Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
9. zář 2008

leniku:
jestli tedy mohu poprosit:
NYX CHROME:

Sunny Day - CES36
Yellow - CES28
Green - CES38
Blue Eyes - CES54

Díky moc Verča

lendy1
9. zář 2008

veru, píšu si 😀

veruli2
9. zář 2008

děkuji :o)) snad budou všechny odstíny hezčí než na obrázku 🙂

sisstin
autor
9. zář 2008

lendy: já si prosím chromy:

- geisha, CES60
- beanie CES41
- sunshine CES37
- seclude CES10

díky zlato 😀 😀

lendy1
9. zář 2008

tak holky, snad zítra max. pozítří objednávám 🙂

veruli2
10. zář 2008

Ty jsi zlatá Leniku

lendy1
10. zář 2008

holky, tak já bych to ráda objednala, ale pořád čekám, až mi odpoví ta holčina, protože chci vědět, kolik bude cca pošta a jestli by mi to poslala jako gift nebo s poloviční udanou cenou, aby se nemuselo platit CLO a DPH, jelikož už mám objednávku přez 100dolarů, tak z toho mám obavu, protože by to pak byla dost vysoká částka... 😖 a ona pořád nepíše...tak asi počkám do zítra a kdyžtak to objednám a snad se nějak domluvíme potom...musím to nějak vyřešit max. do pátku...

lendy1
11. zář 2008

holky, tak změna-jdu to objednat jinde, a poštovné bude jen 10dolarů a cena za chrome je stejná-4dolary.
Jen musím udělat 2 objednávky za 50dolarů a modlit se, aby pak na to nenapařili clo a dph.

veruli2
11. zář 2008

ahoj leniku, ty jsi zlaticko. tak budeme doufat vsichni. leni, jak to budes platit při převzetí?

lendy1
11. zář 2008

veru, doufám, že budu platit jen cenu těch chromu a tu poštu 10dolarů, jinak nic...oni my to rovnou hned strhnou z karty a domů mi to přijde jako obyč.balík. jdu na to...

lendy1
11. zář 2008

tak objednáno-siss, akorát tu geishu nemají 😖

lendy1
11. zář 2008

jo a koukala jsem, že tam mají obyčejné pigmenty od Nyx za 1 dolar-dobrý ne? 😀 To se pořád i s 10dolarovým poštovným vyplatí.

veruli2
11. zář 2008

jsi hodná 🙂 ted se budem těšit až to dorazí. Tak cca do 10-15 dnů.

veruli2
11. zář 2008

jůůů to je úžasný, by mě uplně stačila ta poslední 96 stn¨ínů 🙂 do toho investovat... necelý 400 to jde, ne? tak jestli to někdy budeš objednávat ... jsem tu :o) se aspon podelime o postovny

veruli2
11. zář 2008

za dolar taky pekny

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/a...

proc neco takovy neprodavaji tady v ty blby CR

lendy1
11. zář 2008

veru, taky jsem na ně koukala, těch odstínů mají teda mraky 😲

lendy1
11. zář 2008

ten předchozí příspěvek byl k těm Splash 😉

veru, to by se nakupovalo, co? 😀 ale je to staršně jednoduchý, stačí ti kreditka nebo paypal a registrace, nepotřebuješ k tomu žádnou super angličtinu 😉

veruli2
11. zář 2008

🙂 fakt super, tak na mě někdy mysli těch 96 bych si vzala 🙂 jsi uzasna kam ty na to chodis

maznacik
11. zář 2008

Leni, máš IP 😉

lendy1
11. zář 2008

veru, určitě zase něco objednám, ale až tak za 14dní, nejdřív musím vyřídit všechny ty nyx objednávky-musím to objednávat raději na víckrát a po několika dnech a pak budu objednávat nějakou tu paletku 😵

mazacik, jj, objednám 😉

maznacik
11. zář 2008

Děkujiii 😵

veruli2
11. zář 2008

tak az pak nastane den d, tak posli adresku ze ktery budes objednavat, tak si tam taky neco vyberu 🙂

olise69
11. zář 2008

baby, ktoré sú lepšie- chromy alebo pigmenty ?
lendy- ktorý z tých NYX štetcov je dobrý na pigmenty ?l

veruli2
11. zář 2008

olise: řekla bych že obojí je super. Na pigmenty pouzivam NYX č. 1 a 2 mam podobnou z avonu ale brzo prikoupim

lendy1
11. zář 2008

olise, MB03 a MB05-jeden je hodně maličkej a druhý tak akorát, ale spíš na větší plochy-třeba jen jednu barvičku. Tím malým se dají udělat pěkné přechody barev.
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

jinak obojí jsou pigmenty, ty chrome mají asi víc těch třyptek, píší tam, že jsou metalické.

veruli2
11. zář 2008

lendy: tytok přesně jsem měla namysli 🙂

olise69
11. zář 2008

diky, ste zlaté, ja som už navnadila celú rodinu ! ( myslím, baby 😀 😀 )

sisstin
autor
12. zář 2008

lendy:díky...kdy budeš chtít maníky? 😉