Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
7. lis 2008

veru, jasně, nutně totiž potřebuji ten lesk 😀 a pak se mi líbí ta tužka na oči, co si objednala lucenek, já používám jedině hnědou tužku a tahle je pěkně tmavě hnědá (dark brown a copper taky není zlá):
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

veruli2
7. lis 2008

NO super, tak ja si to jeste ted večer vyberu a pisnu ti to do IP, líbí se mi ta teal 🙂 a fakt se ten lesk hodne třpytí? bych ho taky zkusila

lucenek
7. lis 2008

lendy já jedině dark brown nebo černo černou kombinaci černá je moc tvrdá a hnědé jsou někdy naprd ale ta kombinace černo hnědé je nejlepší

lendy1
7. lis 2008

lucenek, no právě, na mě je černá taky moc tvrdá, hnědá je taková jemnější, ale zase obyč. hnědá není skoro vůbec vidět.

veru, ten lesk je třpytivý dost, ale ty lesky, jak psala siss (Astor a L´oreal) mi příjdou třpytivější. Já jsem si pořád myslela, že mám doma ten pink a ono houby, mám ten rose-ten je takový jemný růžový, jen na lehké zvýraznění.

simour1
7. lis 2008

Tak Leni,fakt moc díky,jsi zlato.Penízky hned odesílám.Tak to je super,že jsem dobře vybrala s tím leskem. 🙂 ...se fakt nedočkám. 😀
holky,používáte z Nyxů víc štětečků nebo stačí jen č. 1? Je sice suprovej,ale pořád se mi zdá maličkej.Jsem zvyklá líčit celý oko...teda nevím ještě jakej zvolím postup s pigmentama,možná bude fakt stačit.
Leni,co ještě máš vyzkoušený z Nyxů a můžeš doporučit nám začínajícím? 😵

lendy1
7. lis 2008

Simi, já toho moc nemám 😀 myslím, že nejvíc teď budeš zásobená ty a Lucenek 😀
já mám třeba jen chrome Beinie a pak Keylime od veru 😉 , 2 lesky, štětečky a jednu tvářenku 😀 Pigmenty jsem protřídila a nechala si jen své oblíbené barvy, takže fakt toho moc nemám 🙂

S těmi štetečky to střídám, na každodenní rychlovku využiji 2 a když si chci vyhrát s více barvama a stínovat, tak určitě 1 😉

lucenek
7. lis 2008

já mám na nyxy spešl kuférek..teda tašku no z oriflamu 😀

simour1
7. lis 2008

Leni,peníze už jsou na cestě. 🙂
tak možná ČASEM 😀 půjdu taky do 2 štětečku,uvidíme.
na Aukru nějaká holka prodávala na pigmenty kabelku NYX...už mám jeden kousek doma 😵 ...ještě by to chtělo ty pigmenty 😀
jo holky,jak jste teď řešily ty tužky,tak nezkoušely jste místo tužky linku vystínovat stínama nebo pigmentama? Dívala jsem se,že mají na to spešl štěteček,že jo?

lucenek
7. lis 2008

já bych dala tužku přes to pigment a šudlala tak to vyjde nejměkčeji

simour1
7. lis 2008

lucenek: no vidíš,ten postup mě nenapadl,ale máš pravdu,určitě to vypadá přirozeneji než tmavá tužka.
ono asi taky záleží jaký líčení volíš...myslím jaký odstíny.a jestli je to rychlovka,když jdeš do obchodu pro chleba 🙂 nebo jestli chceš být za sexy dračici někde na pařbě 😉 ta druhá možnost se mě -zasloužilé matky -už netýká 😢

lucenek
7. lis 2008

simour když jdu pro chleba tak se nemaluju...mám obchod pod barákem a vždycky vyletím...malá je drak....a je to fakt záleží kam jdeš třeba mám červený chrome a ten teda je..ideál na pařbu s černou 😵 😵 😵

simour1
7. lis 2008

lucenek:A jakou máš barvu očí,že ti sluší červená?Já bych v tom vypadala jak rok po smrti 🙂 teď jsem zrovna líčila dceru do školy na Halloween a vypadala suprově-teda stejně jak bych vypadala v červené já. 😀
Ale jinak Ti věřím,že kombinace červená-černá může být suprová

veruli2
8. lis 2008

sim: dělám si pigmentama ( konkrétně černou ) linku na oči. Vypadán to dost dobře, není to příliš tvrdé a je to jednoduché. Používám k tomu štětec od NYx ( č.1 ) a jde to velice dobře. Určitě to někdy vyzkoušej.

simour1
8. lis 2008

veruli :díky za radu ,jakmile pigmenty dorazí,určitě to vyzkouším.Zatím mám doma jen glitterový stříbrný a to je vážně peklo nanášet 🙂 mám je všude,jen ne tam,kde mají být 😵 když dám podkladovou bázi,tak to drží-až na to šílený opadávání na tváře. ...dokonce mám pocit,že z nich mívám podrážděný oči.Snad je to tím,že ty glitterový obsahují větší částečky.Doufám,že klasický pigmenty mi tohle dělat nebudou. ☹ A jinak zdravím okres Vyškov 😀

veruli2
8. lis 2008

sim: jujky ty jsi někde od Vyškova? Já bydlím v Rousínově 🙂 Mám jedny ty glittery,ale zbavím se jich, jelikož třpytky mám taky všude. S tím podrážděním je to možné. Jakou máš bázi?

simour1
8. lis 2008

veruli: No vidíš,múj manžel pracuje v Rousínově.Jinak bydlíme kousíček od Bučovic-v Kojátkách 🙂 Bázi mám od Mary Kay,prý patří mezi nejlepší,no nevím 😕 tak to jsi mě uklidnila,že snad by to podráždění mohlo být z těch třpytek,doufám,že normální pigmenty mi fakt nebudou dělat neplechu ☹

lucenek
8. lis 2008

simour zelenohnědou..ale na večerní to je super stačí mít tavé oči u modrých by tato kombinace neporšla

simour1
8. lis 2008

lucenek: tak to jo.Já mám právě tmavě modrou barvu očí a v červené opravdu bych vypadala nemožně. 🙂 Máš ještě nějakou zvláštní oblíbenou kombinaci? K téhle barvě očí jde úplně všechno,to máš výhodu.Jednu dobu jsem si chtěla pořídit hnědý čočky do očí,abych mohla víc barev používat na oční stíny. 😵

lucenek
8. lis 2008

sim to joí to bys byla mtrvola jak vyšitá
bpmba je zlatá s hnědou.... 😵 ale děá starší vzhled no přidává roky

maja26
8. lis 2008

tak to jsem si měla obědnat já,myslím že by mi pár let navíc neuškodilo,vypadám až moc mladě asi 😒 😅
už se těším až mi to příjde 😉 a pak obědnám asi ještě něco

lendy1
8. lis 2008

holky, díky za IP s objednávkami, teď nestíhám, ale večer na to mrknu a písnu.

lucenek
8. lis 2008

ještě fialová plus space a do černa luxus na noc a jde i k modrým 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

sim: já používám na vykreslení štětec1, a pak pod oko na tu větší plochu 2 😉 jinak mně ty červené odstínny taky sluší, mám modrý oči 😉

simour1
8. lis 2008

luc: a jak vypadá ta space? ještě se v těch pigmentech neorientuju. 🙂 fialová barva je nádherná na zelených očích.Vždycky když mi přišla zákaznice na líčení se zelenýma očima,tak fialová byla jasná volba 🙂
siss: já asi v některých příštích objednávkách ,teda pokud bude chudina lendy ještě ochotná se se mnou otravovat 😵 ,taky půjdu do toho štětečku č. 2 Jak psala právě lendy,na to vyhrání si je asi č. 1 ideální,ale když potřebuješ rychlovku na šmrdlání,tak je maličkej.Tak ty říkáš,že používáš taky červený odstín,i když máš modrý oči? hergot tak to musím taky někdy zkusit. 😀

lucenek
8. lis 2008

space je vesmírná modrá taková tmavá 😵 😵 😵

lendy1
8. lis 2008

simi, já jsem objednala nějaké štětečky navíc, tak tu 2 ti můžu dát stranou 😉 Ale pro sebe jsem objednávala až naposled, tak to chvilku potrvá, než to přijde...
já mám modro-zelený oči a nejraději nosím vše co je hnědé, zlaté (oro nemá chybu), fialové i růžovou klidně, do oranžova, do červena (rust v kombinaci s mink je moje nejoblíbenější) a mám raději tmavší-výraznější oči a na pusu jen lesk a je to 🙂

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: tak mně ty modré právě vůbec nesluší..fialové taky nic moc..až na tu beanie 😝

simour1
8. lis 2008

Leni,určitě ten štěteček si vezmu,ale vůbec to nespěchá.Klidně ho můžeš přihodit třeba k těm lakům,však uvidíš,kdy to přijde.Na ty nijak nespěchám.Pak bych ti zase poslala prašule.Jinak taky ráda mívám výrazné oči a na rtech jen lesk.Svýho času bez kontury na rty jsem nedala ránu a teď si to neumím představit.Móda se mění asi. 🙂

lucenek
8. lis 2008

sim já taky s tou konturkou 😀
sis nekecej....tobě modrá slušet musí si na to typ...ne proto že máš bmplnd vlasy..možná se v ní sama sobě nelíbíš protože na to nejsi zvyklá

jakoubka
8. lis 2008

ahojte.Můžete mi poradit,jaké pigmenty mám kombinovat,když mám zelené oči?děkuji.