• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
ahojky
takze po delsi dobe...na eshopu stale pracujeme, ale budu rada, kdyz mi napisete, co byste tam chtely od Barry M najit :wink: a proste se klidne rozepiste :grinning:
28. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lappi: nejak se nechytám jaký eshop?
28. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruli2: no, budeme otvirat eshop s produkty Barry M :slight_smile: mame predbeznou objednavku, ale jeste jsme se chteli zeptat dam a mladych zen, co tam chteji mit (ze zacatku nebude komplet cely sortiment!)
28. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru: český e-shop s BarryM

lappi, no jednoznačně Dazzle Dust, ale já už své oblíbené barvičky od Barry mám :slight_smile: , líbí se mi i ty jejich kosmetický taštičky
28. pro 2008 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak určitě Duzzle Dust pigmenty, štětce, ty jejich linky na oči, laky na nehty.
28. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to se tady jako bude mít :grinning: mám velikánskou radost
lappi símtě HLAVNĚ:
pro mě, sisstin, lendy1, veruli, simču tak 50% slevy...natrvalo :grinning: :grinning: :grinning:

tak aspon teda 20% ju? :grinning:
tož my budem věrné zákaznice :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak samozrejme jsou nachystane vernostni slevy :wink: bez toho to ani nejde... a pokud to nejak pujde, tak se casem pokusime pripojit i jine znacky :wink:
28. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lappi: jůů to bude žasné. a kdy ten den D přibližně nastane?? My se budeme těšit a určitě utrácet. Pak časem třeba NYX a MAC? :slight_smile: jsem otravná vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s NYX ani MAC si nejsem jista... :frowning2: radi bychom sli jinym smerem a duvody taky zminime
no, radi bychom to stihli do konce ledna, ale to by muselo jit vse hladce :wink:
28. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůjky to s tedy budeme těšit co to bude :slight_smile:
28. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak NYX zase dneska nic,už mě to štve, kde se to tak dlouho fláká :angry:

Přišli kabuki štětečky, jsou krásně jemný, ale překvapilo mě, že jsem docala malý, jsem si je představovala jako velký štětec na pudr. A ten mini je teda opravdu mini, tak do kosmetický taštičky do kabelky.

Veru, přišel mi i ten Kit, ale musím to prozkoumat, co je na co, každopádně jsou to opravdu maličké vzorečky v kelímkách na odsypky. Absolutně jsem netrefila odstíny, takže je vše hooodně světlé a jakoby do žluta, tvářenka je taky děsně světlá. I když jsem na PC vybrala tmavší a světlejší odstíny, abych to popř. namíchala, tak v reálu to je úplně něco jiného.
29. pro 2008 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi pak leni písni jaky mas odstiny toho Kit :slight_smile: mozna to zkusim uvidim

to je škoda že to nedošlo :frowning2: aby to někdo nevykrad. Dneska jsme koukala, banka dnes odecetla vsechny prikazy tak to tam behem dneska mas.

me dneska s ameriky dorazily trička :slight_smile: což jsem moooc rada
29. pro 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, podle mě ty NYX jsou někde na poště, když ještě někomu nedorazili ani balíčky objednané 25.11.

Barvy pak písnu, ale maximálně vyzkouším jen tu tvářenku, i když ta je taky dost světlá :confounded:

Jedna platba mi od tebe přišla, ta druhá tam bude asi odpoledne. Díky.
29. pro 2008 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
až ti tam dorazí, napiš at vím, že je to o.k.

je to škoda s tema nyxama. uvidime jak se pošta pospíší
29. pro 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že nic..jen štetky jsem zvědavá když jsou tak mini jestli úplně mini mini :grinning:
29. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, je fakt mini, mini :unamused: , asi počítají, že to je prostě jen na cesty k minerál. make-upu.
Ten "velký" kabuki bude na minerální make-up dobrý-má to to přesně ten tvar a jemný štětinky.

luci, chceš ty kabuki poslat ještě dnes, nebo mám počkat až dojdou balíčky z NYX? Máš tam Glitter od the go- So pretty, jinak už by to mělo být vše u tebe a ty lednový jsem ještě neobjednala :pensive: . Vrhnu se na to ještě tento týden a odečtu ti od těch lednových NYX ty holografy :wink:
29. pro 2008 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni pošli s nyxama na ten so pretty tak nespěchám takže počkám leni nehoň se
jo k minerálnímu makeupu dělá ho i vichy ale cena taky sekec 590Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,jak žijete?
Leníku,jsi tady?Mrkla jsem jen zběžně na E-bay a tam za 3 hoďky končí v kosmě na str. 2 ten Fluidline od Mac,po kterým tolik prahnu.Stojí 10 asi doláčů.Nemohla by jsi mi ho tam čistě náhodou koupit? :dizzy_face: Já bych Ti okamžitě poslala prašule.Synovec mi chce vysvětlit,jak si zařídit paypall,ale zatím jsem se k tomu nedostala :frowning2: prosím moc,písni.
luci,s tou slevou souhlas na Barry M-klidně beru i na cokoliv jinýho :grinning:
29. pro 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak změna-až terazky jsem zjistila,že to není černá,ale stříbrná barva,a to neee :unamused: Tak se nezlob,že otravuju.Ale omrknu to ještě na dalších stránkách. :dizzy_face:
29. pro 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, já se večer mrknu na e-bay, jestli tam něco nebude za dobrou cenu. Koukala jsi i na UK? Tam je levnější pošta, objednávám tam raději než na US.

Ještě máš u mě 184,-Kč za ty holografy, tak si něco vyber třeba od Nyx nebo ti vezmu ty linky a odečtu to od toho, jo?
29. pro 2008 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem dostala opozdeny darek k vanocum, vybrala jsme si v sephore tu urban decay a meli slevu 30 % tak to vyšlo něco přes 400 :slight_smile: z 590,. tak jsem zvedava.

sis můžu ti poslat tu moji podkladovku manhattan ve vankovce taky nebyla
29. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, super cena, dej pak vědět, jaká UD je :wink:
29. pro 2008 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný zítra vyzkouším
29. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni co to je ty fluidy????? :astonished:
29. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: máš fakt super vkus, vypadá to dost dobře :slight_smile: i je jedna taková zelenomodrá ta je taky moc pěkná
29. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, jj, vím která, ten MAC má vážně pěkný barvičky :dizzy_face:

luci, to jsou gelový linky. Mám od E. Arden z Jahody-takové bronzovo-hnědé, už jsem tu o nich psala. Já jsem střevo na linky-tužka za chvilku není vidět, s fixem to neumím, to zavání vypíchnutím oka a tekutý mi vůbec nejdou-to není rovný ani omylem. Ale tyhle gelovky...no bájo...linky rovný jak pravítko, tenký, tlustý...díky té konzistenci si to namaluješ přesně jako potřebuješ a ta barvička je i taková akorát, takže jsem s nimi maximálně spokojená a linky si teď dělám denně. Jo, teda asi taky velkou zásluhu na tom má ten ultra tenký a plochý štěteček, co byl k tomu.
29. pro 2008 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek