Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
12. led 2009

yenn budem blečet spolu jo? 😀

yenn
12. led 2009

Luci, ja uz becim, me se o Lush uz i zda, jak se tesim 😀

lucenek
12. led 2009

jo to mě taky 😀 😀 😀 hlavně o tom kremiku na xischtík a mýdlo..a kondiš a šampon...no o všem 😀

lendy1
12. led 2009

yenn, není 😔

tak jdu to dát do alba

siss, řekla bych, že toho není ani gram, 2g jsou plný odsypový kelímek, tohle je tak 1/3 z toho.

luci, ještě ne, čekala jsem, až právě přijdou, abyc podala hlášení, kolik toho je ve skutečnosti a jestli to stojí za to. Já si určitě ještě objednám, já to všechno jen tak nevypotřebuji a ty Nej...barvičky pak budu shánět ve velkém balení 😉

lendy1
12. led 2009

sorry za kvalitu fota, je to přesvícené, fotila jsem to narychlo, jen aby bylo vidět, kolik toho je. Ty barvičky jsou ve skutečnosti trošku jiné 🙂

yenn, jj, balíčkáři jezdí 2x denně

sisstin
autor
12. led 2009

lendy: a na kolik teda přesně vyjde jeden? Zas tak malo toho není..ale 2gto fakt určitě nejsou 😠

veruli2
12. led 2009

Leni, ale tak stačí to... stejně to nevyužiješ hned všechno, ne?

lendy1
12. led 2009

siss, myslím, že 1,80 jeden + pošta, ta je 5,95 do 5ks vč. Takže mi to vychází 5 ks odsypků s poštou na 15dolarů (což je 285,-Kč)

lendy1
12. led 2009

veru, no právě...takže si ještě udělám asi 2 objednávečky pro sebe 😀
Některý ty pigmenty už vůbec nejdou sehnat na e-bay nebo za hodně a tahle možnost těch odsypku je fajn 😉

lendy1
12. led 2009

ještě tam šoupnu jednu fotku

veruli2
12. led 2009

Leni tak si taky nějaký odstíny vyberu 🙂

sisstin
autor
12. led 2009

lendy: tak to se dá, tak si prosím to, co jsem si napsala 😉

lendy1
12. led 2009

o.k.,
veru, ty mi to pak písneš, viď?

Momentálně mám na účtu 340,-Kč 😅 , tak jen co tam něco přibude, tak vždy písnu, co budu objednávat.

EDM-kabuki
FaceFront
odsypky MAC
ještě jeden LUSH
a jeden balíček z Cherry

veruli2
12. led 2009

jj leni, napíšu odstíny at na to nemusim myslet a až to objednáš tak to objednáš... me na rychlosti nezáleží 🙂 Děkuji. Jdu na to mrknout hned

sisstin
autor
12. led 2009

len: já na to taky nespěchám 😉

lendy1
12. led 2009

uf, tak jsem sesmolila mail do Lush, protože už mě vážně dneska naštvali-balíček přišel bez faktury, šampuky byli nezabalený a všude mám doma ten popcorn, do kterého to balí 😝
Pak jsem jim vytmavila, kde se fláká ten balíček, který jsem objednávala 29.12. a taky to stržení peněz a jsem zvědavá, jestli dneska ještě odepíšou 😠

yasmina
12. led 2009

Lendy hod prosim ta link ake velke su tie vzorky ... nejako som to nenasla

simour1
12. led 2009

Leni,prosim, mohla by jsi jeste jednou foto tech odsypku?Jsem tu az ted vecer.Diky.

lucenek
12. led 2009

Leni a co došlo jako dárečky k obj????

veruli2
12. led 2009

Lení se z nás brzo zblázní 🙂

lucenek
12. led 2009

asi jo.....leni pošlu ti bombošku na nervíky 😵

lendy1
12. led 2009

jj, už jsem tu, teď si jedna holčina u mě objednala NYXáče a MAC za 2,5 litru 🙂 tak jsem s tím měla počítání.

ta akce na Lush pokračuje, ale celkem mě štve to, že to nejde vymazat z objednávky (ty dárky) a ono to dost výrazně navyšuje hmotnost od které se pak odvíjí poštovné a hned je to skoro jednou tak drahé. Prostě nic není zadarmo.
Přišlo: jedna věc, co dostane simi (to nepovím 😀 ), pak jedna levandulová balistika, jedna megakoule pěny do koupele a sprcháč želé se zlatými třpytkami.

Mail si Hardy nebo jak se jmenuje nepřečetl, bo je dnes pryč, tak jsem to poslala ještě na jiný a žádná odpověď. Ale snad zítra bude Hardy a ten píše hned.

Veru, FF mají akci, ale jen 3dny (do čtvrtka) a pošta je zdarma i mezinárodní...Doufám, že dojsou nějaký prašule a hned to objednám. To se musí využít.

Dám ty fotky odsypků na MMB (za chvilku):
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

veruli2
12. led 2009

Jejda Leni akce jo na FF? No teda to je velký překvapení.

simour1
12. led 2009

Leni,to si děláš srandu 🙂 😀 😝 Honem honem napiš co to je 😝 😵
Jinak těch odsypků je fakt hodně málo,ale na druhou stranu já žádný MAC nemám a než objednám velký balení,tak bude lepší vyzkoušet mini.Takže Leni,pokud to někde ještě v IP najdeš,tak u mě to platí.Pokud to už máš smázlé,tak pošlu znovu.Díky.

lendy1
12. led 2009

simi, nemám to i IP, tak mi to sepiš ještě jednou
já myslím že na ten dárek z Lush přijdeš, co to je 😉

veru, hodíš sem tu stránku, co jsi zase objevila 😀 Možná to zkusím propočítat, jestli by to nebylo levnější tam, protože ta pošta je zase míň 😉 Jdu se tam kochat 😵

veruli2
12. led 2009

Leni, hele co ted mám u tebe v úschovně? 🙂

lendy1
12. led 2009

a mají tam i 3 MAC štětce, líbí se mi ten bílý. Na co je?

veruli2
12. led 2009

ten bude taky na linku

veruli2
12. led 2009

nekde si tim malovala nejaka holka na youtube