• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
veruli - byly od manhatnu (to jsou prakticky jediný stíny, co kupuju, protože jen tyhle mě vydrží, teď jsem si teda ještě koupila i ěnjaký nový maibeline - jsou celkem dost trpytivý :dizzy_face: a ty drží taky) - ty co už nedělají, měli takovou až švestkovou barvu, něco mezi fialovou a hnědou :sweat_smile: nevím, jak líp ke popsat a ty jsem milovala :grinning:

lesky já spíš ne, mám radši neslíbatelný rtěnky... právě kvůli větru a vlasům, nesnáším, jak se to lepí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucik: ten Prismatic jako nelepí...ale máš pak barevný třpytivý čárky po obličeji či po brejlích :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska jsem toho v práci moc neudělala. ty stíny je to prostě závislost :slight_smile:
lucikk: no manhattn ma taky dobry stíny měla jsem od nich dva odstíny a byla jsem spokojená, ale ted pigmenty pro mě existuji
26. srp 2008 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky..a dáváte si podklad..jako make-up? Já jenom v zimě, páč ted po HA mám dobrou plet..a nějak se s tím "cementem"necejtim :confused: akorát si dám nějakej anti-shine krém..abych nebyla jak prasátko :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
občas si dam make-up, když mám nějakou vyrážku :slight_smile: jinak jenom davam pudr.
26. srp 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já dřív bez základu nevylezla z baráku, ale ted na to peču..už takhle se musim namalovat za 10minut, páč Tygr řve..a bere mi zrcátko..a leze po mně atd. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jo..a n evíte někdo třpytivou tvářenku? Já mám Borjois..jako dobrá..ale matná :confounded:
26. srp 2008 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
třpytivou ani nevím mám všechno matny
26. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my chystáme svatbu..hahahaha..za dva roky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a už přemejšlim, jak se nechám nalíčit..jestli by mě nějaká profi kosmetička nalíčila mýma stínama...to asi ne co? :confused: Navíc prý svatební make-up by měl být hodně jemný...jako světlé oči ..a to asi nerozdejchám :sweat_smile:

si pamatuju, jak jsem koukala na beremko..a jedna nevěsta měla fakt krásnej make-up podle mě..a do alba jí psaly, že je zmalovaná...tak nevim :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda make-up jo, jen když přijedu opálená od moře tak to ne, ale jinak bych nevylezla :sweat_smile: mám loreal s tou pumpičkou a jsem s ním spokojená, pudr mám rimmel

třpytivá tvářenka? hm, nějak asi nevím....
26. srp 2008 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já dřív chodila do solárka furt..ale ted na to nemám čas, ani prachy..navíc já jsem závislák...jsem pak černá jak bota..a nevidim to..a vypadám děsně :confounded:
26. srp 2008 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, kašli na kosmetičky, namaluj se sama, jak jsi zvyklá :wink: mě i můj muž říkal, že kdybych byla namalovaná jinak, nebudu to já a prý by si pak nebyl jistý, koho si bere :grinning: :sweat_smile: nebyla jsem úplně decntně, ale ne taky tak výrazně, jak to umím třeba tyrkysovýma stínama :wink: měla jsme právě ušetřený ten můj zbytek těch fialových a byla jsem spokojená, byla jsme to já :wink: kdyžtak jukni do přípravnýho alba, mám tam někde detail líčení jak budu na svatbu :wink:
26. srp 2008 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucikk: ty nejsi vdaná? :astonished: :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem, vždyť píšu že jsem nebyla úplně decentně :wink: ve svatebním albu detail nemám, proto jsem tě odkazovala na to přípravné :wink: :slight_smile:

aha, koukám, jak jsem to napsala - jak budu na svatbu.... no jako jak budu a přitom už to bylo :grinning: :wink: promiň :sweat_smile:
26. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo, už to chnápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky, jdu vypotit špeky..tak zas třeba zítra..jsem ráda, že se to tu tak rozjelo :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak je vypoť i za mě :slight_smile: :wink: zítra :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin, mam tipa na tu trpitivou tvarenku, meli ji u MAC, ale byla to limitovana edice.... takze prdky...ale sehnala jsem ji od Dermacolu...das si normalni tvarenku, trosku vic nez obvykle a na to tuhle trpitivou.... :wink:
26. srp 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, ja jsem si ke kosmeticce donesla vlastni rasenku, kdyz me licila na svatbu...nemela s tim problem. A na zkousce jsem hned od dveri volala, ze rozhodne nechci jemne liceni, ale poradne cerne linky ala "uhelne doly" jak jsem zvykla :grinning:
26. srp 2008 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vyfotila ty GOSH stíny + tu bázy pod oční stíny od Artdeca (dám to do alba) + odstíny od NYX, co jsem si nechala. Ale stejně některé odstíny nepoužívám, budu to muset probrat. Každopádně neprodám své oblíbené: oro, rush, mink, orange, yellow.
jo, ještě pigmenty na oči má zn. Stila (dá se koupit na Jahodě), mám od nich jednu (je na té první fotce)hnědou a je moc pěkná, hlavně mají perfektní balení (větší, rovnou se sítkem a super víčko, že se dá šmrdlat přímo v tom)
K těm bázím: u nás se dají koupit 3 druhy:
nejlevnější je od Manhatten - bílý obal, mají ho v regále až úplně nahoře, cena asi 170,-Kč
pak se prodává MaluWiz, viz:
http://www.aukro.cz/item423105266_podklad_baze_pod_stiny_eyeshadow_base_maluwilz.html
prodává se i na MMB
a pak ta od Artdeca, ta stojí 208,-Kč a mají ji v parfumerkách
Obsah se mi zdá stejný, tu bázy z drogérky jsem vyzkoušela na ruku a je stejná jako od Artdeca.

Jinak na tu bázi nedám dopustit, je perfektní, stíny se ani nehnou, žádné slévání do linek a vydrží celý den.

Třpytivá tvářenka :grinning: já jsem byla v Sephoře a zamilovala jsem se do této:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P205822&shouldPaginate=true&categoryId=1073
třpytivá je až až, nádherné barvy, fakt jsem se od ní nemohla odtrhnout, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Landy: no kdyby jsi prodala bilou, černou a hned tu první tmavší růžovou, koupila bych :slight_smile:
Ted koukám ta jahoda tam je to i v češtině? To je skvělý :slight_smile:
26. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky..ještě na skok..verul: koukala jsem na ty glitry..to je fakt sypký..to asi moc držet nebude...zkusim zejtra :wink: tak dobrou :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin: budu se těšit na zítřek jak jsi byla s glitrama úspěšná, jelikož jsem asi fakt grmla :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ráno...už jste někdo tu? :grinning: koukala jsem na ty stíny od gosh, co dala lendy..tak ty vypadaj teda taky dobře :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já se těším na nové odstííny fanta a penny..ty vypadaj úúúúžasně :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin: zdravím hned po ránu :slight_smile: gosh vypadaji super. Dneska jsem si byla pro Barry M co jsem si vydražila na aukru a jsou fakt moc hezký. Moje oblíbená modrá :slight_smile: Jsem zvědavá na ty tvoje glitry to máš celou tu sadu od NYX?
27. srp 2008 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veruli: jj..jsou tam modrý, stříbrný, pak takový červený, růžový, zlatý a bílý glitry...mně se nejvíc líbí odstín apple..ale fakt nevim, jak to jako bude držet :confused: jinak jsem znova koukala na ten odkaz od lendy na tu galerii..ta holka je geniální, takhle se já teda nikdy nenalíčim :frowning2:
27. srp 2008 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
docela mě zaujalo, jak tam pořád používá ty single NYX chrom, jdu juknout na jejich ofiko stránky :wink:
27. srp 2008 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin: také mam doma odstin apple, ktery se mi líbil no nevim něco ještě vyzkouším,ale jestli to bude vidět budu ráda. Jaký odkaz? Nějak jsem nepostřehla.
27. srp 2008 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ty chromy maj milion odstínů :wink: najed si asi o tři stránky dozadu :wink: tam to házela lendy :wink:
27. srp 2008 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak u těch glitrů je origoš napsáno powder..tak se to asi fakt má jen poprášit :confused:
27. srp 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chromy mam odstin keylime je to takova pekna svetle zelena a na očích vypadá fakt super. už vidim. holčina je fakt šikovná.
27. srp 2008 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek