Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
24. dub 2008

Tak honem kde jste 😅 doufám, že tu večír nebudu sama 😒

cecil
24. dub 2008

jaká Evico Opico??? 😀 sis zase založila nové téma.... 🙂

holky budou čubrnět...

janica..
autor
24. dub 2008

😀 😀 😀 jsem se ráno říkala 10 000příspěvek bude můj a prd 😅 😀 😀 😀

cecil
24. dub 2008

jo a prd...

Emča je dnes příjemná jak vřed na prdeli... 😝 ...a teď js. chytla a leze jí čtyřka nahoře...ještě včera to měla pod dásní...ach jo, to zas týden nebo dýl bude boj! 😖

dali
24. dub 2008

No ahoj tak já na to debil uplně zapoměla 😠

janica..
autor
24. dub 2008

TO Damán se drží když mu leze zub, ale dnes jsem mu zavřela balkónový dveře a to byl průser největší, furt za mnou chodil a brečel, tak jsem mu zdrhla do ložnice, tak byl chvilku klid něž mně nenašel a jak mně uviděl,tak spustil, tak jsem mu zase zdrhla a schovala jsem se do stanu no a tak asi 15 minut něž ho to nepřešlo, má období že zkouší co může, no děs běs 😠

janica..
autor
24. dub 2008

Jako taková velká věc nový téma a ty to zazdíš? 😀 😅

dali
24. dub 2008

To je vidět že nemyslím jen na Vás 😝

dali
24. dub 2008

Co manža má odpolední?,že jsi tu až večer?

V kolik chodí Damánek spinkat?

janica..
autor
24. dub 2008

Jojo má odpo A Damiánek už má půlnoc chodí v sedum spinuškat, byl už úplně ko, jsme byly ráno na plavču a odpo na písku tak je vyběhanej fest

dali
24. dub 2008

Já si my\slela že v sedum,protože bylo 19,05 a manžel mi říkal že jsi on-line 😀 😀 😀

dali
24. dub 2008

Jani já už dala odkaz a pak jsem ještě koukla a ty jsi tam byla taky v jedničce 🙂

janica..
autor
24. dub 2008

NO šak píšu, že v sedum 😀 😀 😀 😀

dali
24. dub 2008

No jo 😉

janica..
autor
24. dub 2008

Aha ty seš šikula to mně nenapadlo tam hodit odkaz, no příště 😅

dali
24. dub 2008

To bude ještě aspoň rok trvat to příště 😀 aspoň v něčem jsem byla lepčí 😀

dali
24. dub 2008

Jo Jani odkaz na motorku ti nedám,já kupovala od paní co doma měla novou,ani nevím proč,ale další už nemá 😝 ,koukni na mmb,ale pozor jsou i větší

janica..
autor
24. dub 2008

Kdo si počká ten se dočká 😅

A jako včera jsem vás prosila teba a Ivku ať mi hodíte odkaz na tu motorku a pěkně na mně serete ☹

janica..
autor
24. dub 2008

😀 😀 😀 Tý jo my si čtem myšlenky 😀 😀 😀

janica..
autor
24. dub 2008

Aha tak počkám ještě na Ivku 😒

dali
24. dub 2008

Jani v Globu ji měly za 500.-,ale když je akce tak tam stojí i 349,- 🙂

cecil
24. dub 2008

no, jo Jani teď mi to docvaklo....ona byla včera 2x posrajděná...to už bylo k tomu zubu... i se mi zdá, že byla teplejší a večer párkrát kýchla...doufám, že je tok těm zubům a nechytla to od Štěpánky....bóže.

Štěp. bývala hrozná....furt brečela, posraná s teplotou 😝 , chudáci děcka

janica..
autor
24. dub 2008

Evi malej mívá taky vždycky srajdu 😨

cecil
24. dub 2008

jé, já než zareaguju, tak vy už jste dávno pryč.......

konoupek
24. dub 2008

Nazdárek babule,
banánku,doufám,že zoubek nebude zlobit...auuuuuuuuu 😝 .
jani tak ty si to vzala hopem s tím novým tématem 😀 😀 😀 .a jinak i když nepíšu,tak vás všechny poctivě čtu 😉
samíkovi a postupně všem mimískům,pže vás je moooooc,už předem všechno nej nej nej,hodně hraček a poslušný rodiče 😉 😉 😉 .ta rekapitulace byla super.jsem si na vás zavzpomínala 😅 ....joooo jooo zlatu to my se ještě koulely a mě se to zdálo nekonečný.no taky jsme byly poslední s těch starších miminek,teda já úplně 😝 😀 .si to budu muset taky přečíst 😅 .jsem si říkala,že si snad i na tu noc N nalíčím budíka a budu vzpomínat....jsem jelito co 😀 😀 😀

cecil
24. dub 2008

Konoupku...tak to já se zase na holek narozeniny ráno vzbudím a říkám si : Jé, už to mám za sebou! a tak si oddychnu! 😀 😀

linn
24. dub 2008

Zdarec, tak na chvilku zmizim a uz je tu dvojka. 🙂
Zdeni, super, krasny.
A dekujeme vsem za krasne gratulace 😵
Dobrou.

micinka22
24. dub 2008

Jee ahoj vespole 🙂)) sem si rikala jaktoze mi nejde posunout stranka dozadu 😅 😅 😅 Cecil kojim jen v noci...ale dneska se kocka vzbudila o pul 6..uzasny ..doufam ze to dneska zopakuje 😀 😀 😀 tak si jen trosku cucla a jeste sme spali do pul8..🙂))
GRATULKA SAMIKOVI ..kluk jeden velikej 🙂)) SAmo at se ma co nejlip je zdravej a roste do krásy.-))
Teda vy jste tu pred rokem tak rodily jo?.)) to je nasup .)))
Zitra jedem k Linetce ..lesem nelesem polem nepolem..jsem uvedava jestli to vezmu pres Prahu 😀 😀

janica..
autor
24. dub 2008

MIši pozdravuju Káťu a Vendulku 😉 a vyřiď jim ať nás neflákaj 😉

bazalka
24. dub 2008

Zdar holky!!!

Somousi, chlape velkej, prejeme ti vse nej nej nej nej!!! At jsi zdravej, porad ti chutna, vsichni te poslouchaji a maji s tebe jen a jen radost!!! Martas posila chlapske stouchnuti 😀

Jani, ja uz nevim, od koho jsem ji na MMB kupovala, ale zkusim pohledat. Jak na plavcu?

Dnes jsme opet potkali Helcu s Terkou a nakonec z toho byla navsteva u nas 🙂. Terezka je paradne vychlamany mimi a Helca vas vsechny zdravi.

Zdeni, normalne jsem se rozbrecela, kdyz jsem cetla, co bylo pred rokem 😅 ... jeee, tak davno se mi to zda