Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
7. pro 2008

veru kdy že frčíš do vídně????

veruli2
7. pro 2008

luc v lednu 🙂 se tam chystám

lucenek
7. pro 2008

veru asi to...se mi líbí ty jardin air od macu co má lendy.....a budou mi proplácet dovču tak se asi rozšoupnu a budu tě otravovat jestli byc mi je koupila

veruli2
7. pro 2008

jasny stoji 23 €

veruli2
7. pro 2008

jen nevim jestli ten odstin tam maj

veruli2
7. pro 2008

viděla jsem tam jen tyto odstíny a ještě né všechny:

http://www.maccosmetics.com/templates/products/...

lucenek
7. pro 2008

hm tak kdyby měli tak mi ho vem zeptám se lenky na přesný název ale vím že to je jardin airles nebo tak nějak, waw ted to počítám cca euro 25kč to je 575 😲 😲 😲 mno.....pro jednou 😀

veruli2
7. pro 2008

však ono to možná ještě padne ... na nějakých 23-24 uvidime po vánocích

lucenek
7. pro 2008

ten jardin na těch stránkách nevidím

veruli2
7. pro 2008

je to divný fakt nevim

lucenek
7. pro 2008

se poptám lenky až na ni narazim

veruli2
7. pro 2008

jjj 🙂 me totiz na tóm ebay přišlo divný to hybrid collection

lucenek
7. pro 2008

to je zas co 😲

veruli2
7. pro 2008

no na tom ebay jak pisou mac jardin ... hybrid collection to me zarazilo

lucenek
7. pro 2008

ahá

veruli2
7. pro 2008

právě nevím co to je a proč to tam vůbec píšou

lucenek
7. pro 2008

mno to je mi taky záhada
lenííí si tuuu????? 😀

lendy1
7. pro 2008

veru, to je prý nějaká limitka z letošního léta 😉
v jednom z inzerátů tam někdo měl i odkaz na barvu přímo ze stránek Mac, takže to tam určitě měli, ale jestli to byla nějaké limitované edice, tak už je to pryč nebo to stáhly. Mě přijde, že na těch stránkách mají pořád ty samé odstíny, ale přitom je spousta i jiných právě z těch limitek.

Ale třeba těmto barvičkám bych nevěřila, už od pohledu moc originálně nevypadají 😖
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18720094&tab=0

lendy1
8. pro 2008

veru, tak už vím, proč je tam to hybrid, tím je myšleno, že je to takový jakoby kříženec. Je to smíchaný odstín ze dvou barev od Mac: Tan a ještě jedna, teď už nevím, co tam bylo za název...a prý je tato kolekce už vyprodaná.

lucenek
8. pro 2008

mno jestli nebudou mít ve vídni jardin tak mě asi jebne.....já to chciiiiiiii

veruli2
8. pro 2008

aha leni díky říkala jsem si že to tam ve vídni nebylo... jo ty odstiny co maj na stránkách tak mají i ve vídni 🙂 a dneska mám ty modry barry m a jsou dost dobrý fakt krasna barvicka

lendy1
8. pro 2008

tak tomu říkám MEGA rychlost 😀 - teď přišel ten pigment od MAC.

No, růžové tam moc není, myslela jsem si, že bude víc růžový, ale je to spíš taková hnědo-zlato-meruňková, je o trošku světlejší než ten Tan od Barry. Každopádně těch 7,5g je fakt hooodně 😲

Holografy pořád nic, už mě to štve, kde to je. Počkám ještě zítra, pošťačka říkala, že toho mají teď strašně moc a jelikož to ještě šlo přez celnici, tak to možná visí ještě tam. Pokud to zítra nepříjde, jdu psát tý krášmeře z e-bay, ať mi kouká konečně napsat, kdy to poslala. Hlavně, že mi udělali ihned super hodnocení, ale napsat, že to posílá neumí 😖

veruli2
8. pro 2008

Leni je to opravdu hodně podobný TANu no jo MAc jako MAc 🙂

veruli2
9. pro 2008

Leni tak mám ten lesk Lip Fusion jako nevypada zas tak spatne barva se mi teda nelibi i na obrazku byla jina, a rty jsou potom větší

lendy1
9. pro 2008

veru a co máš za barvu? A kde jsi ho koupila? Já jsem to prošvihla na Aukru, měli tam mini verzi za 200,-Kč a teď nic...já chci nějakou růžovou.

A s tím MAC jsem to dneska vyřešila 😀 Smíchala jsem ve víčku růžovou od Barry a MAC a bylo to přesně ta barvička, co jsem chtěla. Vypadá to hezky, takový jemný líčení.

Holografy nic, takže babizně jdu psát 😠
Dnes je to 14dní, co mi poslala zpět ty prašule za pojištění, tak jestli to posílala ten den, tak už by to tady mělo být. Od mého zaplacení je to už skoro 3týdny. Má tam teda napsané, že to může jít poštou až 6týdnů, ale to se mi nikdy nestalo.

veruli2
9. pro 2008

je to odstín sugar a bylo to na aukru, ale ten odstín neodpovída na fotce a ve skutečnosti už vubec ne. Je to to maly baleni za 200

lendy1
9. pro 2008

sugar-přirozená růžová...už to vidím...a jakou má barvu ve skutečnosti?

veruli2
9. pro 2008

je to spíš tmavější růžová, moc světlé to není a na rtech to vypada hodně světle růžova až bíla, nevím mám z toho smíšené pocity

lendy1
9. pro 2008

hm...a jen ten ostín je na houby? Jinak je ten lesk dobrý?