• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Objednávání přes babyportal.cz - Vaše zkušenosti?

15. července 2009 
Obchod si svým jednáním dělá tak špatnou reklamu, že bych se nedivila kdyby skončil.
Co musím ale uznat byla velká informovanost prodavače na pobočce (někdy v květnu)
Věděl o kočárku snad uplně všechno, byl ochotný a opravdu nám s výběrem pomohl.
Zbytek byl bohužel katastrofální. Recenze na heureka.cz jsou toho dokladem.
Máte pravdu, že na menší položky možná reagovat vrácením pěněz nebudou a objednávající to možná ani nebudou chtít řešit. Buh ví kolik takových zákazníků mají :astonished: :astonished: :astonished:
Přitom by stačilo kdyby na webu měli pravdivé informace o dostupnosti zboží a reagovali alespoň na emaily.
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majkli tak gratulka k vrácení penízků, určitě dobře pořídíte jinde. :wink:

jako komunikace je v lidské společnosti základ, takže jinak můžou být dobří jak chtějí, ale pokud nejsou schopní se se zákazníky domluvit, tak neuspějí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen se pridavam k rade nespokojenych,kolegove z prace mi tam na rozlucku objednali velmi drahy kojici polstar, ktery nedorazil, bude to mesic, linka nedostupna, na e-maily nikdo nereaguje, nevim co s tim, zkousim ted pres Majklinu sehnat telefon na majitele, je to prinejmensim velice neseriozni jednani, a obavat se opravnene lze i nejhorsiho, tj.nevraceni penez...Uvidime jak to dopadne, mam mesic do porodu tak bych to rada vyresila do te doby..jen tedy VAROVANI vsem, neobjednavejte si pres tento obchod,je to risk!!!!!
15. črc 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek