Ochrana rohů. Já drží nejlépe?

klara.t
12. říj 2010

Prosím vás, jaké máte kušenosti s ochranou rohů např. u stolu? Jaké drží nejlépe. Jaké jsou hezké a jiné např. otřesné. Nelákají děti apod.? Já koupila tyto a moc se mi teda nelíbí http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=2371492

lamarika
12. říj 2010

Prvně jsme měli takový silikonový (myslím, že vypadaj stejně jako ty tvý) a ty byly teda pěkně na prd. Během chvilky se odlepily a vůbec na stolech nechtěly držet. Pak jsem koupila takový pacičky z Ikei a už je máme na stolech rok. Fakt paráda. Celou dobu drží a nejednou zachránily synovi hlavičku. Když byl menší, tak je okusoval, ale nijak je tím nezničil.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9011...

beruska2x
12. říj 2010

taky mame pacicky z Ikei a taky doporucuju, drzej jak bribity... a malej si jich vubec nevsima...

andelka
13. říj 2010

No, ty pacičky z Ikey jsou bezvadné, ale když jsem se na ně koukala přímo v Ikei kde je měli nalepené na jejich nábytku, tak to pak strhlo i povrch stolu. A my máme dost nábytku právě z Ikey. Drží perfektně, ale nevím jestli ne až moc 😕

klara.t
autor
13. říj 2010

No to jsi mě moc nepotěšila. Já už vrátila ty staré, protože se mi nelíbily a mám vyhlídnuté ty z Ikey, ale nábytek si zničit nechci. Nemáte někdo s jejich odstraněním zkušenost?

andelka
14. říj 2010

Taky by mě to zajímalo, protože se mi fakt líbí a brzo už budou potřeba, v rámci pár měsíců. 😅

luciferdik
14. říj 2010

@klara.t Nám se nejvíc osvědčily tyhle http://www.baby-car.cz/cz-detail-276728-ochrana... Jsou to takové jako kuličky, takže se špatně chytají a tím pádem je prcek hůř sundavá, i když ten náš teda zatím sundal každé, i ty z Ikea, koupili jsme pak i specielní pásku montážní, extra silně lepící, ale ani to mu nevadilo. Nábytek se tím zničit může, dýha se může odloupnout, ale bude záležet kus od kusu, nám se zničil konferenční stolek tímhle, byl takový levný, špatně udělaná dýha, tak to holt odnesl, ale všechen ostatní je v pohodě.

vrtule83
14. říj 2010

Mi pořizovali ty jako luciferdik. Původní lepíky nedrží, malá je hned sundala. Montážní páska taky nevydržela. Malá je už větší, ale nedávno se nám to vymstilo. Kuličky všude jen ne tam kde mají být a malá si rozbila hlavu. Takže přilepujeme natrvalo lepidlem. Ale potřebujeme je převážně v dět. pokoji (má "rozhatý" nábytek). Kamarádka má na konf. skolku ty z ikei a drží už několik let.

marhulinka
26. říj 2010

Ahojky netýká se to ochrany rohů,ale týká se to taky zabezpečení....Co zarážky u dveří?? Máte nějaké zkušenosti,tipy??