Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
1. zář 2008

tak je to docela pěkný, ve stylu podzim-padající listí 🙂 ,ale lendy tam podle mě měla bud white nebo nude, ta mink je víc do zlata 😉

sisstin
autor
1. zář 2008

holky, já to všechno radši smazala, zas vopruzujou s mazáním alb 😨

veruli2
1. zář 2008

prosim vás nemůžu si zaboha vzpomenout co slovensky znamená vrátane, mám to na jazyku,ale neřeknu to. please pomůže někdo? děkuji

sisstin
autor
1. zář 2008

veruli: včetně 😉

veruli2
1. zář 2008

sisstin: ty jsi zlatíčko, děkujuuuuu. Měla jsem to na jazyku a nedokázala jsem to vyslovit. Už mě hrabe.Díky

lendy1
1. zář 2008

siss, fakt používám ten mink, tu bílou nemám a nude asi taky už ne...ony ty fotky dost zkreslují...

veruli2
1. zář 2008

Tak jsem si u Aquadi objednala taky dvě barvičky barry m 🙂

lacherka
1. zář 2008

Ahoj jestli chcete někdo NYX pigmenty, tak mi napište.

lendy1
1. zář 2008

veru a jaký? Já jsem si vybrala tu chocolate a burnt orange a ještě chci ten rushmetal od Mac, ale ten teď na Aukru není...Nekoupila jsis náhodou tu fuchsiu od Mac?
Já bych klidně koupila MAC na e-bay, ale nepoznám, co je fake a co originál, nebaví mě to zkoumat a psát těm lidem, ať mi pošlou detailní fota, pak je vše ještě v aukcích a to mě neba, to sledovat a hlídat.
Veru a nevíš, kolik stojí ty pigmenty od MAC v ČR? Koukala jsem, že je to 7,5 ml balení a nevím, jestli jsem někde četla, že stojí 650,-Kč Je to možný?

lacherka, co takhle MAC nebo Barry M za super cenu 😉

veruli2
2. zář 2008

leni: barry m - odstíny yellow a green silver ( zatím na zkoušku u Aquadi ) a na aukru hraji o Mac Fuchsiu.

No s tím MACem fake taky nevím a nepoznám to. No jelikož se Mac prodává jen v Praze, tak bych řekla, že to bude mastný. Pořád doufám, že je ve Vídni seženu tak do 300 stovek jedny.

Těším se na tu fuchsiu 🙂 musim ji vyhrat.

No na aukru jsem si dneska koupila peněženku Guess. Pošle mě to mařka až z Tampy a doufám, že to fake teda nebude.

Co balíček? Nedorazil ještě?

lendy1
2. zář 2008

veru, tak dnes jako na potvoru měla pošťačka zpoždění 😝 , ale stínečky už jsou doma, barvička je suprová, hned ji zítra vyzkouším s nějakou hnědou.

Kdyby ten MAC měli ve Vídni za 300,-Kč, tak bych si jich vzala několik 😀

veruli2
2. zář 2008

tak to jsem ráda, že to tak rychle došlo 🙂 dneska na mě doma čeká asi balíček a v tom lesk smashbox a už se na něj těším

no jak tam budu, tak to tam hned přepočítam na kolik ta krabička vyjde. budu mít mobil, roaming mám, nejni problém pak napsat cenu do ČR 🙂

lacherka
2. zář 2008

kdyžtak mi napište přesný název odstín, který chcete, pokusím se sehnat, pište prosím do pošty díky

lendy1
3. zář 2008

holky, včera jsem narazila na štetce na líčení od Atoku:
http://80.188.76.98/Products.aspx?NodeCode=N010...
jsou přírodní a za bezva cenu, určitě si nějaké pořídím 😉

olise69
3. zář 2008

Lendy, Ty si šikovnica- čo všetko nenájdeš !
Akurát som rozmýšľam, aký je dobrý k tým NYX pigmentom

veruli2
3. zář 2008

lendy, pak dej info jak dopadlo malovaní chromama 🙂

lendy1
3. zář 2008

veru, já jsem experimentování dložila na zítra-dneska mám jednu akci, kde musím vypadat dokonale 😀 , tak jsem si řekla, že dám dneska na osvědčenou klasiku z posledních dní a zelenou vyzkouším zítra. A ta barvička to je taky od NYX?

olise, no já zrovna sháněla něco jiného na Atoku a koukám, že mají i přírodní štětce 😅
na nyx je nejlepší nějaký maličký, pevný se štětinama

veruli2
3. zář 2008

leniku, tak to jo 🙂 tak hezkou akci a aŤ všechny okouzlíš.

Ano je to NYX CHROME KEYLIME

sisstin
autor
3. zář 2008

já chci taky ty chromy 😢 😢 😢

lendy1
3. zář 2008

veru dík 😀

siss, já budu objednávat NYX z e-bay, až přijde mateřská, tak se tam po něčem můžu mrknout 😉
Potřebuji nutně 😀 od NYX černou tlustou tužku, šteteček tu 3 chci zkusit trio stínů a možná i tvářenku-to zase bude peněz 😝
Jo a měla jsem od NYX i řasenku a byla bezvadná-dělala opravdu pěkné výrazné řasy, nic slepeného

sisstin
autor
3. zář 2008

lendy:jéééééééééé......to bys byla hodnááááá 😀 😀 😀 tak já se mrknu, jakej odstín bych chtěla 🙂

sisstin
autor
3. zář 2008

tak mně se líbí misty, cosmopolitan a geisha 😀

lucikk
3. zář 2008

ahoj, tak hlásím, mám je taky doma!!!!! tak zítra začíná experimentování 😀 😉 🙂

lendy1
3. zář 2008

siss, tak ještě popřemýšlej a až budu objednávat, tak dám vědět 😉

veruli2
4. zář 2008

leni, tak jak jsi byla oslnivá?

ahojky sisstin: tak jeste nic nedorazilo a chtela jsem se zeptat, jestli bys nechtela odsypat taky na zkousku NYX CHROME Keylime. je to ale svetla zelena barva

lendy1
4. zář 2008

veru, včera dobrý 😀
dneska jsem zkusila tu zelenou od tebe a mixla jsem to s tmaně hnědými NYX, ale s tou hnědou jsem to přehnala...takže zítra to zkusím vylepšit, dát ji míň a ještě to zkombinovat všechno se žlutou 😵
Jen se budu muset naučit s těmi Chrome zacházet, přišlo mi, že mají více těch třpytek a měla jsem je totál všude 😀

sisstin
autor
4. zář 2008

verul: já jsem taky ještě nic neposlala..nejsem rychlík jak lendy..mně to trvá 😅

veruli2
4. zář 2008

sisstin: 🙂 ne ja jen ze na poste dela jedna ma byvala spolužačka, trošku kleptomanka 🙂

leni: 🙂 taky se mi to stává, rano se maluju je tma a prijdu do prace a mam to tak vyrazny..no desne

lucikk
4. zář 2008

ahojky 🙂

tak hlásím, že jsem dnes poprvé vyzkoušela NYX - white pearl, lilac p. a purple pearl - úúúžasný 🙂

a mám na vás ještě dotázek - kromě těch 31 odstínů, co jsou v té sadě, jsou ještě další? Mě tam chybí třeba ještě nějaká další zelená, ta je tam jen jedna - lime pearl.

sisstin
autor
4. zář 2008

lucikk: tam jiná zelená není 😕