Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
24. říj 2008

lendy dášještě odkaz na něco co bych si mohla objednat třeba tvářenky ?

lendy1
24. říj 2008

lucy, mrkni buď sem, tam jsou vidět lépe odstíny:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Products...

nebo na Cherry:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/brands/n...

lucenek
24. říj 2008

týjo lendy já si napočítala obejdnávku za 73 doláčů..... 😀

lendy1
24. říj 2008

tak budou Vánoce, ne? Ježíšek to zacáluje 😀 😀 😀

lucenek
24. říj 2008

kolik je včíl dolar? cca bakj oko?

lendy1
24. říj 2008

20,-Kč 😝 , ale lítá to pořád nahoru a dolů, ale max. tak o 1,-Kč 😉

lucenek
24. říj 2008

hm tak asi 1500 plus mínus na anše bez pošty a cla

lendy1
24. říj 2008

luci, clo nic (když bych to rozhodila do 2 balíčků) a pošta cca 15,-dolarů

lucenek
24. říj 2008

tak já ti to jdu písnout do ip omluv mou psanou angličtinu 😅

lucenek
24. říj 2008

tož máš to tam 😀

lucenek
24. říj 2008

týbrdo to abych si objednala aj kuférek 😀

sisstin
autor
25. říj 2008

tak líčení s nyx štětcema nabralo zcela novou dimenzi 😵 super..už mi neodpadne ani smítečko..a skvělé přechody barev..fakt super 😵

lucenek
25. říj 2008

hoj sis tak sem zvědavson taky mi dojdou
jo a chrome red a space jsou boží 😵 😵 😵 ale hodí se na večení....to je fakt ale ty barvy 😵

lucenek
25. říj 2008

sis hod sem nějaký kombinace barev....já bych zkoušela ale nemám kdy tak chci jistotu 😀

arvetka
25. říj 2008

sisstin
jaký máš? nahoď odkaz 😉 taky si na nějaký brousím zuby 🙂

lendy1
25. říj 2008

arvet, mrkni na předchozí stránku, tam jsem ti na ně posílala odkaz 😉

sisstin
autor
25. říj 2008

lucenek: http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?...

lendy: máš tu jumbo tužku? Ja si s ní nevim rady...je černá jak svina..ale mám pocit, že si mi nutně musí obtisknout na horní víčko...zkoušelas to už? 😕

lendy1
25. říj 2008

siss, jj, zkoušela, ale poprvé jsem ji dala moc, je fakt černočerná. Pak jsem dala už jen maličko a bylo to ono-tu černou dám jen trošku do vnějšího koutku oka a přez to ještě pigmenty, samotnou jsem ji nezkoušela.

sisstin
autor
25. říj 2008

lendy: já to chtěla, jak je to v tom newforum..černá a přes to skypink..ale nějak nevim,kolik tý tužky jako mám dát 😕 jestli jen malinko a pak to nějak rozmatlat 😕

lendy1
25. říj 2008

jj, opravdu jen strašně maličko a rozetřít klidně prstem-ono je to fakt černý až dost....

sisstin
autor
25. říj 2008

lendy: no jsem z ní docela zklamaná....a netušim, jak to budu ořezávat 😕

lendy1
25. říj 2008

siss, tak ji zkus prodat třeba na MMB nebo na Aukru...já si ji nechám, nemám nic černého a na takové to kouřové líčení bude fajn.
Ořezávátko mám nějaké obyč na tlustý a tenký tužky, to mají všude...

sisstin
autor
25. říj 2008

lendy: to prodávat nebudu 😉 ještě s tim něco zkusim porobit 😝 mám kajalku profi s rozpatlávacim štětečkem..tak tím by to mohlo jít snad 😕

lendy1
27. říj 2008

sisstin, tak jsem si minule objednala ty chrome beanie a teda barvička úžasná 😵 V krabičce to vypadalo jako hnědá, ale na očích jsou moc pěkné - tmavě fialová v kombinaci s hnědou a opravdu nádhera, teď na podzim ideální 🙂 Vůbec to s ničím nekombinuji a vypadá to super 😉

sisstin
autor
27. říj 2008

lendy: ta beanie je fakt bomba..se ted s ní maluju skoro furt 😝

simour1
28. říj 2008

lendy: máš už plnou objednávku nebo ještě můžu? 🙂 Omrkla jsem věcičky na Cherry a mají tam v akci NYX laky na nehty.Dokonce 2 druhy,což jsem na Nyx stránkách neviděla.Kdyby náhodou to ještě šlo k něčemu přihodit (asi 3-4 laky),tak písnu IP. 😵

lendy1
28. říj 2008

simi, klidně piš, je toho tolik, že budu posílat ještě několik objednávek příští týden...Ta tvoje objednávka už je někde na cestě do ČR 😉

sisstin
autor
28. říj 2008

ja už asi všechno mám...např. ten chrom olive je naprosto stejnej jako ten zelenej pigment.. 😕

makelka
28. říj 2008

HOlky a co ty NYX štětečky, jste schopný mi to někdo objednat? 😝

makelka
28. říj 2008

Lendy prosím můžeš mi písnout co všechno objednáváš? Díky 🙂