Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

simour1
21. pro 2008

Zdarec holky,tak jsem doma z posl. nákupů,uf 😒
siss,hlad mám jak hovado,takže k pití se dostanu až večer 😀
holky,ty báze jsem viděla v DM-ku,ale měli asi 2 druhy,jsem zas nevěděla,která bije,tak jsem radši nevzala žádnou 😒

lucenek
21. pro 2008

sim já mám oba druhy ale černej kelíšek zkusim zítra a uvidim

lendy1
21. pro 2008

tak jsem zahájila na paypalu ten spor, uvidím, jak to celé dopadne. Koukala jsem, že ta prodávající v pohodě prodává, takže určitě čte i e-maily, navíc mi ihned po mé platbě udělila pozitivní komentář, žádné negativy za poslední dobu se ji nehromadí, tak fakt nevím, v čem je problém... 😖

mihapiha v jaké akci? za nějakou lepší cenu nebo k tomu bylo něco zdarma? Budu muset nejpozději v úterý něco koupit, Normateint mi vyhovuje moc a kdyby byl teď za nějakou fajn cenu, tak LRP zkusím příště.

lucenek
21. pro 2008

leni a myslíš že je možné že by to poslala a někdo to na cestě čorknul????

veruli2
21. pro 2008

lucenek to by zase odpovídala na maily ne?

lucenek
21. pro 2008

hmm tak dělá že to poslala 😖

lendy1
21. pro 2008

já fakt nevím, hledala jsem ještě jestli to datum poslání někam nenapsala přez paypal nebo do komentáře, ale nic. e-maily jsem si zatrhla, že chci, aby mi potvrdila přijetí a taky nic.
Mě právě vrtá hlavou, že všude má, že zodpoví všechny dotazy, ze začátku komunikovala ihned a jak jsem zaplatila, tak konec a už mi neodepsala.
Teď přez ten paypal komunikovat musí, musí to být vyřešeno do 10.ledna, tak uvidíme.

veruli2
21. pro 2008

leni držím palce ať to dobře dopadne.

simour1
21. pro 2008

leni,třeba se to někde po cestě zadrhlo
luci,tak pak písni,která ta báze je lepší.To je oční báze nebo pod make-up?
veru:ty máš taky už dobrou sbírku líčidel 😀 já mám zatím z chromů lagoon,je to krásná zeleno.modrá barvička.samotnou modrou bych vůbec nemohla.

lucenek
21. pro 2008

sim obě jsou oční jedna je bílá jako kelíšek a druhá černá, rozdíl okem viditelný je ten, že černý kelíšek má bázi jakoby třpytivější ten bílyý takový makeupový obsah, zatím jsem dělala jsem s bílou bází tak uvidím, čím mě černá překlvapí

veruli2
21. pro 2008

sim: díky, no snad se ještě trošku rozroste 🙂 teď řeším parfem a jsem uplně na nervy

lucenek
21. pro 2008

ver jaký parfém?

veruli2
21. pro 2008

jelikož používám jen gucci envy me, který mi fakt sedne a není moc těžký a nesmrdím po něm, tak jdu zítra očuchat výběr:
Armani: Emporio, Mania nebo Diamonds
DKNY: Woman, Be Delicious
Givenchy: Extravagance

ale nevím jak pochodím ☹

lucenek
21. pro 2008

ver ten jsem měla...je výrazný i na zimu a zároveň jemný alternativu zkus i versace bright crystal to je taky šupa a Gucci II, Dona karran Be delicious je s¨šupa to jablko..ale už ho má skoro každý
mám i YSL babydoll..moje svatební ale je těžký...a momentálně prahnu po coco madmoseille...k té taky přivon je to šupa 😵 😵

lendy1
21. pro 2008

veru, Emporio od Armaniho je jeden z mých hooodně oblíbených, Extravaganci jsem dostala a nebyla špatná.

lucenek
21. pro 2008

ale jestli seš začumáčkovaná do envy me, tak ten bright crystal poneseš domů 😀

veruli2
21. pro 2008

sem někde čeetla ře gucci II je dost těžký a ten bright na mě moc sladký k tomu jsem čuchala, fakticky nevím, mám divnou kůži a ne každou vůni snesu, pak smrdím

veruli2
21. pro 2008

no pravě mám na čmuchu emporio a dkny woman, to očuchám jako první,třeba teta mi pujčila gucci rush 2 a je to dost sladký furt to cejtím na ruce je spíš hodně letní a fakt na mě těžká

lucenek
21. pro 2008

veru gucci II není těžký spíš jemná vůně takový růžový flakonek....teda vodička

veruli2
21. pro 2008

jj luci už vím, ale chci vyzkoušet něco jinýho než guccíka 🙂 hodně mi voní bloosom,ale to si ted koupila mamka takže to ne vidím to na ty dvě a když se mi nebudou líbít tak tedy nevím ☹

lucenek
21. pro 2008

neboj určo ti poradí prodavačky......ségra ted má ten novej diesel a nevoní vůbec špatně 😉

veruli2
21. pro 2008

no uvidime zda mi v douglasu poradí

veruli2
21. pro 2008

oni prodávají v douglasu bobby brown.. co je od nich dobrýho? stíny nebo štětce?

mihapiha
21. pro 2008

Lendy, oni ho měli za 399 a byl to jen odstín 15 a ještě ten 25 myslím. Jinak stál 480, nevim, zda to byla jen akce místní lekárny, nebo to mají tak celkově. jsem ho vyzkoušela, šla se projít, koupila si pidi zrcátko koukla na sebe venku a spokojenost, tak jsem ho vzala. Taky jsem vyzkoušela MF lasting performance a ten mi taky vyhovuje,ale cena je stejná, tak jsem šla do Vichy.

domů jsem si odnesla vzorek make up LRP toleriane, zkusila jsem ho a asi mi více sedí ten Vichy,zdá se mi lehčí. taky mi dali Unifiance,ale ten byl na mě taky moc hutný.

kdysi jsem měla od Margaret astor, byli v černé tubě a byli strašně lehoučké, ten Vichy mi ho něčím připomínám. ještě k tomu ten pudr a jsem vybavená. a co ten sypký od dermacolu? máte ho některá?

veruli2
22. pro 2008

když jsme u těch make-upu potřebovala bych od Vás zkušených poradit... něco co by dobře krylo ( hlavně červené fleky) tak aby mi to nevysušovalo pleť a neloupala se mi kůže, už jsem fakt zoufalá

mihapiha: mám sypký pudr od Avonu a už nikdy víc bych si ho nekoupila, pořád se mi to vysypává a mám to všude... takže nikdy víc..dneska jdu schánět normoš pudr a sypký fakt už nikdy

veruli2
22. pro 2008

jo ještě jak je teď reklama s evou longoriou na tu řasenku, nevíte některá co je to za řasenku? chtěla bych ji koupit mámě, ale nevím teď která to je

pekkra
22. pro 2008

Veruli: Myslím,že je to tahle 😉 http://www.mujmultimarket.cz/produkt/rasenka-lo...

veruli2
22. pro 2008

pekkra: jé díky moc 🙂 se mi to plelo pořád s jinou značkou.

lendy1
22. pro 2008

mihapiha, tak to je super cena 🙂

veru, a co zkusit nějaký dobrý hydratační krém (tím se ti nebude pleť loupat), pak zelenou podkladovou bázi, která vyrovná vše červené a pak make-up. Nejlépe fakt kryje ten Dermablend.

lendy1
22. pro 2008

AKCE holografy:
takže přez paypal milá paní odpověděla ihned. A dostala jsem od ni dost tvrdý e-mail, jak kdybych za vše mohla já. Prý mi psala, že několik těch sad je poškozených a jestli mám o ně zájem nebo ne. Jenže mě žádný e-mail nepřišel, navíc, pokud to je poškozené, tak to má uvést do inzerátu a ne až když to člověk koupí a zaplatí. A ona tvrdí, že mi několikrát psala a já nic nemám. Já to vidím zase úplně obráceně. Takže mi ihned vrátili peníze na účet, před chvilkou jsem ji ještě slušně napsala, že teda byl problém někde v komunikaci, ale neměla jsem jinou možnost, než to řešit přez ten paypal, když prostě nekomunikuje a teď odpověděla ihned.

Jedny holografy mám teď ve sledování, jestli je vyhraji, tak je vyzkouším a podám zprávu, jestli to stojí za to. A lucenek a simour - máte u mě ty penízky schované a odečtu vám to od nyx, jo?