Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
29. lis 2008

leni přeně hajzli...a navíc lamaze zrovna z nejlevnějšího kraje nepochází že? 😠

lucenek
29. lis 2008

leni ještě mimo téma, ten hrací stoleček co má davídek v albu kolik to asi tak stojí????

simour1
29. lis 2008

Holky,před 10-ti lety jsem v den termínu porodu dělala velkej nákup exmanželovi s dcerou,kdyby náhodou o víkendu to na mě přišlo...Zřejmě podle narvaného nákupního koše si mě vytipovali taky černí a ukradli mi peněženku.Prodavačka je sice dostihla,rvala se s nima,chlapi kolem jen stáli a dívali se,stejně jsem peněženku zpátky nedostala.Po těch mrchách zůstal jen urvanej rukáv.Tak jsem s brekem letěla domů pro další peníze...Od té doby je nemůžu ani vidět a schovala bych před nima i lízátko!!! 😠

simour1
29. lis 2008

leni,jaký ty barvičky sis vybrala v Macu? 🙂

lendy1
29. lis 2008

luci, stál litr, což šlo na to, jak byl krásný...jenže: jaksi se ten prodejce zapomněl zmínit, že není v češtině. Takže mi stolek přišel domů, já ho šoupla pod postel, za měsíc k narozkám vytáhla a on spustil NĚMECKY-jsem myslela, že mě omejou. Němčinu nesnáším. Naštěstí i po tom měsíci mi to vzal zpět a vrátil prašuje. Jsou v nabídce na MMB a na Aukru, ale málokde se píše, že není v češtině a spousta lidí už naletělo a pak se ho snaží prodat zase na MMB někomu dalšímu. Oslovila jsem všechny prodejce na MMB i jinde a všichni ten stoleček měli jen v němčine nebo angličtině, což mě štve, protože byl naprosto dokonalej.

Frgoši jsou fakt s.... 😠 😝

lucenek
29. lis 2008

leni ahá dík za upzornění....chodím na plavčo a v herně cosik podobného je a děcka se o to můžou přervat 😀
jdu kuat na nějaké barvičky

lucenek
29. lis 2008

leni ten jardin ten je božíííííí 😵 😵

simour1
30. lis 2008

Leni,tak se pripojuji k lucenek,ty jardin jsou naprosto úžasný,jdi do nich 🙂

lucenek
30. lis 2008

kurnik veruli jede do vídně v lednu že??? 😀 sem z nich nemocnááááá

lucenek
30. lis 2008

furt na ně čučim

lendy1
30. lis 2008

oni ty jardin vypadají na jiných fotech zase trošku jinak...asi to je taková béžovo-růžová, ale jsou krásný 😵

lucenek
30. lis 2008

no mě tak přijdou béžovo růžový.....ale ta cenáááááá

lendy1
1. pro 2008

tak dneska konečně dorazili BarryM, veru, odpoledne ti to posílám + ten lak na nehty 😉

veruli2
1. pro 2008

jejda diky moc leni. ten lak jsem ti platila, že? tak až objednas i nyx tak mě napis tu cástku a hodím to i s barry dohromady diky moc

sisstin
autor
1. pro 2008

tý jo, ty M.A.C. jsou teda dokonalý..hlavně ten smokesignal 🙂

lendy1
1. pro 2008

veru, jj, lak je placený, Nyx objednám hned, jak David půjde po o spát a budu mít na to klid 😉

sisstin
autor
1. pro 2008

lendy: ty Nyxy jsi mi už objednala nebo ne? 🙂 Já jenom, abych věděla, na kdy si mám připravit maníky..jinak na to nespěchám vůbec 😉 🙂

sisstin
autor
1. pro 2008

lendy:jo...a tu coral zatim chtít nebudu, počkám..jaký budou ty Nyxy..jestli nebude některá podobná..ale pak bych někdy chtěla ty dva růžový pigmenty..od tý nový značky..už nevim, jak se jmenovala..za těch 10USD 😉

lendy1
1. pro 2008

siss, jo, hodím to pak všem do IP až budu mít objednáno úplně pro všechny...tak prosím o strpení...

veru, ty BarryM jsis vybrala moc pěkný barvičky 😉 A já taky 😀
Jdu to zabalit...

sisstin
autor
1. pro 2008

lendy: v poho..super 😉

veruli2
1. pro 2008

leni to mi nemas psat, se nedočkám 🙂))

lendy1
1. pro 2008

veru 😀 z Nyx máš vše objednané, ten jeden štěteček pořád není, ještě uvidím, jak zítra...

Dnes poslala další objednávku, ještě pošlu jednu zítra...nějak mi to nevyšlo na jeden balíček...
zkoušela jsem ještě, jestli něco nenaskladnili, takže:

lucenek - už jsou ty so pretty glittry, tak jsem je vzala
pekkra - ta černá dlouhá tužka od Nyx je, pro změnu nebyli linky Amuse, ale třeba budou zítra...

mají na Cherry opět 4 dny akci, ale ta je momentálně celkem k ničemu, navíc jsem si ji všimla až na poslední chvíli, tak jsem to vše musela udělat znovu. Nad objednávku 40 dolarů se dá objednat kartička s kodem, na který se dá uplatnit někdy příště 10 dolarů sleva.

lucenek
1. pro 2008

leni supoer děkuji ti moc

lendy1
1. pro 2008

tak jsem nafotila dnešní BarryM:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=150...

ta první barvička je taková jakoby průhledná bílá (nevím, jak to nazvat, prostě po nanesení bílá nikde není vidět), a jsou tam takové zlatavé třpytky, hází to pěkné zlatavé odlesky.
ta růžová je klasická sladká barvička
Winter Berry nádherná tmavá fialová-z té jsem nadšená
a Tan- klasika taková jemná hnědá

sisstin
autor
1. pro 2008

tak ta winter je úúúúúžasná 😵 😵 😵

veruli2
1. pro 2008

leni ta winter je fakt krasna

lucenek
1. pro 2008

hm winter a tan.....nádhera
leni holografy ještě nedošly? ☹

lendy1
1. pro 2008

luci, ne, ne, na ty je ještě brzo, i když jak říkali ve zprávách, že by to mohlo jít ode dneška rovnou k adresátovi a ne se to zdržovat na celnici, tak už by to tu mohlo být, ale dle mého to tam mají někde zahrabané na hromadě 😝

lucenek
1. pro 2008

ahááá já se taak těším na ně