Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
20. led 2009

měj je to fuk, hlavně aby byl ksichtík hezčí a čistej od toho smogu a nečistot 🙂

lucenek
20. led 2009

na tu masku se taky těšim

olise69
20. led 2009

ja som sa snažila mesiac dešifrovať, po čom mi vonia magnaminty . Už viem - po levanduli!

yenn
20. led 2009

jeee ono to vypada ze mame vsechny to same 😅 Me uz American cream voni z vlasu 😉

yenn
20. led 2009

lendy, jsem moc spokojena, po Lush mi voni cela koupelna i ja 😀 a Jardin je uzasny! No a Glyco vypada taky super, nestipalo to ani trosku

simour1
20. led 2009

Ahojky,tak vidím,že lendy by měla mít nějakej podíl v akciích na kosmetickém trhu všech světových značek-např. totálně nás všechny dostala s Lush Magnaminty-koupily jsme ji zřejmě všechny,že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
siss,já jsem si až dnes projela ty videa,včera mi nešel net,to je teda bomba.Já do těch stínů půjdu taky,ale až časem.
Leni,ty gelový linky jsou prostě nádherný ve všech odstínech,ty zlatý,co píšeš,by mi neslušely,ale celkem si troufám na tu tm. modrou. 😝
olise,levandule někomu fakt smrdí,ale já ji miluju!!! ...si dávám i pod polštář na spaní. 🙂

lendy1
20. led 2009

simi, tak máš u mě levandulový balistik, protože já levanduli nesnáším.

Ta maska je jejich nejžádanější produkt, na CZ je věčně vyprodaná. Minule jsem jich vzala pár navíc na Aukro a do 10min. byli pryč 😀

yenn, tak jestli se ti líbí Jardin, tak Melon je dost podobná, ale s troškou růžových odlesků a vypadá taky moc pěkně.

simi, já jsem někde na nějakým videu viděla tu modrou linku na sobě a byla to hezká barva, ale modrá zase není pro mě.

lendy1
20. led 2009

veru a co ten MAC lesk? Už ti přišel?

simour1
20. led 2009

Leni,já bych v životě do modré nešla,ale když jsem viděla dneska na tom odkazu od siss líčení do modra,tak jsem žasla.Třeba tu tyrkysovou bych nemohla vůbec,ale temně modrou jo.Ale já to ještě 10x změním,neboj. 😀 Tak levanduli nee?mně teda nevadí,naopak. 🙂

lendy1
20. led 2009

tady nikdo nikde a já budu číhat na Trucca až do 23.hod.

simi, no ta temně modrá mě taky láká, jenže já zase nejsem moc na ty tmavé barvičky, takže bych to využila minimálně.

veruli2
20. led 2009

nee leni jeste ho nemám 🙂 ho ted budu platit 🙂 takže až tak příští tyden bude lesk

yenn
20. led 2009

holky tak jsem vyzkousela od lush krajene mydlo chrismas cake ..... a uzasne, voni to fakt jako kolac, nebo jako pernicky, porad jsem k nemu cuchala a pak jsem neodolala a olizla ho 😅 nechutna zas tak spatne 😅 😅 😅

lendy1
20. led 2009

yenn 😀 😀 😀

lendy1
20. led 2009

luci, tak Trucco vyhráno: 8,50 + 8pošta. Mělo by to být na naše cca 360,-Kč, ale uvidím, kolik mi pošle prodejce faktruru a kolik mi stáhne paypal 😉

sisstin
autor
21. led 2009

čus, já dneska jdu baby blue a turquise, se mi to docela na AYD líbilo..tak snad nebudu vypadat jak blb 😅

veruli2
21. led 2009

siss: pak hod foto. Dneska jsem zkusila platinium a violet a fakt supr 🙂

sisstin
autor
21. led 2009

aha, tak to je baby blue a ocean 😉

verul: mně se nák to stříbrno fialový nelíbí 😖 aspon na mně 😔

veruli2
21. led 2009

sis: tak to záleží na každým 🙂 mě se zase zdá ta stříbrnofialová děsně líbí

sisstin
autor
21. led 2009

doufám, že se nebudu muset odmalovat, se tý modrý bojim..bububu 😅 😅 😅

sisstin
autor
21. led 2009

tak to dopadlo nad očekávání, jsem spokojená....a to jsem se tý modrý děsně bala 😀 tak kuk 😉

yenn
21. led 2009

siss, ja myslim ze modra ti krasne slusi 😵

lucenek
21. led 2009

leni děkuji 😵 😵 😵
jdu kouknout na balík
jo poslala jsem ti ten lagoon a ty ludry mi to vzaly za 43kč tu pidiobálečku 😠 😠 😠
dneska jde na kinder párty tak večer se nahlásim

lucenek
21. led 2009

tak to mě poser ješte to tu není? jak dlouho má pošta na doručení balíků?????? 😠 😠 😠 už jsem fakt nasraná

sisstin
autor
21. led 2009

verul: tak odesláno, zejtra to tam budeš mít 😉

simour: tobě jsem to odeslala včera odpol, takže asi taky až zítra 😉

lendy1
21. led 2009

luci, to si dělají prdel, ne? 😠 😠 😠
Mám jim tam cinknout na tu infolinku a z*ebat je tam? I když ono to asi moc nepomůže, protože tam sedí jen nějaké telefonistky, co ti stejně nic neřeknou 😝

lucenek
21. led 2009

leni ne do konce týdne počkám pak je zjebu 😠

yenn
21. led 2009

Luci ja bych necekala, od ctvrtku je fakt daleko a muze jim to lezet na poste...to se taky stava

lucenek
21. led 2009

si dobiju kredit.... 😝 ludry
včera mi na bytě nějakej kretén vyflákal plastový okna šutrama tak jsem vyvolal vše no pajada 😠

lendy1
21. led 2009

yenn, no on ještě nedorazil ani na poštu do Ostravy-pořád to píše, že je balík dopravován na dodací poštu 😝

luci, víš co? Odpoledne zajdu na poštu na reklamaci a ať to koukají najít a co nejdřív doručit.

lucenek
21. led 2009

právě fakt leni jak se ti chce...já jedu po obědě pryč budu doma až po 16h...
když se sere......