Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
26. pro 2008

aha no tak to zjistim a až ti dijdou ty vzorečky tak si to objednám kuju jsem vedela ze to budes vedet 😉

sisstin
autor
26. pro 2008

já tu bázi prostě nikde nemůžu sehnat..ani v Sephoře žádnou neměli..a na netu jsem našla jenom nějakou za 700 😠

lendy1
26. pro 2008

veru, tak pak písnu, jestli to bude stát za to 😉

siss, u nás mají v DM všechny ty báze otevřený a použitý 😝

Artdeco u nás stojí 209,-Kč anebo na MMB je ještě tahle báze:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14919598&tab=1

anebo ta s tím štětečkem, na tu se těším, až mi dojde Artdeco, protože jak ta báze v kelímku ubývá, tak mám toho víc za nehtem než na prstu a s tím štětečkem to bude asi lepší manipulace:
http://www.lookfantastic.com/beauty/urban-decay...

sisstin
autor
26. pro 2008

lendy: no tu urban decay bych chtěla..ale jaksi to n eumim objednat 😒

sisstin
autor
26. pro 2008

ale ta z MMB taky nevypadá špatně 😕

veruli2
26. pro 2008

tu urbanku bych taky chcela 🙂 sis bud v nedeli nebo pondeli pojedem do olympie tak obmrknu dm tam ve vankovce to uz taky nemeli

yenn
26. pro 2008

lendy, budes objednavat ten lush? Ja uz jsem si vcybrala strasne moc veci a hrozne se tesim, uz jsem to chteka ibjednat v tom ceskem eshopu, ale nemaji tu masku Magnamity

sisstin
autor
26. pro 2008

verul: díkes..to budeš mooooooc hodná 😵

veruli2
26. pro 2008

sis: v sephore mají tu bázi UD

lendy1
26. pro 2008

veru a kolik tam stojí? U nás pořád Sephora není 😖

veruli2
26. pro 2008

no je tam baze a dvoje oční stíny modrý a asi oranzovo-bezova za 590

lendy1
26. pro 2008

jo, no to jsem viděla na e-bay, takhle v té kazetce. Škoda, že nemají tu bázi samotnou a za 10 liber jako na Looku 😀 Já počkám, až dodělám tuhle bázi v kelímku, protože kdybych si tu UD koupila teď, tak kelímek bych určitě už nepoužívala, jak se znám 😅

veruli2
26. pro 2008

No vidíš to tak možná bude lepší to koupit na looku jeste levněji a bez stínů ?? ty jsou totiž k ničemu...

lucenek
27. pro 2008

ta z mimáče vypadá dooobře...ale mám dvě tak nepotřebuju

lucenek
27. pro 2008

taky mě serou že matlaj do bází prstama prasata, ale koupila jsem to no...páč ty M báze maj jen ve 2 prodejnách snad v celé Ostravě

veruli2
27. pro 2008

lucenek: to jsou debilní lidi! to mě taky na tom štve

lucenek
27. pro 2008

ver kdyby to zatavili do folie byl by klid

veruli2
27. pro 2008

jo přesně tak, kolikrát kdy vidím kdo u toho stojí a jak se tím malujou je mi zle to pomot kupovat

sisstin
autor
27. pro 2008

jo, se stínama to měli..ale to n ehci 😠

lucenek
27. pro 2008

tak jsem si zanadávaly 😀

sisstin
autor
27. pro 2008

no nic..počkám, jestli mi ji sežene Verul..a když ne, tak si objednám tu z mimáče 😕

sisstin
autor
27. pro 2008

ale taky nechápu, co si kdo zkouší na oční bázi 😠 😠 😠 ale u nás ji už fakt nemaj vůbec..otevřeli nový DM v paláci..a tam už na tu bázi ani není foch 😕

lucenek
27. pro 2008

sis vypadá dobře ta báze až dopatlu ty svoje tak si ji kopuim takže asi za 10 let 😀

sisstin
autor
27. pro 2008

to Art deco jsem taky vůbec nenašla 😔

lucenek
27. pro 2008

sis ja taky ne a to jsem byla v parfumerce fann a marionaud, takže nic no

sisstin
autor
27. pro 2008

holky..na nextu je výprodej..se tam ani nedá nalogovat 😅 a potom už bude jarní kolekceee...hurááá 😵 😵 😵

lucenek
27. pro 2008

nekecej...
jdu se podivat esli to půjde 😀
sis kolik vydáš za oblečko pro malého???

lucenek
27. pro 2008

týjo fakt mě to napsalo že mě to pustí za 18 min 😀