Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
29. srp 2008

jak zdeni pises, presne tak, kazdy jsme jiny... a diky konikovi i dokonali 😀 😀 😀

taky uz pujdu, at zitra funguju, jeste tu vytru.

Hezky vikend!

jakoubka
29. srp 2008

trifidi hrají v Toveři dnes.

cecil
29. srp 2008

tak u nás hraje Veruna....Veropna jsou Benátky, ne??? he he

Zlatušáku, ty a tuc, tuc, to mi skoro nejde do hlavy.....hm hm hm

cecil
29. srp 2008

překlep...Verona

Ale už fakt jdu spinkat....

dali
29. srp 2008

Zlatuš tak to není,tu měl Pavel taky hrozně rád...já ani moc ne,ale frčela taky v době našich začátku 😉 ...my teda chodily všude i na vesnický disca a taky zábavky,já snesu obojí 😉

dali
29. srp 2008

Já asi už taky půjdu,jen dám to nádobí do myčky a osprchuju se se mi tak nechce 😖
Jakubko díky,tak dnes vím kde co hraje a sedím doma 😀 😀

zlatka
29. srp 2008

tož dobrou noc, holky.Tak když hodnotím zpětně svoje náctiny, tak jsem byla pěkný tele!My jsme se jenom ploužili s Přemíkem a když hráli rychlý, tak jsme popíjeli....hezký sny.

entik
29. srp 2008

tak to my ani na disko a na zabavy nechodili, my jezdili na vandry 😵 Jen s holkama ze skoly jsme chodili do S-klubu 😎 sem tam...

entik
29. srp 2008

Jakoubko, matej je 25.8. a rodila jsem v prostejove

zlatka
29. srp 2008

Jo, marti, ty jsi pro nás ještě nehlasovala, tak musíš povinně: http://n-joy.cz/kategorie/adrenalin/video/hcgra...
Jani, už se zase ten motorkář vzpamatoval a jako že nás chce dostat!!už nám šlape na paty!!!

cecil
30. srp 2008

Peťo, ty jsi rodila v Prostějově???? To ani nevim. Co já slyšela, tak bych tam teda nešla, i když jednu dobu byl strašně vyhlášený....když jsem šla rodit Štěp., tak se mě sestra (byla tam na praxi) při klystýru jen tak mezi řečí zeptala proč jsem nešla do Pv?...prý sem bych nešla....heh...to je povzbuzení do začátku,co? Ale nakonec jsem byla spokojená.
A te´d mi říkala jedna paní z PV, že zná primáře a že tam jde péče do háje, prý vyházel personál všechen co šel...samozřejmě aby se co nejvíc ušetřilo a prý tím trpí služby a péče.....tak nevim....

Holky, u nás budíček v pět! Emča to vzala s tréninkem na vstávání do školy poctivě!!!! 😀

cecil
30. srp 2008

Teď už zase mrčí, zkusíme ještě chvilku lehnout....to jsou rána, toto.

jakoubka
30. srp 2008

dobré ránko,děvčátka.Za chvíli si pro broučka přijede táta,tak už teď jsem z toho taková nesvá,bude mi smutno,chce ho vzít na výlet i na noc u něj zůstane ☹ Zlatuš,video zhlédnuty a hlas poslán.MATE NA TO,je super.

janica..
autor
30. srp 2008

DObré ránko,

Petráš nám šel pro rohlíčky, jéžiš jak já mám ráda čerstvý rohlíky 😝

Zlatuš a kdy je konec?

Marťas dobře nakup v IKEI a užívej si, že máš klídeček a volňáska a nenervuj se 😉

janica..
autor
30. srp 2008

Evi dobrej budíček 😅

konoupek
30. srp 2008

Holky,toš trifidy taky znám to je stará známá zábavová kapela,ale jsem spíš chodila na piprilo 😉 .Jináč taky spíš preferuju vesnický diskošky,ale snesu včechno 😀 .Zlatu my pojedem do Týnce zítra na tu dětskou diskošku asik 😉

zlatka
30. srp 2008

jééé, tak to pojedem spolu, já přemýšlím, jestli mám jet na kole nebo autem.uvidím podle počasí. A jaktože už nejste na výletě? hezky si to užijte a jeďte podle cedulí ve Vyškově na ZOOpark.
Marti, díky za hlas.

entik
30. srp 2008

Evi, ja byla v Prostejove max spokojena a druhe bych chtela rodit zase tam. vyhovovalo mi, ze je to mala nemocnice, individ. pristup, takove rodinnejsi, nez v olomouci, kde je moc lidi, tak to jede jak na bezicim pase, coz ani jinak nejde, asi,... Krome toho minuly srpen bylo v olomoci plno, takze jsem mela jednodusssi rozhodovani

uzijte si diskosku🙂

bazalka
30. srp 2008

Zdareeeeec .... hlasime navrat!!! Bylo paradne, vubec se nam nechtelo domu. Jak bude chvilka, hodim fotky, ale asi mi to bude trvat ... vybalovani, prani, zehleni 😝 😝 😝

bazalka
30. srp 2008

Teda vy hste spisovatelky!!! Jsem vas zbezne preletela, ale je mi jasny, ze jsem furu veci prehlidla, tak pokud bylo neco podstatneho, prosim o info 😀

Sebastianku a vsichni Linndovci ... prejeme vam, at se vam to ve ctyrech dobre tahne!!!

Matysku, vse nej nej k rucku a ke kruckum 🙂

Zlatus, nadherny fotecky!!!!

Jakoubko, vitej!!!

konoupek
30. srp 2008

Tak taky hlásíme návrat z výletu,nezmokli jsme,už jsem tu 🙂 .Lidí tam bylo fakt dost a dost,ale zase taková katastrofa to nebyla.Zlatu my se snažíme jezdit až v dobu,kdy má Denuš spát,pže pak je to na ní dlouhý a vzteká se.Schrupla si cestou tam i zpět.A my teda jedem určo autem zítra,takže se tam teda potkáme 😉 .
Bazi vítej zpět 😉 to je jasný,že nikomu se nechce zpátky,mě se taky nechtělo 🙂

bananek
30. srp 2008

Tož ahojte včera jste byly pěkně ukecané a dnes tu nikdo není tak trifidy znám taky chodily jsme na ně často pak ještě na saxi ,calibosi,hazardy,pirilo,a další zábavoví kapeli opčas když nikde nic nebylo tak i na diskošky ale co jsem z tátou už 14 let tak nic moc on na to moc není neboť já tam potkám spoustu známích a on se nerad seznamuje tak tam sedí jak flaša někdy si říkám že bych vyrazila ze starou partou to by byl odvaz ale nebudu pokoušet hada to by se pantáta semnou nebavil ještě na vánoce 😀 😀 😀 😀 A co se týče otázka alkoholu tak pantáta nám to ukázal na dovče vožral se první den jak hovado a ani nevěděl že jsme se pohádaly já totiž měla jen dvě piva neboť někdo musí hlídat děti a dát je spát ráno semnou mluvil miláčku nachystáš snídani a to jsem mu řekla večer ať mě ráno hodí do Bruntálu že jedu dom že z notorem na dovolené nebudu tak jsem ráno dělala mrtvího brouka když nic neví taky dobře že 😀 😀 😀 😀 Jinak to jsem chodila do práce tak přišel ráno z plesu za tři pět a mě jel pět pět autobus do práce malej měl pět let tak jsem nevěděla jestly ho mám zbudit a vzít sebou nebo jestly se táta uráčí dojít dom abych mohla jít na třináctku 😀 😀 😀 To jsem se zase rozkecala jinak Marci klidně piš já holky taky moc neznám ale alespoň pokecám když už jsu doma 😀 😀 😀

bananek
30. srp 2008

Jo Martulo já si tě asi pamatuji

zlatka
30. srp 2008

Jani a jak se to denisce líbilo? Já asi taky pojedu autem, pak se ještě stavím u bráchy, což o to, ušlapala bych to a prospělo by mi to, ale mamka mu posílá nějaký věci a to bych už neuvezla. Uvidím, třebas se zastaví on.Ale mám to kolo jakýsi rozhrkaný, co jsem byla pryč a jezdil mi na něm táta.
Dnes jsme byly na motorkářským srazu a moc dobrý, beruš opět trsala na kapelu a večer mi, holky, řekla maminko-teda znělo to mami-ko, ale bylo to moc pěkný, to jsou takový krásný chviličky....

zlatka
30. srp 2008

marti Nr.I, ty to máš taky veselý!občas to ujede každýmu.a bazi zdarec, jem se bála, že to bez tebe nepojede a docela nejelo, ale včera jsme to napravily.

zlatka
30. srp 2008

jo a co zítra vaříte, hoďte tipa. Nevím.

konoupek
30. srp 2008

Kurna se mi to zase neodeslalo,tak ještě jednou 😠
Zlatu ,Denuš se tam líbilo,myslím,že těm našim prckům je to ještě docela šumák,ale byla tam jedna asi 2,5 letá holčička a s tou jak se tatínek k té jedné potvoře přiblížil,chytla naprostěj amok.Navíc to ještě v tu chvíli zařvalo,tak byla fakt,jak vyšinutá.myslím,že v noci bude mít i nějaký ty můry.Denušce se hrozně líbila cesta vláčkem a mě taky,jsem se uculovala,jak debilek 😅 😀 .Tak zítra se potkáme na diskošce,snad se to bude D 😀 enuš líbit 😉 .
Vařit taky nevím co budu,nějak nemám nápad žádnej,ale mám koupený vepřový řízky po x-letech,jinak je nekupuju,pže to nějak moc nemusím,ale řekla jsem si ,že to zase jednou vyzkouším,tak něco z toho,ale co????to fakt nevím,tak nějakej typ bych taky uvítala.

zlatka
30. srp 2008

To si piš, že se to bude holkám líbit!!!A zase budu nejvíc vytrsaná já!Dneska jsem s ní aj trsala ve frontě v obchodě, bo byla dlouhá jak týden před výplatou, tak jsem už nevěděla, jak ji zabavit. No, já si myslím,že těm malejm prckům se ty zvuky líbí a jak poberou víc rozumu, tak pochopí, že to jako není žádná sranda, než jim ten rozumek zase vyzraje natolik, aby pochopili, že vlastně je. Jinak zmínka o cestě vláčkem u tobě jako uculujícím se debílkovi mě moc pobavila🙂

zlatka
30. srp 2008

nikdo tu není, co? to na sebe můžem, jANI, VOLAT Z OKNA, abysme trocha pokecaly a nemusíme si tu psát... 😀 😀 Asi se včera přepsaly, tak se z toho léčí.... 😀 😀

konoupek
30. srp 2008

No ted v tom Dinoparku byli i známý,mají tříletou holčičku a taky se prý bála,takže ted tam tak ze pár let raději nepojedem 😀 .Beru je teda pařmenka!I ve frontě v obchodě 😀 .A dnes jste tam taky byly,nebo jen na tom srazu motorkářským?To bylo asi na golfu,že jo?Jak jsme jeli kolem,tak tam byla lajna motorek. 🙂