Oční krém na jemné linky a mimické vrásky - poraďte

anicka1211
13. zář 2016

Holky poradíte mi nějaký fakt účinný krém proti vráskám v okolí očí? Je mi 31 let. Vyzkoušela jsem jich už hodně, ale nebyla jsem zatím spokojená s žádným, ani při dlouhodobějším užívání jsem nezaregistrovala nějaký účinek a vrásky od smíchu a mimiky se mi kolem očí začínají prohlubovat a chci to prostě podchytit.

editah222
13. zář 2016

@anicka1211 nevím kolik jsi ochotna investovat 🙂 Já jsem měla několik vzorků od očního krému 3LAB a musím říct, že to byla jediná doba kdy jsem měla pocit, že se vrásky opravdu redukují. Ale prostě 10tis za krém nedám, to radši budu vrásčitá 😉
Mamce jsem jednou k narozeninám koupila krém od La Prairie /taky cca 10tis/ a nevyhovoval ji.
Běžně použivam oční krém od Avene a jsem s ním spokojená, ale žádné velké zlepšení nevidím.

lajla
13. zář 2016

Mě hodně vyhovuje la prairie ale ceny jsou trochu někde jinde...
K zahození není lancome genifique na oci

kekulice
13. zář 2016

Inlight, cokoliv od nich je dobrý. Osobně používám šípkový olej od Nobilis Tilia

domibeyoutiful
13. zář 2016

Žiaden krém vám nevyhladí už vzniknuté vrásky, keď sa o očné okolie nestará už od cca 20ky (nehovorím, že váš prípad 🙂 ), nejde to zázračne zachrániť prípadne niekto sa aj stará, no má proste "blbé" geny a vrásky sa tvoria skôr aj hlbšie. Ja som počula pozitíva na očný krém od Clinique alebo Clarins, prípadne aj na úplne levnú značku Ziaja, napr petrželkový alebo Ryor

anicka1211
autor
13. zář 2016

holky ty jsou fakt drahý, tolik si asi nemůžu dovolit investovat do krému na oči :(. Máte nějaký jiný typ?

lajla
13. zář 2016

@anicka1211 zkuste avene nebo biodermu, v lékárně dostanete vzorky, vichy moc nedoporučuji,ja se vždy osypala

astyna
14. zář 2016

ahoj, moje babička se mazala celý život jen sádlem, umřela v 67 letech na infarkty myokardu a i v rakvi se divili, jak měla hezkou pleť.

editah222
14. zář 2016

@astyna no jo, moje bábinka se taky mazala jen sádlem a už v 50 vypadala jako indiánská babička 😀 Prostě je to asi dáno. Někdo má vrásky míň a někdo míň.

kattulka28
18. zář 2016

Ahojky, zkus třeba i nějaké masky, které se dají koupit na oční okolí. A hlavně krém nanášet jemně bříšky prstů a kůži netahat. Já se teď taky snažím o sebe hodně pečovat 🙂 tak čtu různé články a tak. Určitě to chce zkoušet. Vzniklých vrásek už se vážně asi bez nějakého zákroku nezbavíš, ale můžeš je zjemnit a nedovolit novým, aby se objevili. Hlavně pravidelně ráno a večer. A důležité je během dne hodně pít a to celkově pro pleť a tělo.

majaja2016
19. zář 2016

Určitě je dobře každý den pleť důkladně a jemně čistit. Už jsem radila, že je dobré používat olejíčky, které se dají přidávat i do krémů. Já si oblíbila angel-oil.cz a jsem moc spokojená. Samozřejmě si kupuji i různé kosmetické přípravky, bez těch by to přece nešlo :D

motley
11. říj 2020

Nemam tedy tip primo na ocni krem, nyni pouzivam Ziaja, ale ja oouzivam ruzna sera na dobrou hydrataci a tak zadne dalsi vrasky nepribyvaji. Na ty stavajici pouzivam krem LIFT od Di Angelo. Uplna pecka. Nanese se mnozstvi hrasku na ibe oci, 2-3min pockat bez grimas a on vrasky na 5-6hod vypne a pak se staci nalicit😽