Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
3. kvě 2008

Tak to byl kanec....já taky nemyslela že tvoje děti se ti hrabou pod halenku....a já se právě chtěla zeptat jak ty další děti dělaly 😀 😀 😀 a vy ostatní ...jak to děláte když s váma prcci spí v jedné postely? 😔 😕 mě to hrozně vadí....a ještě jsem chtěla opravit,mě nevadí děti v postýlce v jedné místnosti,jen v té postely jsme ráda sama i tatinem nespíme příliš blízko u sebe 😀

cecil
3. kvě 2008

toš to tě omlouvá, že nesneseš ani tatina blízko 😀 😀 😀 ...já myslím, že když žilo tolik lidí ve dvou místnostech, tak si s tím hlavu nedělali, nebo šli třeba na seno? Co já vím?

co se týče sexu...my máme Zdeni ještě hodně místností navíc kromě ložnice 😅 a dětského pokoje... 😀

a mizim ,odpol. jedeme na grilovačku...teda počasí nic moc.. před půl hodinou tu padaly kroupy! 😕...a ještě teď poprchává... ahój

konoupek
3. kvě 2008

Dali tak u nás spí tatin v obýváku bo dosti začal chrápat a to už bych se nevyspala vůbec 😀 .A tak uložíme malou a děláme to v obýváku 😀 😀 ,ale ono to zase tak často není,frekvence tak jednou za měsíc 😀 😝 .

konoupek
3. kvě 2008

taky máme jít na grilovačku,ale začíná to vypadat venku blbě tak nevim 😕

konoupek
3. kvě 2008

Evule tys to přivolala u nás už taky se... 😠 😝 😉

dali
3. kvě 2008

Jo tak my máme jít na stavění májky a vypadá to že bude taky sr*t 😠

Tak já to myslela že když jdeme spát tak ležíme u sebe...povídáme si a pak jak cítíme že nás to bere na spaní tak se otočíme zadečkama a tj pohodička,kyždej na své straně 😉 ....ale jak není doma a je třeba náhodou 3x za rok na noční tak my tam děsně chybí

bazalka
3. kvě 2008

Ahoj holkky, hlasim se od tchsnu
Teda pocasi hnuuuus!!!!
Ale musim pochvalit naseho broucinka ... noc byla v poho, jednou se vzbudil, lokl cae a chrnel do ctvrt na osm 🙂
Bananku, v po to plati ... v deset????
Jdu papkat a pak vas doctu 🙂

bazalka
3. kvě 2008

Zdeni, tak mame celkem podobny nazory 🙂 ... deti do postele ne, jen v krajnim pridade. Nevyspi se dobre ani ony ani my 😒. Jinak se malymu venujem maximalne, ale v noci maji mit soukromi a klidek jak deti, tak rodice 😉
Tak nevim jak u vas, ale ´v Prerove uz skoro dve hodky lije 😝
Radost, pisnu ti do IP a mimi mas krasnyyyyy 🙂

dali
3. kvě 2008

Ivčo tak tady se nakonec vyčasuje začíná svítit i sluníčko,ale mraky tu jsou taky tak uvidíme 🙂

A jinak my mluvíš přímo z úst...navíc já nikoho neodsuzuju,mě je to jedno jak to každej má,hlavně že je spokojenej...teda,ale konoupku jen jednou za měsíc,,,, 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
3. kvě 2008

Tý je Evi klobouk dolů před tvojí prabábi, tý jo 11 dětí mazec největší 😨

Radost já chodím k dětské soukromě http://www.firmy.cz/detail/372033-mudr-dagmar-p... a na gyndu k TUrčanovi u letadla.
A kam se přesně stěhujete? Máš moc pěkný děti, koukla jsem do albíka 😉

bazalka
3. kvě 2008

Jani, jak je Damousovi?
Zdeni, tak pekny pocasi nas dnes mijelo ... po ceste domu jsme chytli bourku 😠. Jo a holky, musim se pochlubit ... do Prerova jsem ridila ja 😉. Vim, pro vas normal, ale pro me vykon 😒
Ja taky nikoho neodsuzuju, at si kazdej dela to, co mu vyhovuje 🙂 . Nam vyhovuje system Marta v pokojiku, tak se snazime ho drzet 😉

janica..
autor
3. kvě 2008

Ivi seš borka 😉

Damiánek dnes kadil 3x a z toho dva tuhoňe, takže už se to lepší a teplotu měl jen ráno a teď je bez teploty, tak doufám že už pohoda. Jen jsem mu dala teď mlíčko, tak doufám že se to nezhorší 😒

Nám taky víc vyhovuje pokojíček, jak Damiánkovi tak mně, ale když je ouvej jak třeba včera, tak spí s náma, ale já jsem jak přejetá, jsem zvyklá si ho brát kolem 4hod do postele, ale celou noc, no mazec, kor když on spí jak spí, chvilku úplně v nohách, pak na příč a ták... 😒

micinka22
3. kvě 2008

Tak ja se jdu pridat k postylkovejm..pac ja mam kolem sebe rada prostor v posteli..i manzu odkopavam..on se chce furt tulit a byt pritisknutej..no chcilku to vydrzim ale pak pekne metr od sebe 😀 😀 😀 😀 S lilcou to samy..radsi ji mam vedle sebe v postylce kde ma svuj prostor a treba ji drzim za rucku .)) v posteli jen kdyz manzta odejde do prace rano a dam ji stejnak metr od sebe..ona kolem sebe taky doost mlati .))

zlatka
3. kvě 2008

Ahojky, tak my máme první část oslav zdárně za sebou, sice počasí aprílový, ale naštěstí se bylo kam schovat.Snad zítra bude líp. JInak jo, jo, velká debata se tu rozjela, tak nevím, jestli se mám přidávat, my máme u postýlky balkón, takže beruš šupnu tam a jinak se někdy i hádáme, kdo bude spát vedle ní, no ale stejně při prvním kojení si ji přehazuju doprostřed, tak tam spí s náma až do rána. Je to i o tom prostoru, my bydlíme v jedné místnosti, kde máme všechno a v kuchyni se ustlat nedá, ale pochybuju, že až budeme ve svým a v megaprostoru, tak že se budu chovat jinak 😅 Beruš na mě visí jenom ve společnosti cizích lidí, doma si už i pohraje a určitě to nedude dělat do patnácti let.Já ji mít někde vedle v místnosti, tak se nevyspím.Ale je to, jak píšete, ať si člověk spí se svým dítětem třeba v psí boudě, když mu to vyhovuje. S nadsázkou, ale víte, cím myslím. Kojení, jsou pro mě, v mateřství nejkrásnější chvilky(až teda na ten hroznej začátek), užívám si to. Ale myslím, že je špatný, že sjem si malou naučila usínat u prsu, s tím asi budeme bojovat, to uznávám. Tož tak to vidím já!!!

zlatka
3. kvě 2008

jinak nám by s manžou stačila půlka postele, však jednu stranu už máme pěkně proleženou!

janica..
autor
4. kvě 2008

Dobré ránko, dnes vypadá že bude hezky tak přeji všem krásný den 😉

cecil
4. kvě 2008

Zlatko, máš IP

cecil
4. kvě 2008

Zlatušáku, nekecej, beztak se na jedné půlce máte víc rádi, tak už jste ji proskotačili! 🙂 Poslala jsem ti tel číslo, čistě teoreticky kdyby jsme se stavili v Grygově ...okouknout tu vaši hospůdku...tak mi pisni. 😉

dali
4. kvě 2008

Ahojky

tak já včera tím tématem přivolala rozpadnutí manželovi půlky postele a tak spal nalepenej na mě,napřed před usnutím to bylo hodně příjemné,ale jak já ucítím že chci spát tak to je já sebou mydlím tak to nebylo nic moc...ráno říkal jak to hned opraví,ale ještě neměl čas a odpoledne půjde zase na fotbal tak je mi jasný jak to dopadne

Zlatuš kojení pro mě bylo taky moc krásný,těžko jsem se sním loučila,když už to bylo naposled,ale koikrát Filda tak kousal i když neměl zuby.....

konoupek
4. kvě 2008

Zdeni ,tak to je jek zudělání naschvál co 😀 😀 .
tak my včera byli na tom seleti ,ale počasí hnus,ještě,že se bylo kam schovat.Jinak Denuš začala v noci soplit,pořád se budila,no samo sme se houby vyspaly,tak jen doufám,že zůstane jen u toho a nebude mít teplotu.Se zase pár nocí nevyspíme 😨 .

bazalka
4. kvě 2008

Ahoj holky...
Tak noc byla nastesti opet v poho ... snad to byla jen prechodna zalezitost 😉. Jen budicek byl o pul sedme, ale pred devatou to broucek opet zabalil, asi na hodku a ctvrt. A ted uz chrni zase. Po spandu pujdem ven, za totkou, sel mrknout na rugby a potom jdem k brachovi, svagrice ma 25.
Zdeni, nam se taky nejak rozvrzava postel ... teda spis rost 😠
Konoupku, Marto ... tak zitra v deset na trzce? A kde presne?

konoupek
4. kvě 2008

Bazi na tržce pod stromama na nějaké té lavičce.jen doufám,že to klapne a nebudu muset s denuš k dr.Když tak bych písla 😉

bananek
5. kvě 2008

ahoj holky dřív jsem se sem nedostala ju budu tam čekat v deset maximálně se spozdím +-5 minut kvůly autobusu pa pa 🙂 🙂

bazalka
5. kvě 2008

Dobre ranko!!!
Holky, budem tam taky v deset 😉
Tyyyyjoooo, u nas luxusni noc!!!! Martas spal od pul osme do sesti, dal si mlicko a ted je jeste v pelisku ... ale uz si vyklada, tak jdu za nim ... uz se tesim na ten andilkovskej usmev 😀

bananek
5. kvě 2008

tak z dítětem spát jsem měla muka do 6 měsíců pak začala vedle mě usínat sama tak jsem hned přistrčila postýlku a od té doby mám vyhráno maximálně si ji vemu v pět ráno k sobě že je umrčená ale to jsem já už vyspaná tak mi to nevadí s tátou se taky tulíme a jak to na nás příjde tak se otočíme zadečky a chrochtáme aaaaž do rána 🙂 Tento týden se mi bude špatně spát táta jel na montáž a já se tu zase zblázním hlavně večer až tu bude ticho a já uslyším každou myš co proběhne po půdě to zase bude 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Hlavně ať tátovy se nic nestane my to tu nějak vydržíme že jo 😀 😀 😀 😀 😀 Radost já ti moc neporadím moje Gynekoložka už nikoho nebere a k děcké chodím k prioru mudr Kutrová ale jestly ještě bere nepovím nebod je i děcký kardiak a má tam taky dost lidí chce to skusit se zeptat 😀 😀 😀

linetka
5. kvě 2008

Ahojky maminy
chci Vás pozdravit a musím napsat taky něco.

Nejdřív ale Všem oslavencům dodatečně všechynko nejlepší k prvnímu roku hlanně zdravíčko a štěstíčko a hodný rodiče. 🙂

Jinak my rosteme jak z vody.Začali jsme s příkrmama postupně před 14 dny. Zatím dávám v poledne zeleninku Hami první lžička mrkvu, mrkev+brambo rnebo rýže a i s masem králičím.Ráno dávám někdy kaši.Taky čajík jsme začali dávat ale ze lžičky z flašky to ještě neumíme. Vendy toho sní docela dost a chutná ji všechno až na přesnídávky( frutapury) to se šklebí.Přesnídávku jsem chtěla dát jako odpolední svačinku.Není to moc rychlé tempo zavádění příkrmů? mám strach aby pak měla dost mlíka ode mě. Zatím po příkrmech ještě prso má ale většinou u něj usne.Jestli máte dobrej tip na stránky kde je popsaný zavádění příkrmů tak sem s ním díky.

Chci se Vás zeptat
jakej máte vyzkoušenej hrneček na pití a kdy se naučili drobci pít z hrnečku?
kde kupujete zeleninku pro malé - kupujete bio? nebo mraženou?
Dík za rady

Peťi znakovka zní zajímavě až trošku povyrostem tak bych si to poslechla. asi víc kvůli Lukáškovi aby se s polu mohli něco naučit myslím že by ho to bavilo.Rád si s ní hraje na zemi ukazuje jí všechno ale u ničeho nevydrží dýl jak minutu. Já zažívám pěkně krušné chvilky.Se mi stalo že s Vendulkou v náručí přišel za mnou do vedlejšího pokoje.Byla to jen chvilička jsem vyprovázela návštěvu a když jsem je uviděla stály mi vlasy na hlavě.Musela jsem se držet a všechno mu vysvětlit.no když si představím co se mohlo stát kdyby ji upustil radši nemyslet. Na chvilku je nemůžu spustit z očí.
Cecil a Dalivy máte chůvy to asi máte klidnější ne?nebo máte taky nějakej zážitek.
Já si připadám hrozně že je pořád sleduju a nebo jsem s nima a hrajeme si všichni to pak zase nic neudělám.

No já budu končit ale mrknu a napíšu už častěji .Mějte krásnej den

entik
5. kvě 2008

ahoj, tak jsem tu naskok, zasla jsem k nasim na net. Jen jsem vas tak v rychliku precetla. MOOOOOOOOOOoooc preji Berunce vse neeeeeeeeeej k narozeninam. Spokojeny rodice 🙂 hlavne, a moc zdravi a stesti.
Jo, jsem rada, ze znakovka funguje, to je supr! Kdybyste jeste nektera chtela, tak 16.5. mam jeste jedno volne misto, jinak pak az v cervnu. A vysel clanek v nove Mamince.

Bez toho pocitace je clovek jak bez ruky. No, snad uz budem dnes mit net, mame nejaky stary hard disk po nasich, tak to bude stejne pomale, ale aspon neco. A nic jsme nezachranili, vsechna data v haji. Nastesti jsme meli nejake fotky matyska u nasich, tak jsme neprisli o vse. Jeste ze tak. Ale i tak je to desne. Zalohujte, zalohujte!!!!

LInet, dnes jdu zrovna do bio prodejny u parku,kousek od broucka, maji tam skvelou zeleninu. Snazim se kupovat bio, ale kdyz nemam, tak varim z normalni.

Matysek spi v postylce hned vedle postele, ale na prvni kojeni ho supnu k nam a je tam s nami az do rana. Vyhovuje nam to vsem trem a je to uzasne. To si nedam vzit!!!
Dnes me vzbudil zvonenim na nos, trrrr. Vcera jsem ho to naucila🙂

Lindo, nevis, jestli se ve Smilove neprodava nejaka chata? Vcera jsme si tam udelali vylet, je tam tak hezky!!!

Mejte se, zase se ozvu. snad uz od nas, uff. ahoj

dali
5. kvě 2008

Ahojky

Kači,tak já díky bohu nemám žádnej takovej zážitek,Viki ho nesměla tahat ani to nezkoušela a kolikrát jsem si i odběhla pověsit prádlo atd.,ale je to rozdíl holka a kluk,opačně bych si to nemohla dovolit,filípek už jak je malej tak je vidět že to nebude taková pohoda jako s Viki....no a k tomu tahání teď už ho tahá,ale jen tak pod rukama a on je už pevnej a vždycky je to tak že by dopadl max z 10cm a na nohy,ale ona ho drží zuby nehty,je vidět že nechce dovolit aby spadla,kolikrát říkáme s manžou jak ta sourozenecká láska je silná zatím,už vidím jak ju Filip bude mydlit a ona ho šikanovat,užř teď si hraje na jeho mámu a pořád mi ho vozí jako k babi na hlídání 😀 😀 😀
Kači,neporadím ti než vydržet 🙂

Zeleninku jsme měla hodně dlouho svoji ze zahrátky a když už není tak se taky snažíme bio,ale taky se stane že třeba není zbytí a dám mu něco jiného,navíc už jí skoro vše a není to jen samá zeleninka,tak je to jednodušší 🙂

dali
5. kvě 2008

BERUNCE:

Naše milá Bereničko,přejeme Ti celá naše rodinka Vše nej....hodně zdraví,štěstí a lásky,maminka ať je pořád tak skvělá jako doposut a tatínek taky 🙂

Jo a chtěla jsem vám říct že jsem včera utrpěla úraz,jsem se muchlovala s Filípkem a on se naklonil k prsu a normálně mě kousl,ale hnusně brutálně a řehtal se škodolibě přesně jako jeho otec 😀 😀 😀

dali
5. kvě 2008

Beruš a ještě pusenu 😲 (takovou dává Fífa)