Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
8. lis 2008

máš širokou paletu působnosti zelené hnědé do zalat můžeš i modré, taky oranžové a fuchsiové no prstě můžeš skoro cokoli, vyvarovala bych se stříbrné 😉

jakoubka
8. lis 2008

vidíš já zapoměla napsat,že mám jen 12 odstínů.neobjednala jsem si modré a červené.
Lucenek děkuji. 🙂

sisstin
autor
8. lis 2008

verul: pošli mi ještě jednou adresu prosím, pošli ti speace pearl a turquiose 😉 další dva zkusim prodat na MMB 😉

holky..já si fakt v modrý připadám jak debil..ono i zaleži na typu očí, ne jenom na barvě 😕 proto mně asi ta červená sluší a simi ne 😕

lucenek
8. lis 2008

jaké máš oči teri?

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: já mám hrozně malou tu malovací plochu 😠 a pak hodně ten nadočnicovej oblouk 😠

lucenek
8. lis 2008

jo chápu ale kouzlit by se dalo 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: já si v tý modrý připadám jak magor 😖 nechala jsem si jen baby blue..ta docela ujde..ale jinak mam zafixovaný:blond vlasy, modrý stíny, růžová pusa..ble 🤐 😅

lucenek
8. lis 2008

jo jo komunistický styl vím dobře o čem mluvíš ale dá se tak kouzlit že bys to ani nepoznala to víš 8 let výtvarky 😀 maluju jen tak pro radost švagrovou ségru a vypadaj moc super...asi si idělám vizážistiku kurz páč mi to jde 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: no to bych moooc chtěla..ale neumim kreslit 😠

lucenek
8. lis 2008

já jo...miluju to baví mě to fakt nechci se to...ale kdybych měla nějaké certifikáty a tak byl abych fak dobrá... 😵

sisstin
autor
8. lis 2008

koukám simour je asi taky vizážistka 😝 mně nějak dochází fantazie poslední dobou..ale taky na těch mejch očích se nedá moc kouzlit 😔

lucenek
8. lis 2008

já nejsem ale chtěla bych jako koníček 😉 baví mě to

sisstin
autor
8. lis 2008

já bych potřebovala něco k tý beanie...dávám jenom sunshine a baby pearl 😕

lucenek
8. lis 2008

kuknu na to

lendy1
8. lis 2008

siss, já ji používám samotnou, jednou jsem ji mixla s Barry M - Levander-to je taková hodně světlá fialková.
Já zse nemůžu nikde sehnat k té Beanie tmavě fialovou tužku na oči, co by byla vidět 😝 V drogérce jsem našla jen od Rimmelu a ta nepíše, vůbec není vidět 😠 Od Nyx bych si vybrala, ale zase je nemají na Cherry 😝

lucenek
8. lis 2008

na beanie a babypearl je super kombinace....dala bych ještě oatmeal, sand a ještě embelish tu mám 😉 a z modrých na tebe....ježiš teri uplně tě vidím šlo by a jak krásně....space , hardcore, v kombinaci s chaotic nebo platinum...ty klas. modré bayou atd asi ee ale tyto jooooo

lucenek
8. lis 2008

lendy já mám tmavě fialovou z avonu fakt....krásnou jak kdysi dělaly ty oboustranné a ještě snad po mamce vínovou ale ta je....a good 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: čéče..kolik toho máš?..Platinum je stejná jako silver, a ta olive stejná jako ten zelenej pigment 🤐

sisstin
autor
8. lis 2008

ale radši mám ty chromy, než kelímky..líp se mi to z toho bere 😕

lucenek
8. lis 2008

sis se zeptej lendy..mám toho moooc ale platinum ee já jen kombinuju podle barev na pc....
hodtě mi tu odkaz na ty nyxový štetce 1 a 2 sím 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: já mám celou řadu pigmentů...a 6chromů..ale jak říkám, ta platina, seclude a olive je totál stejný jak pigmenty ve skleničce 😕

lendy1
8. lis 2008

jééé Avon mě teda nenapadl 😀 Hlavně, že z něj objednávám pro ostatní a sama ani pomalu neotevřu katalog 😀 . Tak mrknu tam, je fakt, že kdysi měli tmavě fialovou...

lucenek
8. lis 2008

faktjo? no já mám celou pigmentů a asi 8 chrome ale jeětšě další dojdou včetně glitterů a paletky
jo mě taky je to širší

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: glitery jsou k hovnu..ty ve skleničkach 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lendy1
8. lis 2008

siss a jakou mají v těch skleničkách konzistenci? Jsem koukala na ty v té paletce a v těch kelímkách jako jsou chrome a to my přišlo, že jsou trošku slisované, což je asi lepší kvůli nanášení. Nejsou ty ve skleničkách jen jako prášek?

lucenek
8. lis 2008

leni díkec 😉
sis no to zas ne ale sere mě že sem to vzala přes lacherku za 1500kč mazec co? 😠 😠 😠 bych si natřískala

sisstin
autor
8. lis 2008

lendy: čéče...asi jo..ty chromy fakt lepší v konzistenci, jinak nevidim fakt rozdíl 😕

lucenek: nj, já mám taky na MMB jeden za 100, tak jsem zvědavá 😕

lucenek
8. lis 2008

jo prášek spíš mouka....

sisstin
autor
8. lis 2008

ještě nenosim tu orange..tý mi stačí jeden kelímek 😅