Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

simour:jj..zas...ale dneska depku nemám 😀

simour1
20. pro 2008

jakoubka,teda ten Tvůj prcek malej má krásný očiska velikánský 🙂

simour1
20. pro 2008

siss:tak to tiše závidím 🙂

sisstin
autor
20. pro 2008

simour: to mám tak střídavě oblačno a jasno 😅

jakoubka
20. pro 2008

Holky díky 😉

Bývalý přítel si teď malýho vzal a já za chvíli pádím na dámskou pařbu 🙂 😉 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

jakoubka: se máááš 😀

simour1
20. pro 2008

jakoubka:jdu s váma 😀
siss:kdy už hergot bude jasno u nás doma ☹ pořád je těžce zatažený...ale zdá se,že mraky už se rozchází,ale ať to nezakřiknu 🙂

jakoubka
20. pro 2008

Přijeďte do Olmika a jdeme se krapet zkalit 😉 Pařba je u ségry,ale pak to vídím go diskotheke 😀

Simi-přeji ať se mraky úplně roztáhnou 😉

Siss-napij se i na mě 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

jakoubka: tak na disce jsem nebyla sto let 😅 bych si tam asi připadala trapně už 😅

jakoubka
20. pro 2008

siss-je fakt,že si tam připadá stará,ale jsou tu dva kluby,kde nějak moc až moc mladých nechodí.

sisstin
autor
20. pro 2008

jakoubka: tak stará bych si tam nepřipadala vůbec..akorát mě už tonějak nebere se svíjet na parketu 😅

jakoubka
20. pro 2008

No,tak to já trsnu jen takový co letělo za mých mladých let,protože dnešní skupiny ani moc neznám.My,ale většinou sedíme a popíjíme a tu hudbu jen posloucháme 😲

sisstin
autor
20. pro 2008

jakoubka: a pak ti různí namachrovaný blbci 😅

jakoubka
20. pro 2008

No,tak to ni comment 😅 😝 .Nejvíc mě do stávají do hrobu ti blbečci ,co se kroutí u tyče .(nemyslím striptéry),ale jen návštěvníci.

sisstin
autor
20. pro 2008

a bojim se, že by tam mohl bejt někdo, kdo by se mi zas líbil až moc 😅

simour1
20. pro 2008

holky,mě teda taky nebere diska jako taková...v posl. době spíš chodíme s kámoškou ma kafe...včera došla pinklica,prý mám tajnýho ctitele,tak ať si dám něco k pití,no samozřejmě jsem to odmítla.Takový pič...y mě dostávaly před x rokama,teď budu ráda,když budu mít doma klid...jsem prostě už na to stará 😀 😀 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

simour: tak mě to nebralo a už by mě to zase bralo 😅

simour1
20. pro 2008

siss:ty jsi ještě mlaďounká...já teda jsem nenapravitelnej puberťák-tvrdí moje děti,ale trapčit na disce,to už fakt přenechávám mladším...ale jako dechovce ještě přednost nedávám 😀 jsme trošlu mimo téma,že 😀

veruli2
20. pro 2008

ahojte, nemáte někdo fotky před a po nanesení tý dior řasenky?

sisstin
autor
20. pro 2008

verul: jak fotíš ty oči? Sakra..mně to furt nejde... 😠

lucenek
20. pro 2008

veruli taky to chci vědět jak to fotim ani mi to nejde..a to už jsem dala na nejvyšší rozlišení 😠 😠 😠
jsem kreten, že to neumim§dneska jsem měla panic a chocolate od barryM a pajada.....i hanymu se líbilo...a moc 😵

sisstin
autor
20. pro 2008

mně ten chocolate nesluší 😒

lucenek
20. pro 2008

mě jo 😵 ale zas mi nesedí beanie...... 😖

sisstin
autor
20. pro 2008

tak to je moje jedna z nejvíc oblíbených...ale nemám ji za co, s tebou vyměnit..mně se nehodí orange..a ty modrý moc..a to asi nechceš 😕

lucenek
20. pro 2008

modré ee a oranžovou mám.... ☹

sisstin
autor
20. pro 2008

lucenek: ještě nevyužiju 2xwalnut a moca..ani rust 😕

lucenek
20. pro 2008

moca myslíš skleničky????

lucenek
20. pro 2008

to mám celou sadu

sisstin
autor
20. pro 2008

lucenek: no já ji mám 2x..a některýma odstínama se maluju mín..takže mi to stačí jednou 😅

lucenek
20. pro 2008

no já je 2x nemusim mít, jo a ten rust ten je mazec neměly ho dávat do palety místo toho radši nějakou zewlenou 😉