Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
29. srp 2008

tahle barvička je přesně pro mě 😀 :
http://www.aukro.cz/item424432004_pro_skutecne_...

veruli2
29. srp 2008

sisstin: a koukala jsi na odstiny tech barry M?

sisstin
autor
29. srp 2008

veruli: ne-e..to jsem nějak ani nezaregistrovala 😕

veruli2
29. srp 2008

ty jsou taky úžasný

sisstin
autor
29. srp 2008

tý jo, a těch odstínu 😀

veruli2
29. srp 2008

lendy: mě se prostě páčí ta fuchsia, ale dát za to 200,- mě příjde hafo, za to budu mít celý balení

sisstin
autor
29. srp 2008

mně se líbí ta purple 😝

sisstin
autor
29. srp 2008

dobrej název odstínu: mushroom 😅 😅 😅 😅

lendy1
29. srp 2008

veru, já bych řekla, že ta fuchsia je dost podobná té purple od nyx, na tom aukru v ukončených aukcích jsou vidět i barvy barry m ve skutečnosti a přijde mi to dost podobný...

veruli2
29. srp 2008

leni, když si dám purple od nyx tak to mam fialovy a toto me na tom obrázku příjde jako výrazná tmavá růžová, ale možná jen blbě vidim 🙂 to je u mě dost možný

lendy1
29. srp 2008

ty linky mají na Jahodě za 300,-Kč, ale jen hnědý a absolutně nechápu, jak to funguje v takovém to balení 😲

sisstin
autor
29. srp 2008

lendy: normoš z toho víčka čumí šteteček 😉

veruli2
29. srp 2008

su slepá ale nevidim ho ☹ myslela jsem, že by se to dalo nanýst štětcem č. 1 od nyxu, s ním dělám všechny linky.

zrovna ty blue peep na jahodě nemají ☹ sakra

sisstin
autor
29. srp 2008

veru:já taky ne, ale myslim si to..přece ti neprodaj linky bez štětečku? 😲 😕

veruli2
29. srp 2008

sisstin: teda nevim, spíš si myslím, že to bude bez štětce.

lendy1
29. srp 2008

siss, myslím, že to prodávají bez štetečku, proto mi to vrtá hlavou. Bych to asi nezvládla se tím namalovat, ale asi záleží na té konzistenci toho gelu na linky:
http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

sisstin
autor
29. srp 2008

já to s linkama fakt neumim, navíc na to nemám oči..už takhle mám to pohyblivý víčko pidi mini 😒 ve 40budu moct jít na plastiku asi 😖

lendy1
29. srp 2008

Stila mám, ale hnědé -moc fajn barva, taková akorát, ještě se mi líbili ty růžové od nich

veruli2
29. srp 2008

kdyz mě nejde linka vezmu nyx štětec číslo 1 a stínama si tu linku udělám tenkou a rovnou než kolikrát normální tužkou

sisstin
autor
29. srp 2008

kočky, jdu spát..dneska má Tygra máma..takže nebude žádné noční vstávání..hurááá..tak brou hou 😀

veruli2
29. srp 2008

sisstin: dobrou noc, pěkně si ji užij 🙂

lendy1
29. srp 2008

veru, tak to bych teda nezvládla si namalovat linku jen štětečkem na stíny 🙂
já se teď picnu z těch prázdných kelímků, vzala jsem jich 100ks, nejdřív je nikdo nechtěl a teď během 14dnů už nemám ani ň, pro sebe jsem si jich nechala jen 5ks a pořád ty lidi louděj. Když je objednám znova, tak se bojím, že už další stovku neprodám a navíc je to dost peněz takhle jednorázově za to dát a pak po troškách sbírat zpátky. Ach jo...

veruli2
29. srp 2008

leni, jak vyberu ty modry co jsi mi poslala, tak ti odsypu tech co jsem si koupila na aukru simply naturals. mam zeleny svetly, zeleny tmavsi, růzovy a bíly a nebo ti můžu do toho potom odsypat tech barry m jsou pekne modre... a nebo keylime chrom nyx

veruli2
29. srp 2008

hele jestli mas nyx 1 štětec tak to zkus. na tu špičku naber stín, natáhni oko a kresli tenkou čárku hodně do řas jde to velice dobre je to tenke a hezke

veruli2
29. srp 2008

lendy: mrkni do alba

lendy1
29. srp 2008

ty brďo, tak to bych nedala, ale je to moc pěkný, co to je za barvičku?
ten šteteček 1 jsem měla, ale nějak jsem si zvykla na ten svůj obyč...
zelený světlý bych ráda vyzkoušela...vidíš, jsem ti mohla poslat navíc jeden kelímek na odsypání, no nic...už nejsou...