Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
14. led 2009

jo a před chvilkou mi volal chlapík z přepravky, kdy mi má zítra dovézt ten Lush, paráda 🙂

olise, nevím, to budeš muset popátrat...co nějaké paletky od Too Faced nebo Smasboxu z Looku? Tam mají docela výběr 😉

lucenek
14. led 2009

nekecej.... 😵 😵 😵 takže v pondělí nebo úterý by to mohlo být u mě že? pajada 😵 😵

lendy1
14. led 2009

luci, nyxíky máš u mě a pošlu je až s tím Lushem 😉
písnu ti pak číslo balíku, ať to můžeš sledovat na netu, kde se fláká 😀

lucenek
14. led 2009

okey 😀 😀

makelka
14. led 2009

Lendy díky 🙂 Snad se mi podaří to trošku vyšperkovat a půjde mi to ještě líp 😉

Ten make-up Toleriane mi doporučila přímo ta distributorka, od které jsem to kupovala, tudíž jsem dala na ni, s Vichy jsem ještě neměla zkušenosti. Lendy dal by se ještě objednat vzorek tohoto makeupu???? 😕

Jinak díky moc za vysvětlení 🙂 Nějak to budu muset vyzkoušet.

makelka
14. led 2009

Holky hoďte mi sem ještě nějaký stránky, kde vybíráte nějčastěji kosmetiku, make-up, stíny apod. 😉 Díky 😉

lendy1
14. led 2009

makelka, myslíš ten Clinique? Ten byl někde v časáku nebo ti ho dají v parfumerce (sice s protaženým obličejem prodavačky, ale to mě vůbec netrápí 😀 )

makelka
14. led 2009

Ty jo ale u nás asi nic takovýho nebude, v DM-ku asi těžko co? 😀 😀 😀 A parfumerky u nás nejsou, do Brna se dostane nevím kdy 😝 Tož toto 😝

sisstin
autor
14. led 2009

lucenek: baby pink a beanie je klasika 😎 jednu dobu jsem se tak malovala furt 😝

makel: super krásný, škoda, že není vidět, jak se to třpytí..to se vychytá jen někdy 😝

lendy1
14. led 2009

makelka, no v DM by asi pěkně koukali, co po nich chceš 😀
Až pojedeš do Brna, tak Sephora to jistí 😉

lendy1
14. led 2009

veru, zítra končí několik štětečků, tak přihazuji 🙂 Kdyby byl za fajn cenu, tak si taky jeden vydražím 😀

lendy1
14. led 2009

Pořád koukám na tuto sadu, asi to nebude nic moc kvalita za ty prašule, ale možná pro posouzení, jaký štěteček by byl ten pravý by to stálo za to:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

lucenek
14. led 2009

leni a trucco holografy by nebyly?????

lendy1
14. led 2009

jdu se po nich mrknout 😉

ještě mám dotaz pro luci a simi k LUSH:
nevadilo by vám, kdybych to objednala až skončí ta debilní akce s dárky? Mělo by to být do 19.1., jestli to teda zase neprodlouží. Ty blbý dárky mají strašnou hmotnost, což děsně prodražuje poštovný a když vám tam hodím těch pár kousků, tak mi to s tím blbým dárkovým balíčkem, který má skoro 2kg hned hodí do toho nejvyššího poštovnýho za 600,-Kč 😝
Když ta akce skončí, tak by se to mělo vejít vše do pošty cca 240,-Kč a to je teda rozdíl.

lucenek
14. led 2009

leni naopak já budu jen ráda, když nezaplatim tolik

veruli2
14. led 2009

Leni ty jsi můj drahoušek 🙂 ten štetec je prý hodně dobrej

lendy1
14. led 2009

luci, to poštovný, co jsem vám psala do IP by mělo sedět, níž se určitě nedostanu. Smiče jsem toho vzala co nejvíc v tom balíku co už dorazil, takže tam to poštovné mám z části pokryté od simi a ten zbytek poštovného od simi a tvoje pokryje teď ten další balíček, kde bude 75% tvého a ten zbytek z objednávky od simi. Snad jsem to napsala srozumitelně.
Ale z tou blbou akcí bych se dostala hned do toho vyššího poštovného a to bych musela doplácet já.

lucenek
14. led 2009

jj to je fuk sice tomu nerozumím, ale ty se v tom orientuješ.....kdybys potřebovala doplatit písni

lendy1
14. led 2009

luci, vím, je to debilní systém, ale to jejich poštovné na gramy je taky pěkná hovadina, máš to o 5g těžší a šup, už platíš jednou tolik. Snažila jsem se to nějak rozpočítat podle výše objednávky a pak to různě namíchat do balíčků, aby to pokrylo celé poštovné.

trucco jsou jedny jediné na e-bay v aukci, vyvolávačka 5,50, pošta myslím 8dolarů, je to od té prodávající, co už mi je nabízela v soukromé aukci a já jsem neměla prašule.

lucenek
14. led 2009

hm leni a kolik si myslíšže by měl být strop????u těch trucco?

lendy1
14. led 2009

luci, myslím, že to nějak extra nahoru nepůjde, ona mi je i nabízela za těch 5,50. Ale jinak se prodávají fakt za draho, u nás asi za 900,-Kč 😝

veru, pěkný, Guess má všechno pěkný 😵 😀

lendy1
14. led 2009

veru, stím štětečkem mám jit tak do 6liber (+2pošta)? To by bylo cca 250,-Kč. Nebo výš?
Na jednom mě zase někdo už přehodil 😠 , ale ještě jich je tam asi 10 😅

veruli2
14. led 2009

jj leni tak nějak to vidím 🙂 když to nebude hned tak to nevadí...mac je asi uzkoprofilový zboží 🙂 slintám nad těma hodinkama

lucenek
14. led 2009

hmmm ated ti je asi nenabídne co, já bych je brala

lendy1
14. led 2009

luci, no asi ne...ale tak řekni, kolik by jsi za to max. dala a můžu zkusit přihazovat. Konec je až za 6dní.

simour1
14. led 2009

Leni,já na ten Lush taky nespěchám.To,jak jsi psala sice vůbec nechápu,ale to je jedno.Důležitý,že se orientuješ ty. 😀
veru,hodinky super 😝

lappi
14. led 2009

Lendy, pokud Vám můžu napsat něco k těm štětcům...mám podobnou sadu doma a o kvalitě se nedá mluvit! Mají tvrdší chlup a poznáte to hlavně u štětečků určených na oči. Píchají a vůbec... Já už přemýšlím o nových a úúúplně jiných teda ;)

veruli2
15. led 2009

lappi: co to bude za štětce????? 🙂

lendy1
15. led 2009

holky, to je v pohodě s tím Lushem, prostě jsem udělala variantu, aby vás to poštovné vyšlo na míň než kdybych zvolila jiný způsob 😉

Luci, pošta toho Trucca je 7doláčů 🙂

lappi, díky, tak do nich nejdu 😝