• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
Počitám správně 1400Kč za 7 odstínu a plus poštovný,ale to nevím kolik dělá?
27. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruli- :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mlčím a všechno si nechám pro sebe :wink: leni kouknu na to až v sobotu po zítřejší vídni ještě nevím co všechno dovezu z macu :slight_smile:
27. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni símtě písni mi teda jestli ses k tomu dostala kolik dělá ta moje obednávka at se připravím zas přes litr beztak :astonished: :grinning:
27. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ještě jeden dotaz jak vypadá ta barry m chocolate co prodáváš? bych si ji i vzlalaale potřebuju vidět odstín
27. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, hodím 2 fota do 2.alba těch BarryM :wink:

k té objednávce: máš to objednané, ale ty věci, co jsem ti psala minule prostě vůbec na Cherry nejsou: ty glittry so pretty, linky white pearl a jedny chrome, ty sice mají, ale momentálně ne skladem a není tam ani uvedeno, kdy budou, to jsou ty Oatmeal.
Musím to propočítat s tou slevou, tak až se k tomu dostanu, písnu...

veru, času dost, já už jsem taky pomalu na mizině s penězma...

jo a to poštovné tam myslím bylo do Evropy, že začíná na 5 dolarech :slight_smile:
27. lis 2008 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ok...škoda ty glitry so pretty se mi moc líbí...takže příště radši koukat rovnou na třešeň že?a ty barry m si vemu :wink: ale ne to nářadíčko okolo co máš na mmb...jestli je to možné
27. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k., jdu to stáhnou :wink:
27. lis 2008 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo :grinning: kukal jsem na celé album davča je šikulka hlavně v tom šátku jak ladí s teniskama :grinning: :dizzy_face: krasavec
27. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, díky :dizzy_face: No, hlavně, aby už šmajdal sám, už jsem z toho všeho na nervy :pensive:

nevím, jak jsem se tam dostala, nějak přez ty ofikostránky, ale tady je mají se slevou-stojí 7dolarů:
http://ffc.mybisi.com/category/Eyes_73237_Page1.html
27. lis 2008 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, já koukám ,co vše neznám.... Jsem si říkala, co to jsou za zkratky a ono to je kosmetika. Jsem fakt mimo, no...
27. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem tam našla toto:
doporučené barvičky podle očí a pleti:

Brown Eyes / Deep Skin
Colors to Wear: Light browns, golds, purple, green (brighter the better), blue, coral, yellow, orange.

Green/or Hazel Eyes / Medium Skin
Colors to Wear: Taupe, plum, brown, gold, black.

Green/or Hazel Eyes / Light Skin
Colors to Wear: Light green, blue, gold, bronze, sepia, black, deep gray.

Blue Eyes / Medium Skin
Colors to Wear: Mauve, rosey-pink, medium purple, pinkish-brown, gold, bronze.

Blue Eyes / Light Skin
Colors to Wear: Taupe, light green, brown, apricot, black, deep gray. If you have some green (warmer appearance), add mocha, taupe, bronze, or gold.

doufám že to google přeložil správně :grinning: :grinning:

Hnědé oči / Deep kůže
Barvy na nošení: Světle hnědá, Goldy, fialová, zelená (světlejší, tím lépe), modré, korálové, žlutá, oranžová.

Zelené nebo Hazel Eyes / Medium kůže
Barvy na Wear: tmavošedý, švestka, hnědá, zlatá, černá.

Zelené nebo Hazel Eyes / Light kůže
Barvy na Wear: Světle zelené, modré, zlaté, bronzové, sépie, černá, tmavě šedá.

Blue Eyes / Medium kůže
Barvy na Wear: Mauve, rosey-růžové, středně purpurová, růžovo-hnědé, zlaté, bronzové.

Blue Eyes / světle kůže
Barvy na Wear: tmavošedý, světle zelená, hnědá, meruňková, černá, tmavě šedá. Pokud máte nějaké zelené (teplejší vzhled), přidejte moka, tmavošedý, bronzu, nebo zlatem.
27. lis 2008 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve som objednávala zo www.cheapsmells.com, prešlo mi to až na platbu. Potvrdila som a vždy čosi ešte chce, že je nesprávne, overuje kartu, zamrzne. Samozrejme som to naklikala viackrát, dúfam , že to nefunguje, lebo dostanem snáď 5 rovnakých voňaviek. Z účtu mi zatiaľ nič nestiahlo, ani na mail neprišla potvrdená obj. Stalo sa Vám to niekedy? Ja len verím, že by prišla potvrdená objednávka, alebo mi niečo napísalo o prebratí. :rolling_eyes:
27. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
olise, tak to asi neprošlo vůbec, já to mám z karty strhlé okamžitě, jak mi to potvrdí platbu a mail s potvrzením se kolikrát někde fláká i jeden den.
27. lis 2008 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..těch 10doláčů..to není zas tak hrozný..to jsou asi 2stovky..co si za ně koupíte v obchodě normálně? :wink: Stíny od Rimelu? :sweat_smile:
28. lis 2008 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,psala Ti veruli ty ceny ve Vídni?trošku mazec. :unamused: myslíš,že by šlo omrknout přijatelnější ceny někde na netu? :slight_smile:
28. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, jj...už jsem koukala na e-bay, ale s těmi gelovými linkami to je tam taky naprd s cenami :confounded: Vychází to +- stejně a je jich tam jen pár kousků. Pigmenty se dají sehnat o něco levněji než v obchodě.
Narazila jsem ale na e-bay na brutální nabídku 24-štětců MAC, samé padělky z HongKongu za cenu začínající na 29 dolarech a někde i doprava free :astonished:
http://cgi.ebay.com/New-24-pieces-MACs-brush-with-leather-carrying-pouch_W0QQitemZ170282540678QQihZ007QQcategoryZ36412QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Ty gelové linky dělá ještě Bobbi Brown, jenže ceny srovnatelné jako u MAC
28. lis 2008 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, no to je vlastně fakt :wink:
28. lis 2008 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já se třepu na holografy jako startka :grinning:
dneska jsem šmrncla walnut s panic a gut :wink:
28. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje milé devčata, kdyby jste viděli ten M.A.C. to je fakt úžasný, ty barvičky, třeba jen ty obyč linky to je nádhera. U těch pigmentů cena 23 eur - asi 24 odstínů. Všechny odstíny od bílé po černé jen eyeshadows těch je snad 100 cena 15,50 ta linka fluidlien 20 eur, štětce jsou dost drahý, ale nakonec jsem neodolala a našla za 19 € č.209 na ty linky tak jsem si ho vzala na normál linečky co mám doma, jinak ty štětce jsou tam dost drahý.
Add. oblečení je tam úžasný, levný, krásný a taky snad nesehnatelný.... takže v lednu tam valím znovu na výprodeje.
28. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni už jsi objednaval z toho nyxu?
28. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,to ti věřím,že zrak přecházel :slight_smile: Pokud tu linku neseženu za lepší cenu,tak bych Tě s ní otravovala příští rok,jestli můžu.poslala bych Ti peníze předem na účet.Ale to je ještě daleko.Hezkej víkend všem. :slight_smile:
29. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: určitě. ceny už znám tak je to lepší. Jeden Mac byl sám a druhý byl v Douglasu kousek od toho a ceny jsou u obou naprosto stejný. taky se už vybavím euráčama na hadry a stíny, aspon vím že je to origoš, ale ještě zkusím propočítat kolik to vyjde na český z eur a na doláče z netu...třeba to bude výhonější z těch jejich stránek.
29. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojec chtěla jsem nafotit další krásnou kombinaci a doták mi nebere detaily.....svina jedna jak to udělat, budu muset prostudovat návod na použití :grinning:
Jinak do koutků oka white pearl, střed chrome embelish a koutky oka vystínovat purple a aby ty bílé koutky tak nerazily, tak přejet trichou embelish ke sjednocení a krása :dizzy_face:
idu do shoppu pá
29. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, pro tebe jsem to ještě neobjednala, mi to prostě karta už nevzala :frowning2: Zvládla jsem necelé 2 objednávky :unamused:
29. lis 2008 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš jsem se leni chtěla zeptat, neplánuješ časem něco objednat z macu? ten fialový pigment musi být na očích super, je to tmava fialova uz v ty krabičce, odzkoušela jsem aspon pár odstínů na ruku
29. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadí leni, až to bude tak to bude, třeba se to do vánoc ještě stihne :slight_smile:
29. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, já to objednám hned v pondělí, mám poslední litr na účtu, ale dárky už mám nakoupené a hlady neumřu :grinning:
já myslím, že to přímo z ofiko stránek MAC nejde objednat, aby to poslali do ČR, že to posílají jen do UK :confounded: Jsem si vybrala barvičky a hledám na e-bay, za kolik by byli a co to je za prodejce...když by toho bylo víc od jednoho prodejce, tak by se něco ušetřilo na poštovném...
já chci ty 3 barvičky :grinning:
29. lis 2008 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě v šalině okradli černé svině :angry: mobil..ale ségra hupsal za nima utíkaly pak kajsi do baru volala cajty a mám tel zpátky sice bez obalu a šnurky tu uravaly ale mám a jdu ho desinfikovat fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, to je teda síla :astonished: Ale ještě, že ho máš zpátky.
Davídkovi nedávno ukradli Světlušáka od Lamaze, co měl připnutého na kočárku a taky ti přičmoudlejší občani (nikdo jiný kromě jich a nás tam nebyl), jenže jsem na to přišla až doma-prostě jsem jen šli k mudr. na prohlídku a těch pár minut v ordinaci jim stačilo, aby to ukradli :angry: Jsem byla pak zlostí bez sebe :angry:
Co to je za lidi, že ukradnou dítěti hračku :angry:
29. lis 2008 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek