Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
18. led 2009

tak si ji nemusíme brát hned ne...to tam budou mít furt... 😕

lucenek
18. led 2009

jj ježiš píšu jako hotentot 😝
ale je to fakt super

sisstin
autor
18. led 2009

já na to taky ted nemám, tak až ze začátku únoru 🙂

lucenek
18. led 2009

já ani nevím jak vyjdu...počítala jsem s prachama a ted nic..takže mazec

pekkra
18. led 2009

teda holky,vy nejste žádní troškaři 😀 Vy jedete fakt ve velkým 😀

Chudák Lenka 😀

lucenek
18. led 2009

pekkra...mno to až jsem zavítala sem tak sem se rozjela..ale rodičák mi utne tipec neboj 😀

sisstin
autor
18. led 2009

pekkra: za to může Verča...to sem nemá vůbec dávat 😲 😅

lucenek
18. led 2009

sis na někoho to hodit musíme no ne? 😀

pekkra
18. led 2009

Luci,tak to jsme na tom stejně. Já dokud jsem nemrkla sem,tak jsem si vystačila s ubohou sbírkou stínů....s jedním štětečkem...prostě s takovým nezbytným základem 😀

pekkra
18. led 2009

😀 😀 😀 hlavně,že jste odhalily viníka 😀 😀 😀

lucenek
18. led 2009

jj já teda toho měla trochu víc..ale už mám skoro profi výbavu..štětce a tak 😀

sisstin
autor
18. led 2009

lendy: hele..ty bys nám teda mohla vzít tu paletku? Prosííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pekkra
18. led 2009

Holky,když by Lenka nemohla,tak bych vám jí případně pak mohla objednat i já 🙂 Nechci Lenče fušovat do řemesla......to jen pro případ,že by Lenča nemohla 😉

sisstin
autor
18. led 2009

pekkra: hele..a co teda musíš mít, abys mohla objednávat? Paypal..a ještě něco? 😕

pekkra
18. led 2009

Siss: Nic jinýho není potřeba....stačí paypal 🙂

sisstin
autor
18. led 2009

pekkra: a jak se to zařizuje? Musíš mít na to nějakou spešl kartu nebo tak? Mě taky nebaví furt Lenku otravovat s tim 😠

pekkra
18. led 2009

Tak já mám účet u KB a musela jsem si zažádat o e-card,virtuální kartu (v podstatě je to jen číslo na kusu papíru 😀 ) A když jsem měla to číslo,tak jsem si na internetu vytvořila účet u paypal. Jo a za tu virtuální kartu platím asi 65,- Kč ročně,takže brnkačka 🙂 Není to nic složitého 😉

sisstin
autor
18. led 2009

pekkra: no zkusim se na to aspon zeptat... 😅

sisstin
autor
18. led 2009

no nic, valim...čus zítra...baaaaj 😵

lucenek
18. led 2009

tak teda to je fakt lehké....

yenn
18. led 2009

holky, co mate zkusenosti smineralnim makeupem a pudrem, co mate za znacku?

me zaujako na aukru toto

http://www.aukro.cz/item526228948_novinka_pure_...

mihapiha
18. led 2009

jééé ta paletka stínů je suprovní
budete ji některá brát a kdy? když tak bych se přidala, klidně to nemusí být ted.... 😀

lucenek
18. led 2009

miha 😀

lucenek
18. led 2009

yen já nemám zkušenosti s minerálem..

lucenek
18. led 2009

juva já ju chcu........ 😵 😵 😵

musilka
18. led 2009

yen koupila jsem si minulý týden minerální makeup od loreálu je to i se štětečkem což mi vyhovuje že nemusim štětec třeba v kabelce nosit mimo protože u jiných minerálních makeupů jsem ho neviděla jako součást balení. Tenhle loreél není drahý stojí kolem 400 a je naprosto úžasný. Pro mojí mastější pleť jak dělaný. Nádherně kryje akorát to chce si na denním světle vyzkoušet nbanečisto protože toho prášku fakt stačí strašně malinko jinak to vypadá uměle jako každý klasický tekutý makeup. Jsem z něho nadšená a vynálezci bych navrhla nobelovku. Fakt perfektní výrobek 😉

bihan
18. led 2009

Tá paletka vyzerá ako zväčšené balenie tých L.A. shimmer paliet, ktoré majú na Cherry Culture... toto by pre mňa nebolo, lebo by ma štvalo, že použijem len polovicu farieb a zvyšok ostane nedotknutý.

yenn
18. led 2009

Musilko, dekuju moc 😉
ja mam rimmel, vzala jsem ho na vyzkouseni a netrefila jsme odstin, ted uz si chci vzit nejaky poradny. Diky za tip!

veruli2
18. led 2009

No děvčata, že za to můžu já jo?? Tak už Vám sem nic nehodím 😀