Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

lucenek: já ho mám docela ráda...ale nevyužiju ho tolik jako třeba ty růžový 😉

lucenek
20. pro 2008

tobě musí slušet růžová moc.... 😉

sisstin
autor
20. pro 2008

lucenek: no ale už jsem s ní trapná, furt se maluju jen růžově 😅 porad něco k hnědý nebo ke zlatý 😉

lucenek
20. pro 2008

sis já nejvíc panic a antique.....nebo fialové

sisstin
autor
20. pro 2008

a jaký mate fialový? Já mám jenom purple a lilac..a to je tak divně fialový 😒 ještě jsem si teda objednala tu fuchsiu..mně se děsně líbí ty fialové Barry M, co má lenduch 😵

veruli2
20. pro 2008

mam fialovou od barry a fakt je super je tmavsi, pak jednu od splash a od nyxu tu jednu fialovou z pearl mania.. jsem na fialovou ulítlá

veruli2
20. pro 2008

fotím to na normální režim stoupnu před zrcadlo, za zády mám světlo který svítí na me pak dám foták před oko tak abych viděla v zrcadle jestli to oko fotim celý a pak to zmáčknu a je to

veruli2
20. pro 2008

safra co jsou ty holografy? to eště neznám 😀

lendy1
20. pro 2008

já mám blbej foťák a ať s tím dělám co dělám, vždy musím vyfotit tak 20fotek, aby jedna byla použitelná 😝

veru, tady jsou ty holografy:
http://www.trucco.cz/p/trucco-angelface-hologra...

dneska jsem měla jednu aukci ve sledovaní na holografy, vyvolávačka byla za 0,99dolarů, tak jsem to potvrdila, ohledně pošty jsem si s tou holčinou psala a vyšlo to na 8,5 a já na tu aukci zapomněla a někdo to vydražil za 1,04dolarů 😠

lucenek
20. pro 2008

jo ta winte berry je krásná já mám violet a ještě z barry m objednanou sapfire taková modrofialová tak uvidim

veruli2
20. pro 2008

leni: to tedy naštve, vypadá to dobře ale barry a mac těm zůstanu asik nejvěrnější 🙂 musim mrknout co maji na aukru. koukám na líčení AYD je fakt dobrá, říká že dává na černý podklad, jako na černý stíny??

lucenek
20. pro 2008

jako vám povim že s tou chocolate se dá udělat i linka......fakt suoer...i díky štětečku 😉

veruli2
20. pro 2008

lucenek: od barry? mám taky nějakou hnědou.. no ono jde dělat linka se všema těma pigmentama

lucenek
20. pro 2008

jj od barry....já zatím prubla jsem s tou hnědou....dneska poprvé tak jsem z toho nadšená 😀

veruli2
20. pro 2008

taky mam od barry hnedou ale nevim ted presne kterou ale je fakt super, to verim ze jsi 🙂 😀

lucenek
20. pro 2008

ale nenašla jsem k jardin kombinaci.....na oku je oranžovo zlatá......prubla jsem s hnědou chocolate a ee.....máte někdo tipa????

veruli2
20. pro 2008

co třeba charcoal NUPM

veruli2
20. pro 2008

jo a která z těch řasenek YSL je nejlepší?

lendy1
20. pro 2008

veru, je to: řasenka YSL Mascara Volume Effect Faux Cils
ale někdo zase na ni nadává, spíš ty, které chtějí přirozené řasy, což YSL dělá opravdu hodně výrazné, za začátku je na štětečku hooodně barvy,a le za pár dnů je vše o.k. A pak když dochází, tak se ti může stát, že budeš mít po řasence ze dne na den, bo má velký kartáček a nevím proč, dělá to každému, pak ke konci se ten štěteček slepí a neuděláš s tím nic. Pro mě je ale ta NEJ...ještě jsem měla Hypnose a ta je YSL hodně podobná. A tahle se dá sehnat za něco málo než 100,-Kč, sice v mini verzi, ale tak 2 měsíce vydrží. Myslím, že i ta Diorshow se dá sehnat v mini balení, někde jsem ji viděla.

lendy1
20. pro 2008

luci, já dávám pod ten MAC růžovou a pak je to přesně ono-jemné líčení, jen k tomu hodím výraznější linky a je to.
Pak jsem ji zkoušela kombinovat i s fialovou a nebylo to špatný nebo s takovou střední hnědou, mám jednu takovou akorát hnědou (prostě ani světlá, ani tmavá) od Stily.

lucenek
20. pro 2008

veruli hod odkaz na tu barvičku

veruli2
20. pro 2008

Leni: no ta YSL by se mě fakt líbila a dost u ní uvažujií. Na jahodě ji mají za 567. to minibalení vydrzí dva měsíce? zkusila bych jen kde to tedy hledat?

veruli2
20. pro 2008

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

charcoal: je hodně tmavá, ale není to černá spíš černo modrá bych řekla, k tý barvě by se mohla hodit

veruli2
20. pro 2008

leni, jak to dlouho chodí z jahody? a tam se platí jak?

lucenek
20. pro 2008

tož to nevim.....ale zkusit to můžu uvidíme výsledek
leni pod mac jo, taky zkusím 😉

lendy1
20. pro 2008

veru, jsem to blbě napsala 😝 , ta YSL v mini není, jiné jo, ale tato nee. Ty mini mají na MMB, Aukru, e-bay...

lendy1
20. pro 2008

veru, na Jahodu potřebuješ buď embosovanou kartu nebo paypal, pošta je gratis, k 1. nákupu dárek, co je v nabídce zdarma, sbíráš tam slevy na další nákup, ale teď je ten systém dost blbý, než se člověk dostane na tu 10% slevu. Chodí tak jak co a jak kdy. Někdy 5dnů, někdy 14dní.

veruli2
20. pro 2008

chjo ☹ paypal nemám a to druhý taky ne. Si nechám zajít chut. tu diorku má na aukro avalanche99 za 250 plus 50 poštovný,ale zas aby to nebylo vyschlý.. tak nevím jestli do toho jít

lucenek
20. pro 2008

jdu kukat na jahodu je to cz nebo com? mno prubnu

lucenek
20. pro 2008

po mě to chce registraci než začnu kukat na katalog, na výrobky se nemůžu nějak dostat 😠