• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

29. května 2011 
jen jestli to nejsou fake..ale to by lenka poznala
30. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fake to nejsou, tohle se nepadělá, ale může mi prodat jen jeden ten set.

Prodej na e-bay má takové své zvláštní specifika pro ty, co tam začínají prodávat nebo ještě nedosáhli na vyšší level pro prodej, takže i když toho má několik ks, tak to musí prodávat jen po 1ks a jakmile to prodá, může vystavit další.

Ale asi si nechám zajít chuť :grinning:

simi, písla jsem ti kvůli těm linkám, cena nakonec byla víc než dobrá :slight_smile:
30. pro 2008 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, mohla bych se teda přidat k těm objednávkám na Nyx taky? Večer, jak na to bude klid, tak bych ti to poslala.

A Lush bych chtěla taky! Měla jsem v UK kamarádku, která mi to vždycky posílala, ale už je skoro rok v ČR a tady je to strašně předražené... :unamused: :angry:
30. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
flumina, jasně, písni mi pak IP :wink:
30. pro 2008 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím, že zkouška UD proběhne zítra :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, díky za info, ostatní v IP.
30. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to hned prubneš na Silvestra, jo :grinning:

minda, díky :wink:
30. pro 2008 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jasny :slight_smile: budu dlouho vzhůru tak jsem zvědavá jaký bude výsledek :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se k tomu focení nedostala jsem mela mensi krizi dneska
ale na rajce jeste hodim jedno líčení
30. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, děkuji moc za kabuki, ten je krásně jemný, a to mám ten větší a je to fakt mrnous,ale strasně príjemný. budu ho asi používat na normoš pudr, jelikož minerál nemám.
30. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihapiha, není zač :wink: Na pudr bude super, já mám ten obyč. Nyxový na pudr a pořád z toho lítají ty štětiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi brzy poletí celej, ale do koše.

veru, tak peníze v pořádku dorazili odpoledne. Díky.
30. pro 2008 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád uvažuji, zda se nakonec k vám nepřidám i s tím Lushem, do 15.1 mám napsat,když tak, že? na Lush. uk se platí kartou, a já když není paypal, tak mi to muž prostě přes kartu nedovolí platit., jedině bych si musela zřídit zvlášt kartu na platby do zahraničí... tak popřemýšlím a když tak napíšu...
30. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to jsem moc ráda, nechápu co to bylo za čachry :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, objednávku na Nyx máš v IP a s tím Lushem se Ti pak taky ozvu, zatím moc díky :wink:
30. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni-dnes my došli Ff jsou božííííííííííííí :wink: Hlavně Razzle :wink: Děkuji moc.
31. pro 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vyfot razzle i na očích sím :wink:
31. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mám dneska white, silver, black..do kouřova...a stříbrný a bílý třpytky..ale opět to vůbec nejde vyfotit :angry:

verul: ta báze přišla, ale než jsem stihla dojet vejtahem dolů, tak už jsem měla samozřejmě jenom lísteček :frowning2:
31. pro 2008 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek-tak jsou v albu. :wink: Na očích vyfotím později a někam půjdu :wink:
31. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakoubka: supiš :dizzy_face:
31. pro 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ty jsou teda krásnéééééé :dizzy_face:
sis kopni je do prdele na poště
31. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se půjdu asi dneska zakopat cela..jdu někam ven, pa :confounded:
31. pro 2008 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čemu? blbá nálada?
31. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta Razzle je úžasná-krásná růžová se zlatou...lituji, že jsem si ji taky nevzala :unamused:

až dneska přijde manžel domů, tak napíše na Cherry, protože už mě s..., kde jsou ty 2 balíčky :angry:
Jako pár holkám pořád ještě nedorazili ani balíčky objednané koncem listopadu, ale už mi to přijde divný, kde to je.
26.12. jsem si objednávala něco z US a dnes to tu je a z Cherry se to někde fláká už skoro měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,opět jsem ti moc moc vděčná,fakt moc díky.Peníze už jsou na cestě na Tvůj účet. :slight_smile:
Ta cena je neskutečná za ty linky,fakt jsi poklad :slight_smile:
31. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis-a ta nebular sweetie-je taky krásně růžová s šedými odlesky :wink:
31. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,nevím,kde se toulá ta Tvoje tužka,ještě ke mně nedorazila.Asi zas bordel na poště,že? :unamused:
Tak jdete někam pařit dnes?Já jsem pařila včera,dnes mám bolehlav jak blázen. :grinning:
31. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simour: tobě ještě nepřišla? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

já si koupila kyblík v KFC..takže mastný zaklad položen a už jsem si otevřela víno :grinning:
31. pro 2008 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,fakt ji nemám,to bych Ti hnedka písla,kdyby jo.
Teda já jsem dnes ukluhnila kuřecí prsa v srnčím hčbetu proložený šunkou,sýrem,paprikou,smaž. vajíčkama a je to mňamka jak prase.Taky by to chtělo vínečko terazky :grinning:
31. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simour: tak to je asi v prdeli, páč jsem to poslala normálně jako dopis..a nemam k tomu žádnej lístek :rolling_eyes:
31. pro 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,tak to by mě mrzelo :frowning2: Ale třeba to ještě dorazí.Dneska mi teda donesla pošťačka dopor. balíček,tak jsem myslela,že mi dá i tu tužku a ono nic.Mohlo se to někde zapomenout na poště a přijde to opožděně :slight_smile:
31. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek