• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Tak to znám......to dělá Evčo i Evka :grinning: :grinning: :grinning: a teda už i já,mám ji hrozně ráda :slight_smile:
29. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, opil se jako čuně! Z whisky, rumu a sladkýho Jelzina!!!! U nás v rodině žádnej chlap neumí pít, ale tak jednou za dva roky si to musí znovu vyzkoušet, jestli se to nezměnilo...... :sweat_smile: ...přišel o půl šesté ráno!!!!!!

Ano a zapíjel narozeniny, jinak by mu to tak hladce neprošlo...... :angry:
29. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to si můžu myslet, Zdena s Evkou pečou jak o život a mě recept nedají. :frowning2: ...píšu si , píšu si.... :grinning:

vyluštila jsem to dobře??? ....2,5 sáčku do jednoho litru?
29. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatuš,co jako děláš,tak důležitého že tak spěcháš????????????

Evčo tak to je teda borec :grinning: :grinning: :grinning: ,u nás se tohle zatím ještě nestalo,já bych ho zabila,Pavel se opije,ale nejpozději se vrátil asi 2,30? nevím,ale ráno bych ho zabila :grinning: :grinning: :grinning: ,ale já bych totiž stresovala,že se mu něco stalo............já se uplně hrozím kdy se náš táta trhne :grinning: ,snad tak v 50 :grinning: :grinning:
29. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Evčo správně,já to dokonce dávám jen na obyč. piškot(z pěti vajen) a taky tam dávám i piškoty a pak zaleju pudinkem,ale to už jsou moje chutě :grinning:
29. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se náš taťka teď za poslední měsíce taky párkrát vrátil domů nad ránem a já to nijak neřeším. Když ho nevidím, že je jak čiko, tak mě to neva, horší, kdybych byla s ním a on se mi někde zpil, to by mě teda naštval. Dali, kdybys viděla, jakej tu mám bordel, tak bys se mnou přestala kamarádit :grinning: :grinning: :grinning: , jenže se mi do toho nechce, bo nevím, kde mám začít. Včera jsem žehlila koš s prádlem ještě asi ze sedmdesátýho roku, takže až do půl jedné v noci a teď to tu mám všude okolo poskládaný, ale ne ve skříni, bo je tam taky boro, tak nevím, asi začnu těma skříněma.A jdu dělat polívku na zítra a ještě nemám ani umytý nádobí od oběda.

jasně, že jsi pochopila správně, Evi.
29. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cecil-omlouvám se,že jsem si nějak nevšimla,že me vítáš.děkuji
29. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute, vy jste se nějak rozjely, jdu vás dočíst :wink:
29. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já měla šťastné vnuknutí...řekla jsem mu ať zůstane spát v obýváku, abych nemusela pořád čekat kdy mě svým příchodem vzbudí...a tím pádem jsem spala jak byryn. NO a o půl sedmé byla Emča vyspaná, tak jsme se vzbudily a to byl prý hodinu doma. Tak šel lehnout zase do ložnice....Jinak taky spím jak na trní kdy přijde :confounded: .
29. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale copak janico, dneska damoušek nezabral, ses nějak do těch pohádek začetla, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to s tebou už teda nekamarádím :grinning: :grinning: :grinning: co myslíš že je tady,já denně s tatinem makám na zámkovce a pak jsme grogy a nechce se mi ani to blbý nádobí dát ani do myčky :grinning: :grinning: :grinning:

A Já zase beru když se opije a když jsme spolu taky pohodě(pokud teda mám taky něco,dokonce se dokážem bavit i samy dva :grinning: ),ale když je sám,mám pocit, že ho nemá kdo hlídat že někde upadne,nebo usne....on je schopnej usnout i za chodu :grinning:

A taky jsme si vzpoměla jednou přišel 6,30 a to jste mi neměly připomínat :angry: :angry: :grinning:
29. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubku...to já jen tak, neber to vážně :wink: ...že se připomínám :confused: :grinning:

Jani, není co dočítat.....děcka jsou v pubertě, chlapi chlastají a pečeme buchtu :grinning:

Zlatuš, taky si z toho nic moc nedělám, jen pak v neděli s náma ani nešel na pouť.....on totiž zažíval až do šesti do večera. je fakt, že když sjem sním , tak mi to vadí docela dost....ale co oči nevidí, to srdce nebolí :grinning:
29. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy jste zase byly někde spolu že Janico opico a Kubulo Kubikulo :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Zdeni, ještě mě to nevadí v létě...ale horší v zimě, aby někde neusnul a nezmrznul....to mám fakt strach...ale ono to naštěstí není tak často :wink:
29. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -druhá věta nemá chybu. Jo, ještě jsme ti zapomněla napsat, když jsi vzpomněla moji mamku, že ta byla hotová, jakou máš vyřídilku. :grinning: :grinning: říkám jí:No, co chceš, máma od dvou dětí, navíc s evidíme jednou za čas, tak se musí všechno stihnout probrat" Mama prej.Jsem si ymslela, že já jsem ukecaná, ale na ni teda nemám!!!"

Dali, čéče, ty máš o toho Pavlíka větší strach jak o Fífu! To já zase razím heslo:sis rozbil hubu, dobře ti tak, jsi svépravnej, dospělej, tak taky za to zodpovědnej!!"A jako taky ho láskuju, to jo. Jo, kdyby mě žekli, že se s ním někdo pral, nebo bych u toho byla(z našeho taťky někdy bývá v opilosti bojovník:slight_smile: ), tak bych mu určitě šla na pomoc a tomu kryplíkovi, co na něj stáhnul ruce, bych to pěkně nandala.
autor
Téda já zouflaky miluju :sweat_smile:

Marci, však stihnem určo ještě srazík před zimou :wink:

Zdeňuš jsem dřív nemohla, tatin vzal PC do práce na pročištění, kdyby se tak staral o všechno a né jen o počítač a auto :sweat_smile: Teď dorazil, opět zdrhl dřív z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jako a ZDENICO co bude s tím BEEFEATREM, Sebík už je na světě, tak kde to vázne, kdy s Ivuš dorazíte?
jj,cecek, zima je blbá.
a překlep žekli znamená řekli-jako nešišlám jenom mi to tam blbě naskočilo.
A musíte dneska tak vykecávat, když mám tolik práce, co?? :angry: :angry: Já už fakt jdu.
29. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já stresuju každej pátek,ale většinou to dopadne dobře,mě jen vadí že když přijde tak jde přes pokojík,napřed narazí Viki do postele a pak Fífovi do postýlky a pak chrápe a já nemůžu spát,ale říct že má spát jinde tak mě vyhodí na mráz :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petráš chodí jednou za čas a když jde tak se vrací zásadně nad ránem, ale už hodně dlouho nikde sám nebyl, protože jak si začali brát Petrášovi rodiče mladďocha, tak jsme začali chodit spolu :sweat_smile: a jak odbije půlnoc tak ho už tahám dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Zlatko, už tě vidím čéče jakmáváš pěstičkama a mstíš taťku!!!!!

vidiš to??? Já prej ukecaná, zítramáme jet k Evě spolužačce a s tou já často ztrácím tempo jak se nehcytám jí skákat do řeči!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...ale máš pravdu, vždycky jednou za čas tak honem honem, že???

Ale jinak správně hádáte, že razím heslo...líná huba, holé neštěstí!
Ivuš se odstěhovala do HUmpolce, to chvilku potrvá.
ja sice fotečky mám,ale ještě né v PC.Janica má nějaké naše fota.Tam ,kde jsem bydlela s přítelem je dnes zábava,tak přemýšlím jestli tam šel a když šel,tak co tam dělá.jsem magor.ale asi nemá náladu na nějaky juchání,umřela mu mamka.Zlatuš,já tě vidím jak dnes,krásná dlouhovlasá. :slight_smile:
autor
Zlatuš taky jdu pokračovat, ještě WC a koupelku a mám to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dali :grinning: :grinning: :grinning: zkus mu udělat nějakou překážkovou dráhu, něco mu šoupni do cesty, ať se chytí za nos, až probudí celej barák.
29. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, dnes se kecá pěkně, taky už ale budu končit.....
29. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatuš nechoď..........já jsme tak blbá že když se opije tak mě to štve,ale když je mu na druhej den blbě tak ho jak debžot opečovávám :grinning:

Jani,no Ivča není na skladě :slight_smile:
autor
Marťo jestli tam šel tak se to určitě dozvíš, znáš to vesnice....

Ja mám vybrat nějaké foto? Marti?
janico, ty mrcho!!!!!já jsem ještě nezačala.Nechcete dojet do týnce na kolách-v neděli-je tam díza pro děcka a pak pasování děcek na školáky šermířama pravejma pohádkovejma.

Marti, kdeže ty loňské sněhy jsou.Ale díky, až tě uvidím na tom fotu, tak ti to vrátím!!!!
29. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky nesnáším, když mi napere nohou do manželské postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale v neděli jsem neopečovávla, to teda ne-e ....
29. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatuš tak to mu nijak nepomůže,já bych spíš potřebovala,aby když nás vzbudí,my hned usnuly a on nemohl dvě hodinky spát,ale jak se znám já bych ho hladila,aby snad usnul :grinning:
29. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek