• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
ted se divam, jak levne jsou na tech strankach ty NYX v lahvickach :confused: Ze bych si jeste nejake vzala? :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn, já jsem tu už asi 2x psala, že mám kelímky doma (teď teda ne...). Beru je pokaždé po 100ks a to pak vychází cana na málo.
12. led 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn, no právě já chci taky netřpytivý, tenhle vypadá, že nebude tak moc nebo vůbec

veru, 14,5dolarů-to je za hubičku :grinning: ale je to mini verze
12. led 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, ze to prave beres velevkem, tak me zajima ten cenovy rozdil.....tady je 10 ks za 3,5 dolaru
12. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve velkem :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni néééé to fakt nejde :grinning: cena je bezva, ale mám už dva nyxy a to mi musí stačit :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vychází to cca stejně. Já beru s černým víčkem a se sítkem-no, možná jsou praktičtější průhledné a bez sítka :grinning:
12. led 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, jen 2 lesky? Neblázni...to bych do tebe neřekla :grinning:
12. led 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky muzete mi prosim rict jestli ty stiny cerne barva jsou opravdu cerne...?moooc dekuji...
12. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chachacha :rolling_eyes:

No dva :slight_smile: ty ostatní ,,šmejdy,,nepočítam :slight_smile: Mě to stačí, opravdu..se s tím stejně namažu ráno a pak v práci už na to nemám čas.Takže bych to neuživila?? I když takovej pěkněj na diskošku :slight_smile: bééé fakt ńo nevím nějakej jinej odstín co by mě víc přinutil?
12. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulle22 - ahoj, co mám nyx chrome black - jsou černošedý - takže klasická černá to není a docela mě to mrzí :frowning2: ostatní nevím
12. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NYX black cerny neni ani omylem, naneseny je stribrny :rolling_eyes: Taky hledam nejake uhli
12. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulle22: zdravím Brno :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen yenn nevím kde to sehnat... no vlastně jo normální stín od MACu!! A ten nyx mě fakt naštval - je to stejný totiž jak charcoal
12. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
veri moc dekuji nebylo to pro mne ale kamosku... zdravim viskov...ale nebranila by jsem se jim... jen nevim komu rict a kde vybrat... :sweat_smile: :grinning:
12. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, ja mela taky black i charcoal a pak jsem je nemohla ani rozeznao, oba sva byly uplne stejne! Jeden uz jsem darovala a ten druhy stejne nepouzivam, ja to mam na ocich proste stribrne a to nechci
12. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
černo-černou jsem marně hledala i po všech drogérkách :confounded:

yenn a moc hezký lesk (barevně byl tento):
http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=85675&goChar=B#DETAIL

veru, tak 2 by mi nestačili -teď mám 5 a to jsem jich ještě pár vyházela :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neprovokuj :slight_smile:

Janulle: kdyz poprosíš lendy a vrátíš se zpět na pár odkazů tak ti je i objedná :slight_smile: že Leni, ona je taková hodná duše naše
12. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak černo černou mám rimmel mono stín klasika, ale s bází vypoadá černějic než bez
12. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn: bylo to zklamání, tedy na očích je nemám vyloženě černé ale takové stříbrné tmavší..
12. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oriflame ma taky cerny mono stin a nekdo rikal, ze je fakt jak uhli...ale zatim jsem nezkousela

Leni, ten je hezky :dizzy_face: Ja prave taky prubezne vyhazuju, vetsinou ho pouziju jen parkrat a pak se mi uz nelibi a po case to vyhodim...ale porad hledam to prave a nenachazim, zacinam si myslet ze mi zadna barva na puse neslusi :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn a co tak průhledný lesk, nechat si svou barvičku
12. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole... ja napsala vyskov s mekym I to je ostuda...se omlouvam...jasne ze vim ze je s tvrdym Y... :confused: :grinning: ... jak moc zpet mam jit... :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak nejak to vzdycky dopadne :sweat_smile: Ono i kdyz me licila kosmeticka na svatbu, tak jsem mela uz makeup, oci a ted zkousela rtenky a lesky a nic......vsechno jsme zavrhly a nechaly jen lesk :sweat_smile:

Super je Lip injektion, sice ma nejakou barvu, ale aspon v mem pripade je uplne jedno jakou, prootze rty mi pak uplne zcervenaji tim prokrvenim a to vypada uplne nejlip :grinning:
12. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky černé klasické stíny Manhattan a pěnové Dermacol, ty jsou ještě navíc se třpytkama.
12. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zjistila, že manhattan má i bázi na lesky :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pádím do lože mějte se krásně pá :pensive:
12. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, dobrou :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky :slight_smile: dobrou noc
12. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak teď mi Lush strhnul prašule za páteční objednávku a přepočítali to kurzem skoro 32,-Kč :astonished: Hajzlové :angry:
12. led 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek