Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

mihapiha
16. pro 2008

tak jsem udělala objednávku 32 Nyxů, přidaly ještě kámošky. doufám, že se jim budou líbit. I ty jejich lesky na pusu nejsou vůbec špatné,ale nejsou momentálně skladem. Jen mě zarazilo, že mají napsané 20% sleva do 16.12 na všechny objednávky nad 50USD,ale nic se mi nestrhlo... tak to je už ted jedno. no...

mihapiha
16. pro 2008

už vím jak to je s tou slevou, 50USD bez poštovného, já to měla s poštovným... než mi něco dojde.... 😀

sisstin
autor
17. pro 2008

mě ty lesky nějak nenadchly 😕 furt je nej ten Prismatic od Astoru 😔

sisstin
autor
17. pro 2008

tak dneska mám pearl, coral a sunny day...jen pro odvážné 😝 😅

lucenek
17. pro 2008

sis to teda jo....
já se chystám bud mac jardin nebo beanie a violet 😵

lucenek
17. pro 2008

ale nevim které...jedině jardin zkombinovat ale nevim s čím vypadá luxusně už sám o sobě

minda
17. pro 2008

Lendy, Lucenku, díky za podrobné info. A máte někdo něco z téhle řady ?
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

lucenek
17. pro 2008

jo já mám dvoje zelené 😉
ale ještě jsem se nemalaovala s něma.. přišly teprv včera

mihapiha
17. pro 2008

mi se strašně líbí ty Mac Jardin a pac chrome beanie, kdybych neobjednávala nic pro sebe tak příští měsíc, tak bych pokud můžu přidala k vám s objednávkou.

veruli2
17. pro 2008

leni, co balíčky ještě nic? snad to do tech vanoc dorazi ☹

lendy1
17. pro 2008

veru nic, dneska teda chodila s poštou babizna, co jsem se s ní porafala, takže na mě nezvoní a rovnou hází lístky do schránky 😀 a ven půjdu zase až odpoledne, tak mrknu, jestli tam něco není...

veruli2
17. pro 2008

jsi hodná, no což když to nedorazi tak bude opožděný dárek k vánocům

lucenek
17. pro 2008

konstatuji že beanie a lilac nebrat,,,,,eejako myslím kombinaci
sis co k tomu--? na mě tp přide moc tmavé do fialova jako monokl.....

sisstin
autor
17. pro 2008

lucenek:já jsem o tom lilac k beanie přemejšlela..ale ta lilac je spíš do modra...to asi k sobě nepůjde moc 😕 já používám k beanie bud sunshine nebo babypink nebo sky pink 😉

lendy1
17. pro 2008

luci, já dávám k beanie tu levandulovou od BarryM, ale ta je jiná než lilac, nebo i růžovku 🙂

veru, tak nic 😖

sisstin
autor
17. pro 2008

lendy: jsem si chtěla zajít pro ten balíček, ale když jsem viděla, kolik je tam lidí..tak jsem se na to vyprdla 😒 musím tam jít dopoledne 😒

veruli2
17. pro 2008

leni, dolar padá velice rychle... písnu ti objednávku večer na cherry ( na to spěchat nebudu 🙂 ) tak jestli to jeste spadne pod 18 objednas mi to prosím?

lendy1
17. pro 2008

veru, jasně, písni 😉

sisstin
autor
17. pro 2008

lendy: to jak jsem ti psala do IP 😉 tak to vidim až někdy na únor..já jsem totálně bez peněz ☹

lucenek
17. pro 2008

taky sem si tady sepsala seznámek 😀

lendy1
17. pro 2008

siss, jj, a můžu ti to kdyžtak někam přihodit a budeš to u mě mít schované do února?

luci 😀

sisstin
autor
17. pro 2008

lendy: ty jsi fakt anděl 😲 😀

lucenek
17. pro 2008

leni když to je tšžký tomu člověk zcela propadne
maj mi proplatit navíc dovču cca 22dní plus 4 svátky tak že bych se rozšoupla????

minda
17. pro 2008

Lendy, děkuji za info k objednávání. Dovolím si sesmolit nějaký seznam a pošlu Ti ho co nejříve.

lendy1
17. pro 2008

luci, ten žlutý korektor má i NYX-buď v kelímku nebo takový s aplikátorem 😉
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

já mám doma ten zelený v kelímku, ale už mi je na nic...

lendy1
17. pro 2008

ježiš, kam to píšu...ale to je vlastně jedno...

lendy1
17. pro 2008

minda, jj 🙂

lucenek
17. pro 2008

jé leni ahá sem si nevšimla.....ten v tom kelímku se mi líbí a vážně teda žlutý jo? mno tak si ho píšu na seznam..jo v kosmetice máš ode mě odkaz

veruli2
17. pro 2008

tak leni poslala jsem ti ,,menší,, seznam díky

lendy1
17. pro 2008

sakriš, ty chrome podražili na 3,75 😖
Moc nakupujete, tak to hned zdraží 😀 😀