Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
11. pro 2008

leni: 12,50 dolaru???

lucenek
11. pro 2008

lapiii my ti to povime a ty to budeš dělat taky 😀

lendy1
11. pro 2008

veru, liber

veruli2
11. pro 2008

hmmm to je docela dost ☹ ale az me dojde tak si ji kupim

lappi
11. pro 2008

lucenek: v to jsem tajne doufala 😉 je vice nez jasne, ze jsem oproti vam naprosty zacatecnik! zajima me, co damy delaji s tolika malovatky 😀

sisstin
autor
11. pro 2008

lapii: já se maluju každej den jinak..ale ty pigmenty používám už skoro rok..a zmizela mi tak třetina..takže to je fakt na dlouho 😅 ale fakt už je to závislost skoro...ty barvičky jsou úžasný 😀 předtim jsem se malovala furt stejně...to bylo nudooooooooo 🤐 😅

lendy: nemáš vůbec zač 😉 já myslela, že už ty Nyxy přišly..a to bylo z Jablonce lacláče pro Tygra 😅

lendy1
11. pro 2008

lappi, souhlas se siss a jinak mi nepřijde, že bych toho měla moc 😀
Stíny to jo, barviček mám spoustu, ale jednou za čas to proberu a prodám, řasenku mám jednu, do nedávna jsem neměla ani tvářenku, tužku na oči mám taky jednu, lesků na pusu teda asi 4, to je fakt, make-up taky jeden a víc toho nemám 🙂

siss, no jo...ty Nyx se někde flákají. Ale nechápu to, jestliže od 1.12. platí jiné limity pro clo, tak to vůbec nemusí jít přez celnici a má to jít rovnou k příjemci a to by tím pádem mělo být do týdne tady. A teď se zase opakuje to samé, co loni, dodání balíčků totálně vázne. Naštěstí ne jen mě, ale tak nějak celkově, tak zatím jsem v klidu, ono to dojde...

veru, taky ji probnu, až mi dojde báze od Artdeca, ale ta než dojde, to bude ještě tak rok 😅 -vůbec neubývá a to ji používám denně.

sisstin
autor
11. pro 2008

lendy: no jo..flakaj to 😅 😅

jinak já jsem fakt spokojená s tou bází od Manhatanu...i když jsem namalovaná víc jak 14h..tak je to furt stejný jak ráno...slejvalo se mi to po tý debilní vazelíně 😠

simour1
11. pro 2008

ahojte,já teda mám doma i vazelínu i podkl. bázi. A je to velkej rozdíl.I když dám té vazelíny jen minimum,tak to mám za chvíli slitý,stejně jak píše siss 😒
teda já mám pocit,že teď mám serepatiček víc než kdy jindy a stejně mi pořád něco chybí 😀 😀 😀

jakoubka
11. pro 2008

Tak ta Artdeco báze v Douglasu je za 219kč 😝

sisstin
autor
11. pro 2008

jakoubka: tak to je super cena..ta Manhattan stojí taky dvě kila..holky..nebudou mít třeba něco v Sephoře? U nás ji ted otevřeli 🙂

sisstin
autor
11. pro 2008

jinak mám velký trapení...a uklidnuju se matláním ksichtu 😒 😅

jakoubka
11. pro 2008

Siss-Já se taky uklidňiju matláním,ale teď mám dva opary,takže kočka jak prase 😝

sisstin
autor
11. pro 2008

jakoubka: zejtra zkusim tu baby blue..nějak začínám přicházet těm modrejch na chut..ale musí se to dobře zkombinovat 😝

sisstin
autor
11. pro 2008

holky..já bych šla pařit..bych se aspon vyřádila s líčením...a v těch světlech by to byla bomba..kdo půjde se mnou? 😝

lante
11. pro 2008

Babule?? Ktoré objednávate z Cherry.......koľko trvá kým vám príde zásielka domov?? Ja som objednávala 25.11. a ešte nič 😖

sisstin
autor
11. pro 2008

lante: my též nič 😉

lucenek
11. pro 2008

leni prašulky jsou na cestě k tobě...ted mi nešel net 😠

lante
11. pro 2008

Žeby to bolo vianocami?

jakoubka
11. pro 2008

Siss-Já modrou i kdybych chtěla,tak nemám,páč jsem si z Nyxu odjednala všechny pigmenty krom modrých odstínů.
Zkombinuj modrý a hoď pak photo 😉 .šla bych pařit s Tebou 😀

lendy1
11. pro 2008

siss, já se hlásím, já bych šla pařit na celý víkend 😀

lante, prostě nic, ta 25. je nějaká zakletá a od té doby nic nechodí 😝

lucenek
11. pro 2008

sis mno zlatavá k modrým na tebe teri zkus to 😉

sisstin
autor
11. pro 2008

lucenek: a jaká modrá? 😕

lendy1
11. pro 2008

jo, ty kabuki jsem objednala 😉
Siis hodím ti to vyúčtování pak do IP spolu s těmi pigmenty FaceFront.

lucenek
11. pro 2008

sis vydrž kuknu na pigmenty

sisstin
autor
11. pro 2008

lendy:jj..díkes 😉

sisstin
autor
11. pro 2008

tý jo..zlatá a modrá..já si to vůbec neumim představit 😕

lucenek
11. pro 2008

teri nude pearl a space blue z nyxů...ale já bych dala místo nude nyx chrome panic ta je supoer a ke všemu se hodí.....

lucenek
11. pro 2008

sis zkus to uvidíš 😉

sisstin
autor
11. pro 2008

lucenek: zkusim no 😝