Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odsavání hlenu - kdy začít?

duhovakony
9. srp 2018

Holky kdy jste zacali odsavat nosik? Je nam 17dni a prijde mi ze mala obcas zachrochta....ale bojim se aby to nebylo moc brzy...🤔

ivuska1986
9. srp 2018

@duhovakony ahojky, hned snad tyden od narozeni. Mala mela rymu snad dva mesice, navic reflux, mlicko ji teklo i nosem, takze jsem musela čistit. Jinak zkontroluj vlhkost vzduchu v mistnosti, kde spinka. My meli blbou, od te doby co jsme to hlidali, bylo po ryme a chrochtani. Vlhkost zkontrolujes vlkomerem cca 300 Kc, pak upravujes vetranim. My zakoupili i cisticku vzduchu a super.

zmrzlinka
9. srp 2018

Dle potreby odsavackou na vysavac. V tomhle počasí chce určitě zvlhcovat vzduch.

duhovakony
autor
9. srp 2018

Holky s tim zvlhcenim vzduchu me napadlo hned rano a hned jsem objednala neco od sencoru....objednala sem si i sterimar.. ale zatim mam libenar ale ten se bojim kapat

petromila666
9. srp 2018

@duhovakony určitě zlehčovat vzduch, malá má 20 dní a taky jak ty říkáš chrochta, dávám na postýlk mokrou plinku, to zatím pomáhá, přestala i kychat, ale jestli máš zvlhcovac, tak není co řešit 🙂, jenom kdyby to přetrvávalo, tak bych šla k doktorovi.

duhovakony
autor
9. srp 2018

@petromila666 uvlhcovac objednan😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli