Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
15. srp 2008

Fuuuuj tady je hnusná buřina 😝 😠

Dnes malej jak se vzbudil tak nám vypadl z postýlky,nic mu není,ale rana jako z děla 😠

konoupek
15. srp 2008

Tak u nás párkrát zahřmělo,popršelo,jinak nic.Jé Zdeni chudáček malej,ale hl.že je už v poho.Nám dnes Denuš poprvé udělala histerák v obchodě,ale zase nebylo to až tak strašný ,slyšela jsem i horší,ale příjemný to teda není 😅 😖

janica..
autor
15. srp 2008

ČUS,

Jani to nám to pěkně ta dovolenka začíná, co? počasí na prd, ale mně to ani nevadí, stejně bych byla doma s malým a byla by nuda, tam budem mít aspoň změnu 😅

Zlatuš ty jedna, jako pr.el si ze mně budeš dělat, si nosítko narvy do špic 😀 😀 😀 😀 😀

Ivi taky budu muset hodit oko do toho semina 😉

janica..
autor
15. srp 2008

Zdeni a jak ti mohl spadnou z postýlky? ty tam nemáš šprušle nebo jak? 😕

janica..
autor
15. srp 2008

Jako bych měla jít balit, ale nějak se mi nechce 😝

linn
15. srp 2008

No tady byla taky pekna bourka, ale Sebik teda furt nic 😀
holky a kam vlasten jedete?

janica..
autor
15. srp 2008

LIndi my na Ostružnou jako loni, jsem to tu včera psala, ty nás jako vůbec nečteš 😅 😠 😠 😠 😀 😀 😀

dali
15. srp 2008

Jani on ji přelezl,Pavel pro něho přišel jak se vyspal a on se prý vytáhl a přeletěl,nestačil ho zachytit,ale jen maličko řval a žádná boule nic,naštěstí 😔

konoupek
15. srp 2008

Lindi my jedem do Beskyd 😉 ,Jani já doufám,že se to zítra teda vypší a pak bude hezky 😉 .Já už mám skoro sbaleno a zbytek zítra ráno je to opruz a jak přiejdem kopa špinavýho prádla a žehlení 😝 .

janica..
autor
15. srp 2008

Tý jo tak to je kaskadér, to malej taky zkoušel přes den, když v postýlce blbl, ale naštěstí ráno vždycky zavolá a už čeká v sedě s pejskem na mně 😝

janica..
autor
15. srp 2008

Jani a na jak dlouho jedete? na celý týden?

konoupek
15. srp 2008

Zdeni teda to je kaskadér 😨

linn
15. srp 2008

Jani, ja jsem to prelitla a mozna i precetla, ale tehotenska demence spojena s dlouhodobym pobytem doma me snad omlouva, ja uz budu cist pozorneji 😅 😅 😅
Zdeni, nemate tu postylku nejakou mensi? ja si nejak neumim predstavit, ze by se Samik vytahl, ma to tak po ramena. No hlavne, ze je ok 🙂 ale ted si vybavuju, ze mama mi rikala, ze segra taky jako mala vypadla z postylky 😒

linn
15. srp 2008

Ja uz mam to baleni celkem nacviceny z cest k tchanum, horsi je pro me vybalovani po navratu 😉

konoupek
15. srp 2008

Jani do čtvrtka....si řikám,že pět nocí tam bude Denuš úplně stačit.je zvyklá spát jen doma,tak jsem zvědavá,jak to bude zvládat.aby sme třeba nejeli druhej den dom 😅

janica..
autor
15. srp 2008

LIndi si dělám srandu 😀 😀 ty si to dovolit můžeš, pač jako píšeš těhotenská a mateřská demence, to mluví za vše 😀 😀 😀 😝

linn
15. srp 2008

No to jsem rada, ze je mi odpusteno 😀 😀 😀
No Samik ma v cizim prostredi vzdycky nejhorsi tu prvni noc, pak se to nejak stabilizuje, takze Jani, hlavne vydrzet 😉

dali
15. srp 2008

Lindi nemáme,máme klasiku obyč. dřevěnou,no já to taky nechápala,ale když si vzpomenu že na dovče že v bazéně se vytáhl na rukách nahoru tak tomu věřím 😀 😀 😀 on když se vztekne tak má šílenou sílu 😀

janica..
autor
15. srp 2008

No my ještě nevíme jak tam budem dlouho, no záleží na mlaďochovi, jak se tam bude chovat, pač jako jestli chytne ten svůj hyper stav s demoličním, tak jedem domů, pač oni maj kuchyň za 300 000 a tu teda ničit nemusí 😅

konoupek
15. srp 2008

Jani a vy jedete na celej týden?Lindi nám by Denuš taky vypadla myslím klído z postýlky,po ramena jí teda rozhodně nemá,ale zase jí nemáme na tu nejnižší možnou variantu,mám to nastavený zároven s mou postelí,ale jelikož tam není bočnice,tak se mi koulí i po posteli

janica..
autor
15. srp 2008

No asi tam budem do úterý nebo do středy, no ještě uvidíme 😝

konoupek
15. srp 2008

Tak my jedem na takovou tu starou komunistickou chatu,trocha bojový podmínky,ale voda i teplá!!!!tam teče,elekrtika tam taky je,tak jsem v klidu po téhle stránce.A kdyý si Denuš do něčeho kopne myslím,že to ani nikdo nepozná 😅 😀

dali
15. srp 2008

Tak to napiš kdy bude ta přepadovka 😀 😀 😀 vydržte aspoň do středy ať stihnu uklidit 😀

konoupek
15. srp 2008

Zdeni,přece,když je to přepadovka,tak se to neříká né 😀 😀

janica..
autor
15. srp 2008

NO my jedem ke známým, na vrchu maj svoje bydlení a dole pronajímají a tam kde to pronajímají tak, tam je to normál zařízený, takže pohoda, ale my tam budem zas chodit i navrch, protože tam maj Petrášovi rodiče pokoj, takže mlaďoch bude lítat všude, ale dole to bude lepší tam nebudu stresovat 😒

janica..
autor
15. srp 2008

Zdeni neboj písnu 😉

dali
15. srp 2008

Jani(kon) a pc si manža bere sebou???

dali
15. srp 2008

nebo přítel jsem se spletla,prostě Tomáš???má otevřenou lahvinku portského a je moooc dobrý tak se mi to všechno plete 😀 😀

dali
15. srp 2008

jančo ty jsi rozhodila sítě na to Zlatčino video???jsou už zase první

janica..
autor
15. srp 2008

Ha vidíš to tak se mi to líbí, nee ještě nee 😀 😀 😀 já si těch asi 20 hlasů co můžu ještě sehnat nechávám do finále 😅