• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
autor
tak je to docela pěkný, ve stylu podzim-padající listí :slight_smile: ,ale lendy tam podle mě měla bud white nebo nude, ta mink je víc do zlata :wink:
1. zář 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, já to všechno radši smazala, zas vopruzujou s mazáním alb :fearful:
1. zář 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim vás nemůžu si zaboha vzpomenout co slovensky znamená vrátane, mám to na jazyku,ale neřeknu to. please pomůže někdo? děkuji
1. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veruli: včetně :wink:
1. zář 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: ty jsi zlatíčko, děkujuuuuu. Měla jsem to na jazyku a nedokázala jsem to vyslovit. Už mě hrabe.Díky
1. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, fakt používám ten mink, tu bílou nemám a nude asi taky už ne...ony ty fotky dost zkreslují...
1. zář 2008 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si u Aquadi objednala taky dvě barvičky barry m :slight_smile:
1. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jestli chcete někdo NYX pigmenty, tak mi napište.
1. zář 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru a jaký? Já jsem si vybrala tu chocolate a burnt orange a ještě chci ten rushmetal od Mac, ale ten teď na Aukru není...Nekoupila jsis náhodou tu fuchsiu od Mac?
Já bych klidně koupila MAC na e-bay, ale nepoznám, co je fake a co originál, nebaví mě to zkoumat a psát těm lidem, ať mi pošlou detailní fota, pak je vše ještě v aukcích a to mě neba, to sledovat a hlídat.
Veru a nevíš, kolik stojí ty pigmenty od MAC v ČR? Koukala jsem, že je to 7,5 ml balení a nevím, jestli jsem někde četla, že stojí 650,-Kč Je to možný?

lacherka, co takhle MAC nebo Barry M za super cenu :wink:
1. zář 2008 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: barry m - odstíny yellow a green silver ( zatím na zkoušku u Aquadi ) a na aukru hraji o Mac Fuchsiu.

No s tím MACem fake taky nevím a nepoznám to. No jelikož se Mac prodává jen v Praze, tak bych řekla, že to bude mastný. Pořád doufám, že je ve Vídni seženu tak do 300 stovek jedny.

Těším se na tu fuchsiu :slight_smile: musim ji vyhrat.

No na aukru jsem si dneska koupila peněženku Guess. Pošle mě to mařka až z Tampy a doufám, že to fake teda nebude.

Co balíček? Nedorazil ještě?
2. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, tak dnes jako na potvoru měla pošťačka zpoždění :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale stínečky už jsou doma, barvička je suprová, hned ji zítra vyzkouším s nějakou hnědou.

Kdyby ten MAC měli ve Vídni za 300,-Kč, tak bych si jich vzala několik :grinning:
2. zář 2008 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že to tak rychle došlo :slight_smile: dneska na mě doma čeká asi balíček a v tom lesk smashbox a už se na něj těším

no jak tam budu, tak to tam hned přepočítam na kolik ta krabička vyjde. budu mít mobil, roaming mám, nejni problém pak napsat cenu do ČR :slight_smile:
2. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyžtak mi napište přesný název odstín, který chcete, pokusím se sehnat, pište prosím do pošty díky
2. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, včera jsem narazila na štetce na líčení od Atoku:
http://80.188.76.98/Products.aspx?NodeCode=N01020301000
jsou přírodní a za bezva cenu, určitě si nějaké pořídím :wink:
3. zář 2008 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, Ty si šikovnica- čo všetko nenájdeš !
Akurát som rozmýšľam, aký je dobrý k tým NYX pigmentom
3. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy, pak dej info jak dopadlo malovaní chromama :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, já jsem experimentování dložila na zítra-dneska mám jednu akci, kde musím vypadat dokonale :grinning: , tak jsem si řekla, že dám dneska na osvědčenou klasiku z posledních dní a zelenou vyzkouším zítra. A ta barvička to je taky od NYX?

olise, no já zrovna sháněla něco jiného na Atoku a koukám, že mají i přírodní štětce :sweat_smile:
na nyx je nejlepší nějaký maličký, pevný se štětinama
3. zář 2008 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku, tak to jo :slight_smile: tak hezkou akci a aŤ všechny okouzlíš.

Ano je to NYX CHROME KEYLIME
3. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chci taky ty chromy :cry: :cry: :cry:
3. zář 2008 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru dík :grinning:

siss, já budu objednávat NYX z e-bay, až přijde mateřská, tak se tam po něčem můžu mrknout :wink:
Potřebuji nutně :grinning: od NYX černou tlustou tužku, šteteček tu 3 chci zkusit trio stínů a možná i tvářenku-to zase bude peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a měla jsem od NYX i řasenku a byla bezvadná-dělala opravdu pěkné výrazné řasy, nic slepeného
3. zář 2008 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lendy:jéééééééééé......to bys byla hodnááááá :grinning: :grinning: :grinning: tak já se mrknu, jakej odstín bych chtěla :slight_smile:
3. zář 2008 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mně se líbí misty, cosmopolitan a geisha :grinning:
3. zář 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak hlásím, mám je taky doma!!!!! tak zítra začíná experimentování :grinning: :wink: :slight_smile:
3. zář 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak ještě popřemýšlej a až budu objednávat, tak dám vědět :wink:
3. zář 2008 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak jak jsi byla oslnivá?

ahojky sisstin: tak jeste nic nedorazilo a chtela jsem se zeptat, jestli bys nechtela odsypat taky na zkousku NYX CHROME Keylime. je to ale svetla zelena barva
4. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, včera dobrý :grinning:
dneska jsem zkusila tu zelenou od tebe a mixla jsem to s tmaně hnědými NYX, ale s tou hnědou jsem to přehnala...takže zítra to zkusím vylepšit, dát ji míň a ještě to zkombinovat všechno se žlutou :dizzy_face:
Jen se budu muset naučit s těmi Chrome zacházet, přišlo mi, že mají více těch třpytek a měla jsem je totál všude :grinning:
4. zář 2008 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verul: já jsem taky ještě nic neposlala..nejsem rychlík jak lendy..mně to trvá :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: :slight_smile: ne ja jen ze na poste dela jedna ma byvala spolužačka, trošku kleptomanka :slight_smile:

leni: :slight_smile: taky se mi to stává, rano se maluju je tma a prijdu do prace a mam to tak vyrazny..no desne
4. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak hlásím, že jsem dnes poprvé vyzkoušela NYX - white pearl, lilac p. a purple pearl - úúúžasný :slight_smile:

a mám na vás ještě dotázek - kromě těch 31 odstínů, co jsou v té sadě, jsou ještě další? Mě tam chybí třeba ještě nějaká další zelená, ta je tam jen jedna - lime pearl.
4. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucikk: tam jiná zelená není :confused:
4. zář 2008 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek