• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odšťavňovač - nevím, jaký mám vybrat

28. listopadu 2016 
říkají že je zelmer dobrý ale nenašla jsem žádné recenze tak se nějak nemohu rozhodnout
25. čer 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teribay.
Já jsem si vybírala dle různých recenzí a článků, odšťavuji jak zeleninu tak ovoce, i drobné jako ribíz nebo kiwi a nato jsou spíš šnekové, tak jsem si pořídila šnekový a jsem spokojena, zatím jsem neměla problém s ničím, doporučuji ho taky https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-oscar-da-1200-stribrna :slight_smile:
22. únor 2016 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam snekovy kuvings, je vykonny rozdrvy aj lad, a ma siroke hrdlo netreba krajat na male kusky.odporucam
8. bře 2016 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez mam kuvings, ma siroke hrodlo, nemusim krajat na male kusky a dobre sa cisti mam ho z veganskej stranky vitarian. sk, kde najdete aj mnoho clankov o zdravej vyzive
22. bře 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já nedávno koupila Philips HR1847, jsem spokojená, mám ze stránky repasovnik.cz za dobrou cenovku .... koupila jsem tam i Tefal žehličku za 300,- :slight_smile:
23. čer 2016 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já nedávno koupila Philips HR1847, jsem spokojená, mám ze stránky repasovnik.cz za dobrou cenovku .... koupila jsem tam i Tefal žehličku za 300,- :slight_smile:
23. čer 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od beabela.
Nebo pokud se nedokážete rozhodnout mezi odšťavňovači tak si je můžete třeba takto srovnat a porovnat výhody a nevýhody: http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/srovnani-snekovy-odstavovac-sana-juicer-euj-606-31800/
26. črc 2016 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sona15248.
Tak já jsem nakonec pořídila Kuving a to C7000. Máme ho měsíc a zatím jen a jen chválím.
28. lis 2016 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek