• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
A Filda je teda žrout! :grinning: Samo, že je to lepší jak to co předvádí Emča :unamused: ...

Konoupku, bacila zažeňte...
7. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi to je Samík borec, to Damiánek očkování vyloženě prořve :unamused:
7. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to je fakt borec :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak říkám cecil, normál taková kóča není, vydařená fotka. a co bylo v reportáži, včera?
7. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, moc pěkný, beruš si u Rockyho zapařila!!! :grinning: :grinning: Vy mu dáváte!!!! :grinning:
7. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damous je super borec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Samous mi uz zacina lizt na postel nahoru a schody taky miluje :unamused:
Zlatus, ohledne meningokoka - vetsina smrtelnych nakaz u nas je typ B a ockovani je na A a C a ono to vyznelo, ze je to ockovani pak nanic.
7. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani bomba video!!
Zlati mala je krasavice :slight_smile:))
Cecil ergo chci cerveny a pak mam cerny s retrem..nejaka special edice..to ekologicky hnedy nemeli to se me taky libilko.// jedno asi prodam ..podle toho ktery se me bude libit vic :grinning: koupila sem k tomu i ty kousajici navleky na popruhy .)
Peti . mam narozky takze nemuzu ..ale jindy jo
7. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Jani, to video je boziiii ... jsem se narehtala. my jsme sli domu chvilku po vas ... Martas usinal v kocare, ale pak nejak obzivnul, tak jsem stihla rozchystat vareni a vysat a pak sel chrupcit uz spi skoro 90min :slight_smile:

Peti, ja bych tu znakovku taky brala, ale neni uz pozde ve ctrnacti mesicich? Skoda, ze jsem nevedela, kdyz u tebe byla Zlatka a Evka

Zlatus, fotecky jsou krasny a na te prvni je Beru superkoca :grinning:. Jdete v so plavcit?
7. kvě 2008 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
video dobrý :grinning:

Mici, ty jedeš, rovnou dvě, jo? to pak musím skouknout...já to brala na bráně k dětem a tam kousací popruhy neměli :frowning2:
7. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ivi malej see vzbudil až teď, ho nějak to hřiště zmohlo :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Martas byl taky hotovej .... chrni porad (od 12.05) :grinning: .... stihla jsem vysat, vytrit, utrit prach, uvarit, povesit pradlo ... uz by se mohl probrat, potrebuju jeste skocit do mesta :slight_smile:
Nebudem na to hriste chodit casteji ... ma na kluky dobrej vliv a ja ma i trochu opaleny ruce :wink:
7. kvě 2008 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2008 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12674254&tab=2
nekdo tu psal o prvnich pastelkach ... co tyhle?
7. kvě 2008 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bazi taky sem se na neho divala :slight_smile:)
Prave sem dala Lilce na svacu bio bananek :slight_smile:) ani kousky ji nevadily :slight_smile:) a jeste sem vzala biobrambory tak ji to zitra uvarim..kam chodite v Ol do toho Bia..kde maji nejvetsi vyber??
Cecil no dve pac sem se rozhodovala mezi mei tai a ergem..no nakonec mam dve erga :grinning: :grinning: :grinning: ale jedno prodam asi ..uvidime ktery bude hezci..ja to objednavala v Usa tak tam popruhy meli .
7. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
tak mam dalsi seminar znakovky za sebou, bylo to moc fajn :slight_smile:

Jani a Bazi, ja bych rada udelala znakovku jeste ted, ale uz nejsou materialy, ty budou az prave v pulce cervna... Ale na seminar mam nahlasene i maminy s 14 a s 17 mesicnimi detmi. Chteji je podporit v mluveni, a pak to vyuziji i s druhym ditetem. Znakujici deti maji vetsi slovni zasobu a driv mluvi ve vetach...

dobrou..
7. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, toš jsem teď doznala plnéh významu přísloví...lásku, koně a smrad neschováš...teda hlavně ten smrad...hnojila jsem kuřincema...vám řeknu, to bylo! Jsem to v životě nedělala a nevěděla jsem jak na to ...čím to jako nabírat, jak s tím nakládat a tak :grinning: , nakonec to odskákaly jedny gumové rukavice..ty už to nerozchodí, a když jsem přišla dom, tak jsem zjistila, že mi to prsklo na svetr a na hubu :sweat_smile: ...doufám ,že mi to nevyžere díru do úsměvu :grinning: .
Páček, jdu bojovat s prádlem, budu čekat na tatu z odpolední.

Dobrou
7. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cecil to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co tu ještě strašíš, mici?
7. kvě 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatka nezklamala...vždycky příspěvek k půlnoci :wink: , to už já chrněla :dizzy_face:

Holky dnes bude hezky, odpo. jedeme pro postel do Aska do Olmika...achój
8. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joa ksichtík mám ráno celej, tak je to dobrý :grinning:
8. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatus to vis no..strasim .)))
Cecil dobre poridte :slight_smile:))Ksicht vcelku to je hlavni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No venku je krasne tak deme makat :// uz me to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, my už ji máme bokem, zaplacenou zálohu, takže jen vyzvednout.
Jo a vyhlídli jsme si nábytek dětský pokoj...chtěla jsem vám hodit odkaz, ale mají tam strašně malé fotky, nic byste neviděly, takže si počkejte až to přivezeme a hlavně až to tata smontuje :sweat_smile: , pak to blýsknu....

ahojda
8. kvě 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tetiny ...
Zlatus, nejak jsi mi zapomnela pisnoput, jak s tim plavanim ... plavete v so v jednu?
Peto, uvidim, jak se Martas bude rozkecavat a pokud mu to nepujde, tak na tu znakovku dojdem :wink:
Jani, tak |Martak spal vcera po tom hristi 3 hodky :grinning:. A dnes v noci celou noc a do ctvrt na osm a o pul dvanacte padl za vlast opet a chrni vesele dal. No, ale uz by to nemusel protahovat, ve dve mame byt v Belkovicich ... no, asi to nehrozi :confounded:
Holky, ahooooj a fajn svatecni den
8. kvě 2008 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, tak my meli dnes den oslavni, tatka slavil padesatku, tak se sesla cela rodina, na obed jsme byli v tom vezaku u nadrazi a taaaaaaaaaak mam nacpane bricho :slight_smile:

Bazi, vsak uvidis, jak to Martovi pujde.

Vcera jsem usla hned nejak po osme, s matyskem v posteli, a az do rana. Neprevlecena, neumyte zuby, nic. A tak fajn se spinkalo :wink:

Mejte se
8. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čaute,

dnes byl úplně super den, takových jen víc :sunglasses: Ráno jsme byly v ZOO, malej byl úplně pav ze zvířátek, jsem nečekala, že se mu budou tak líbit, no nejlepší byly kozenky, protože je sám krmil a mědvěd se mu fest líbil :sunglasses:
A odpo jsme vyjely na kolech do Týnce sice jsme trochu zmokly, ale v poho :wink:

Ivi Marťáska ho to teda pěkně utahalo :sweat_smile: zas určitě dojedem :wink:

Peti já nevím se mi to zdá už pozdě, do kdy potřebuješ vědět, jesti jo nebo ne?
8. kvě 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jj, Bazi, vypadá to, že v sobotu půjdeme plavčit, jdete taky? Beruš teď soplila, ale myslím, že to už je v poho.
Našla jsem si tuhle sedačku, co na ni říkáte, odborníci? http://www.kupkolo.cz/produkty/detska-sedacka-cyklosedacka_248/Sedacka-Flinger_3884.html

Jdu hejbnout brvou, čučela jsem na Tmavomodrej svět, tak mám skluz.
8. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a prcci :slight_smile:

Zlatuš vypadá solidně :wink:

Počasí super,jen mě mrzí že táta je opět v práci,má hotovost a tak nedostal zase dovolenou,ale slíbil že nám to zítra vynahradí.....pozval nás na výlet na kole na loveckou chatu na oběd,tak doufám,že to děcka zvládnou,Viki sama na kole a filda ten se spaním,chci mu to už trošku upravit,aby chodil spát jen jednou po obědě,protože když spí 2x tak sedíme pořád doma.Protože jde spát v 10h a budí se kol 12h a pak 14-14:30-do .......většinou 16h a tak je to na houby.Tak ho dnes natahuju,zatím se drží protože si hraje s Vikčou :slight_smile:
9. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek :slight_smile:
Dali tak to je Filda teda spici panacek :grinning: :grinning: :grinning: my spime pul hodiny v 10,nekdy hodinu po obede a pak ve 4 pulhodinku...
9. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek