• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oddělení kojenců v Plzni. Máte zkušenost?

29. ledna 2010 
Ahoj maminky prosim o zkusenosti

Nas Ondrasek mel zanet ledvin a ceka nas vysetreni v Plzni,rtg s kontrastni latkou + sona bricha,chtela bych znat vase zkusenosti s oddelelnim kojencu v plzni nebo jestli mate i zkusenosti s vysetrenim budu jedine rada za rady a poznatky

at vime do ceho jdeme :grinning: :grinning: :grinning: snad se tu najde dost zapadacek :grinning:
26. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
opravdu se nenajde nikdo kdo by mel zkusenosti??? :slight_smile:
27. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak naše malá byla taky na vyšetření tou kontrastní látkou ale v Olomouci. Je to tak že malému zavedou kanylu do ruky a pak mu tam dají tu kontrastní látku a asi za dvě hodiny se jde na vyšetření . Nevím jestli ti malého uspí ale asi jo protože se nesmí pohnout. Didce dali do zadečku chloralhydrát a po tom usnula. Celkem to nic není ale když máma vidí potom to bezvládné tělíčko tak je to nepříjemné. Ale vyspí se ztoho a pak řádí jakoby se nic nedělo. Tak kdybys potřebovala ještě něco vědět tak klidně písni
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fajn moc dekuju za info,brrr ani mi to nerikej,videt bezvladne telicko maleho to snad pozadam,ze u toho nechci byt :astonished: ale dekuju moc jedeme az 16.2,ale teda musim rict,ze uz ted jsem z toho nesva
27. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj Didka když to absolvovala poprve tak měla asi rok a to byla brzo vzhůru,ale teď ji toho uspávadla dala hodně tak spala 4 hodiny.
27. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsem zvedava na naseho malyho

jeste tak aby nekdo napsal zkusenosti s nemocnici lochotin s detma
29. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek