• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
leni, ty nyxy nic co? mě pěkně teda už štvou :frowning2:
23. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni sem zvědavá na tu kombinaci jardin s violet
23. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem hodila zase fotky na rajče, ale taky je to dneska rozmázlé
23. pro 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, nyx ani dneska nepřišli :confounded:
23. pro 2008 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
len to je v háji se tak těším na ty štětce, že se to přes vánoce naučím a ono nič :frowning2: aby nám to někdo nevyčadil to bych se asi zbláznila
23. pro 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, dle mýho je to jen opět bordel na poště :angry: Dneska mi psala jedna holčina, že ji pořád nepřišlo nic a objednávala to ještě dřív než já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt šílený.. jsem nakonec ráda že na to emporio jsem dala ppl, kterou sem stejne neplatila :slight_smile: a dorazilo to ke me od objednání ani ne do 24 hodin
23. pro 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem leni se zaregistrovala na omlazeni a fakt nestačím číst :slight_smile: :slight_smile: hehe taky tam jsi vid?
23. pro 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, jo, ale už to není, co to bývalo, takže tam moc nechodím...dřív tam byly odbornice a smysluplné příspěvky, teď mi to přijde jak těžká diktatura (jakmile řekneš svůj názor na Omlazení, tak tě admin smaže a nejlépe zablokne úplně a pod.), jsou tam samé agresivní puberťačky a ty témata, to člověk někdy kroutí hlavou, fakt. Dřív to bylo jen o kosmetice a bylo to super, jenže spousta holek odešlo nebo je admin zabloknul :angry:
23. pro 2008 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis jak to? sem sla jen do tý diskuze na líčení.. jo a jeste jsem se registrla na makeup boxu tam se clovek pouci ohledne ličení. AYD se maluje fakticky úžasně. ale ty se tomu snad věnují pořád, tam já nedojdu nikdy :grinning:
23. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne došiel predčasne Ježiško s Lushom z UK- vanishing a magnaminty, a to som z toho paf! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normálne mi to sedí aj na moju tvár, hoci som myslela, že to bude vysúšať a dám to dcére. Pokožku mám tak akurát premastenú, no paráda. Len začínam rozmýšľať, čo sa deje. V mojom veku používať prípravky vhodné pre mladšie ročníky: mám obavy či pomaly nespejem k pamperskám. :rolling_eyes: :rolling_eyes: To už by bola fáza :fearful: :fearful:
23. pro 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte mám dobrý tip na povianočný darček , len tak, pre báječné svokry :grinning: :grinning: :grinning: : očný krém Lancome Rénergie R.A.R.E.
23. pro 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lush chci taky ! Teda holky, kam vy na ty tipy chodíte. S Vámi mi teda ten rodičák stačit nebude :wink: .
23. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obávám se že nebude ani omylem
23. pro 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeju krásná Vánoce, hlavně hodně pohody a bohatého Ježíška :slight_smile:
23. pro 2008 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu ležet, teče mi z nosu, bolí mě hlava a v krku, tak snad se z toho do zítra vyspím a zítra PC nezapnu ani náhodou :grinning:
23. pro 2008 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé Nyxenky a Macenky :grinning:
přejeme Vám, aby jste pod stromečkem našly to, co si přejete.
A taky pohodové prožití vánočních svátků
Lucek a Gojgy :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem Vám všetkým veeeeeeeeľa zdravia, lásky a pohody počas sviatkov a aj po nich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
Všem Vám přeji příjemné prožití svátků vánočních a dětem bohatého ježíška a rozzářená očička :slight_smile:
23. pro 2008 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všem krásné vánoční svátky,spoustu pohody a krásných překvapení pod stromečkem. :slight_smile: :dizzy_face:
24. pro 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čuste babulky....štastné a veselé vám přát nebudu, páč na tohle já nejsem :sweat_smile:

ale vyzkoušim večerní líčení na Xmasku, tak když to bude nějak vypadat a půjde to vyfotit, tak to sem pak hodim :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis ty nezklameš :grinning:
a kam jdeš?
24. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: do sportovky..takže žádný hogo fogo :grinning: to bude až zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tygr s babi?a hogo fogo bude kde???
24. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: jj..bude spát..naši s nim jdou odpoledne na vánoční strom na náměstí, tak budu mít klid na machlení se :grinning: hogo fogo bude v L-klubu(techno klub)...vstup teda není nejlevnější..ale tak jednou za rok :sweat_smile:
24. pro 2008 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? no nekecej :astonished:
tož si to užij
já bych šla na strom s prckem....ty rozzářené dětské očka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek: no on spíš bude spát..jeho to nějak netankuje :sweat_smile:
24. pro 2008 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten náš domácí je mu taky někde...hazí po něm plyšáky :sweat_smile: asi bude mít nechut k Vánocům po mně :sweat_smile:
24. pro 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak párty líčení dokončeno...jdu to zkusit nafotit :grinning:
24. pro 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek