že 😕

olise69
10. led 2009

cicushka- téma ebay tu už je, navrhla som na nej písať nejaké úlovky, tipy, ale moc sa to nechytilo 😕 😕

lendy1
10. led 2009

olise, nějak se nemůžu dopátrat poštovného...nevíš jak to je?

siss, to bude dobrý, uvidíš 😉

olise69
10. led 2009

lendy, poštovné prerátava až po pridaní do košíka - dole vyberieš aké chceš poštovné a štát

lendy1
10. led 2009

no to jsem udělala a právě, že nic-zkoušela jsem zadat i různé druhy přepravy a pořád kolonka shipping prázdná 😒

olise69
11. led 2009

no práve , že to teraz nejde ani mne. Včera som to skúsila len pozrieť, nezadávala som čísla, a tak som bola spokojná, že som to našla. Ale asi napíšem im mail, či sa nejaká chybička " nevloudila" 😖

lucenek
11. led 2009

Ahoj 😀
tak my se neusmiřovali... 😀

mihapiha
11. led 2009

Leni, myslíš, že je to origoš? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&s...

lendy1
11. led 2009

mihapiha, no myslím, že jo. Já jsem se zatím setkala s padělky MAC: pigmenty (ty velké), paletky a štětce.
Vždy koukám i na ostatní nabídku prodávajícího, odkud je a hlavně na Feedbacky.
Řekla bych, že tomu můžeš věřit, že je to origoš 😉

olise69
11. led 2009

lendy, tak citujem : ( ale aj tak mi to nie je celkom jasné, kedy to poštovné platím, či až po odoslaní obj. a jej zaplatení)
PRE MEDZINÁRODNÉ OBJEDNÁVKY:
Nasledujúca doprava k dispozícii pre medzinárodných zákazníkov: UPS Celosvetovo Express, UPS Celosvetovo Saver, UPS Celosvetovo Urýchlené, UPS štandardu do Kanady, USPS Express Mail International, USPS Priority Mail International, a USPS Prvé-Class Mail International. Poštovné a balné poplatky (nevypočítava online) budú pridané neskôr po vyskúšaní, poplatky sú vypočítané na základe Vašej poštovej adresy, hmotnosti a veľkosti balíka.
Ak ste si vybrali dopravu,ktorá nie je k dispozícii pre svoju polohu, budeme posielat najmenej nákladným spôsobom
Ak chcete, aby vaše dopravné náklady boli nízke, nebudeme poskytovať žiadne poistné krytie pre balíčky, posielať pomocou USPS Priority Mail. Head2Toe Beauty nebudú poskytovať žiadnu náhradu, náhrady alebo úveru na akýkoľvek balíčky odoslané nepoisteným. Ak chcete mať poistenie pri použití USPS Priority Mail, prosím označte "Pridať poistenia pre USPS Priority Mail ..." počas checkout.

veruli2
11. led 2009

Když se podívam na obal tak mezi MAC Fluidline a MAC paint pot nevidím žádný rozdíl

veruli2
11. led 2009

Leni tak značně vede ta prostření blue peep, jestli je to takový ve skutečnosti jak na to obrázku tak teda wauuuu a to chci 😀 😀
Krásná modrá jak vyšitá... ta první fialka je taky moc hezká.

lendy1
11. led 2009

veru, myslím, že bude přesně jak na fotce i jinde vypadá stejně, akorát ta cena 😝 nejlevnější 420,-Kč, to tě vyjde skoro nastejno jako ve Vídni, ne?

veruli2
11. led 2009

Na tu modrou jsem se tam dívala, ale už si nepamauju ten odstín. ( od ježucha jsem dostala tu vybranou blacktrack ) Počkám si až na jaro, to se fakt nevyplatí, tam bych si chtěla vybrat i nějaký make-up a lesk ( i když teda cena EURA je teď dost velká ) pojedu tam až to spadne tak na 24.

S lakama jsem už taky nažraná 🙂

Ještě teda ten štetec nemám, a ty odsypky až poreferuješ. No a u FF ještě tři odstíny - Early Spring, Radio Waves a Aqua Marina, jo a ten MAC hephat.

simour1
11. led 2009

Čaute,veru,co je zase FF?
leníku,ten LUSH máš objednanej už pro všechny?A jak často ho objednáváš?
Na ty MAC odsypky teda počkám,co na ně řekneš až Ti přijdou.Pokud ale komplet by stál jen tak málo,tak bych to taky brala všechno.Protože jsem úplně u vytržení z toho Fluidline.Jestli má MAC všechno takhle kvalitní,tak je ze mě brzy žebrák,protože veškerý prachy projedu za kosmu !!! 😀

lendy1
11. led 2009

simi, LUSH-mám objednanou část pro tebe, další objednávku udělám až přijde rodičák-takže to tak vidím na konec týdne.
FF-FaceFront:
http://schelk.net/ff/store_eyes.htm

MAC je fakt kvalitka 😉

simour1
11. led 2009

ahááááááááá,tak na tyhle pigmentíky já vždycky zapomenu.Vy už ale je některý máte doma,ne?A spokojenost?
Leni,na ten Lush nijak nespěchám,jen jsem se ptala.Samozřejmě mi to můžeš potom poslat až komplet všechno dohromady.A hlavně prašule ať Ti můžu poslat zavčas.Teď mám teda 83,- na účtě 😀 Ať žijí Vánoce !!! 🙂 😒 😅
Co ještě máte holky z MAC vyzkoušené? 😝 😵

veruli2
11. led 2009

Sim: mám od nich meramint a spokojenost veliká 🙂

lendy1
11. led 2009

já bych chtěla jeden lesk na rty, ty prý má MAC taky výborný. A mají je i mini verzi, což by mi vyhovovalo 😵

no a ještě štětce, gelové linky a pigmenty 😵 Jinak mě nic moc nezaujalo.

lucenek
11. led 2009

už se těšim na zítřejší poštu 😀

veruli2
11. led 2009

no od macu mam jen pigmenty, jeden stín, štetec a fluidline. V plánu mám ještě nějaké odstíny stínů ( nakoupím naživo ve vídni za 15,50 Eur ) a tu modrou fluidline. Koupit bych si tam ještě chtěla koupit make-up, lesk a možná ten paint pot - sic nevim nač přesně je

simour1
11. led 2009

veru,Meramint je co a paint pot?
Ty mini verze jsou fakt výhoda. 🙂

lendy1
11. led 2009

Veru, mrkni na MakeUp Box, líčení očí2, str.74 -tam jsou ty paint pot. A dle toho to jsou takové ty mastnější stíny, pokud tomu dobře rozumím.

veruli2
11. led 2009

sim: meramint je odstín Facefront pigmentu
leni: a o dík leni. jsem to úplně přehlídla...no to není nic pro mě 🙂

lendy1
11. led 2009

veru, laky už jsou poslané 😵 Ale asi mi nic nevrátí 😖 No, dělalo to 2doláče, tak vem to čert...
Mě pořád ten e-bay a paypal překvapuje, co se s tím dá a nedá dělat 😲

Luci, no já doufám, že hned ráno zazvoní pošťák, že nese 5kg balík s Lush a dopoledne mi narve pošťačka plnou schránku balíčků 😀

lucenek
11. led 2009

leni budu číhat, dopo musím cosik nakoupit..ale budu číhat na ten pětikilovej balík s tebou 😀

veruli2
11. led 2009

Leni to mě mrzí,tak mě tam půlku započti. Zítra tedy bude mít pošťačka z tebe radost.