Odstranění strií pomocí laseru. Zabralo to?

rendex1
12. srp 2008

Ahojky holky, prosím o radu, máte někdo zkušenost s odstraněním strií po porodu pomocí laseru? Zabralo to? Mě doporučuli nějaký Vbeam laser.., ale mám strach, aby to nebyly vyhozené peníze díky

spetra
27. srp 2008

Ahojky, zkušennosti nemám, ale viděla jsem na to nějaký testující pořad. Strie paní dost vybledly, ale nezmizely. V podstatě to samé dokáže čas....

veronika.lerry
5. lis 2008

Ahojky já sem si je chtěla nechat taky odstranit mam je po celém břiše bocích po jednom dítěti ale každý plastický chirueg ti rekne ze bohuzel nedjou odstranit jen max.zmenšit ☹

krista
23. srp 2009

kaczi • 2d • 10. červen 2009 v 15:35
Při prvním těhu nic, ale při druhém se mi udělaly brutální strie na břiše ☹( Ráda bych věděla, jestli někdo máte zkušenost s jejich laserovým odstraněním, s jakým výsledkem a jestli případně můžete doporučit nějaké konkrétní zařízení, kde vám ho prováděli, nejlépe v Brně. Díky moc!

lea79 • 1d • 10. červen 2009 v 16:30
no neviem mne doktor povedal, že na strie nepomôže nič, ani krem ani laser nič...je to deformácia kože už nezvratná...časom ti môžu iba vyblednúť ☹

scandya • 1d • 18. červen 2009 v 16:08
kamaratka bola na plastickej operacii! brusko mala ako huspeninu a same strie! pupok jej domodelovali! vyzera to dobre, len platila az 70litrov v novembri 2008

evusinka
25. dub 2012

Ráda bych obnovila tuto diskuzi...uvažuji o laserovém odstranění strií. Má s tím někdo už vlastní zkušenost? Předem díky..