Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
21. led 2009

já mám taky blbý období, kdy se nic nedaří:
předevčírem jsem si vybrali dovču-kouknu na Němce, měli to asi za 1900 EUR pro všechny 3, hned druhý den jsme šli do Lufthansy to zarezervovavat a ty kreténi přez noc asi změnili ceny, či co a vyhodilo nám to cenu o 600 EUR víc 😝 Tak jsme zase zklamaně odešli ☹
dneska jsem psala na Lush, jestli už poslali balík, tak prý ne, ale snad 😠 dneska
na Cherry pro změnu nemají pořád ty Beanie a další chrome, co potřebuji objednat
a jedna prodejkyně z e-bay mi pořád píše, že ji dlužím zaplatit jednu položku, přitom mám už ty věci doma...
a to pořád něco řeším a jsem akorát nas....
a v závěru jsem včera vlezla po dlouhé době na váhu a dneska budu pít jen vodu a od zítra držím dietu 😝
Venku je hnusně, David mi včera od zubní pasty zapatlel vše, co měl v koupelně v dosahu a ještě mi naházel 6 vyplněných podacích lístků na poštu do záchodu...prostě super dny 😠

jakoubka
21. led 2009

siss-moc pěkný,a jak ses modré bála 😕

Já dnes zkoušela chrome lagoon a antique,ale neumím to tak rozšmrdlat jako vy 😉 😠 a ještě hnědou tekutou linku.

sisstin
autor
21. led 2009

jakoubka: já nevim, mi furt přijdou blbý blond vlasy a modrý stíny 😅

len: já skoro nežeru a furt ta vaha nejde dolů 😔

lucenek
21. led 2009

Oj leni..to je mazec
jakoubka lagoona a antique???to si nedovedu představit

yenn
21. led 2009

Leni, kam jste chteli vyrazit?

S tema podacima listkama by me to taky nas****, adam mi taky vsechno haze do zachodu, dneska rano vytahal vsechny vlhcene ubrousky z krabicky a nahazel je do hajzlu, ono se to nesmi splachovat, tak jsem to jak debil vytahovala a nosila do kose 😝

jakoubka
21. led 2009

ale huš,to máš jen zafixovaný,že to nejde k sobě 😕 Možná to vypadá vyrazněji,ale vybralas dobrý odstín 🙂

No nic,valím na thermo jet 🙂 Jsem zhubla 5 kg,huráááááááááááá,hm,ale ještě 10-15 mi chybí 😠

sisstin
autor
21. led 2009

jo holky..já mám furt takovej hlad, že se mi normálně v noci zdá..že jsem v KFC a žeru stripsy a podobně 😅

jakoubka
21. led 2009

lucenek-vcelku to jde 😕

lendy1
21. led 2009

yenn 😀
chtěli jsme na Krétu, jako úplně se tam vidím na té pláži pod slunečníkem v druhé řadě uprostřed 😀 :
http://www.sirenshotels.gr/en/sirens_hotels.html
ale já jsem se prostě zamilovala do toho hotelu a jinam už nechci, takže manžela pořád ukecávám...ale je to nad náš finanční limit. Blbý Němci.

já potřebuji tak 3-4kg dolů a budu spokojená, jenže když já tak ráda jím 😝

yenn
21. led 2009

leni krasa 😵 😵 😵 Tak snad to pujde dolu, ale moc tomu neverim, mamka jede ted na 14 dni na Kubu a od prosince ten zajedz zdrazili o 25 000 😝

sisstin
autor
21. led 2009

yenn: ježiš..ty jsi těhu..jsem ti všimla až ted 😀 tý jo...tak hodně štěstí, já si to neumim vůbec představit...to už bych asi nespala ani minutu 😅

pekkra
21. led 2009

Leni prosím tě,kdy budeš zase objednávat ze Cherry? 😅

Já taky neustále zápasím s kilčama,to je můj neustálý boj 😠

lendy1
21. led 2009

Péťo, klidně mi to písni do IP, budu potřebovat doplnit jeden balíček, tak to tam můžu přihodit 😉

yenn, o tolik, jo? No to je děsný...a s kým mamka letí?

yenn
21. led 2009

Lendy, chteli se slovakama bubo.sk, ale asi jak presli na euro tak to tak podrazilo....tak leti s cedokem, ale podle popisu a hotelu a vubec uz to neni takovy luxus jak meli puvodne v planu.

makelka
21. led 2009

Ahojte 😉

Siss krásný očka, my byli plavat tak vyzkouším něco po obědě a pak hodím foto 😉

Leni kdy budeš objednávat ty paletky, jen tak pro info 😕

pekkra
21. led 2009

Leni,když oni jako na potvoru nic z toho co chci nemají 😠

lendy1
21. led 2009

Péťo, čekám, co mi napíšou, protože z chromů nemají skoro nic a i další věci. Psali, že naskladnit by to měli 20. a nic se neděje, tak jsem jim tam psala dnes znovu a snad odpoledne odpoví 😖

Makelka, dejme tomu začátkem února, klidně v tom týdnu od 2.2 😉

yenn, no já po zkušenosti s CZ CK cestovkami létáme už jen s Němcema-mají větší výběr hotelů, termínů, mají konečné ceny a nižší a hlavně ten servis kolem je úplně o něčem jiném-nikdy nemělo s DR letadlo zpoždění, na hotelu se k nám chovali daleko lépe, měli jsme vždy lepší pokoje než Češi apod...

pekkra
21. led 2009

To jsem teda Leni zvědavá,kdy to jako doplní,páč je to fakt nějaký probraný 🙄 Já bych tentokrát chtěla lesk a rtěnku a v těch je taky vybrakováno 😒

simour1
21. led 2009

siss,moc díky za tu tužku,dnes v pořádku dorazila.Fakt nejsem nic dluzna?Je mi to blby.
Dočtu si vás až později,teď nestiham.

olise69
21. led 2009

lendy, to máš úplnú pravdu- na všetkých dovolenkách som pozorovala, že Nemci majú vždy lepšie ubytko, služby aj tanečky okolo. A myslím, že za ovela lepšie ceny ako my. Minulý rok som bola rozhodnutá ísť s nemeckou CK, ale mala som obavy, že ked neviem po nemecky, tak nás odignorujú. 😠

lendy1
21. led 2009

luci: tak jsem podala reklamaci, paní byla docela ochotná. Říkala, že to ještě dnes pošle do Ostravy, aby to prověřili, kde balíček je. Říkala mi, že se vůbec nemám orientovat podle toho vyhledávače na netu, že ten je často nepravdivý a i když je tam psané, že je přepravován na dodací poštu, tak klidně už může být někde v Ostravě. Prý je možný, že je někde už u tebe, ale leží někde v nějakým přepravišti. K tomu, že jsem ji říkala, že 6 dnů čekat na balík je teda příšerný, mi řekla, že nemají žádné termíny pro dodání, doba doručení je prý orientační 😖
Doufám, že ti to zítra dorazí.

lendy1
21. led 2009

olise, já na jazyky vůbec nejsem (u nás to jistí manžel 😀 ), ale v pohodě bych to zvládla i sama, NJ jsem měla jen na škole a pak jsem ho trošku používala v 1.zaměstnání a od té doby vůbec 😔 . Já si to najdu většinou v CZ katalogách, pak na Něm. CK, zajdu do Lufthansy, tam se mnou komunikují v češtině a pohoda-na vše se vyptám, sjednám pojištění a pod. Na letišti a jinde jsem taky nepotřebovala NJ a když jsme přiletěli, tak jsme našli stánek CK, ty nám řekli číslo busu a pak nás vyložili u hotelu. Delegáta na dovče nepotřebuji a k odjezdu jsme měli termín na nástěnce a bylo to. Byli jsme s Cookem a Neckermannem a opravdu je znát ten rozdíl, než když letíme třeba s Eximem. 2x jsem letěla s CZ CK a pokaždé byli potíže s odletem a příletem, pokoji apod., takže již nikdy více.

lucenek
21. led 2009

Leni děkuju
snad v pátek noooo

lucenek
21. led 2009

leni kolik ti mám posůat za ty holografy?????

veruli2
21. led 2009

luci ty se snad nedočkáš ☹

lucenek
21. led 2009

mno.....a ještě se sere

makelka
21. led 2009

Ahojte mám jeden praktický dotaz. Když srovnám svý oko na fotce a oko té holčiny na makeupboxu, tak ona má tu barvičku krásně celistvou a výraznou, ale já jakoby průhlednou 😕 nevíte čím to může být? 😕 😕 😕 😕 Asi rukama, chápu, ale čím jiným 😀

flumina
21. led 2009

makel : máš pod tím bázi? ona ty barvičky pěkně zvýrazní.. ale jinak to máš pěkný 😉

flumina
21. led 2009

jo a Leni, dorazily už ty prašule za Lush? možná to tady psalas.. tak nevím.. 😒

pekkra
22. led 2009

Tak koukám,že konečně doplnili na cherry chromy,ale taky opět podražili. Už za ně chtějí 4$ a za klasický pigmenty 1,50$ 🙄 Vydřiduši 😠