Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
16. zář 2008

Ahojte tam je zase kosa že?My teda ještě netopíme pekla jsem včera dvakrát v troubě napřed brambory pak kuře a vono se to tu celkem vytopilo na 22%tak jsme kotel ještě nezapinala ale dnes teda nevím nevím mám jet na sraz z holkama tak navařeno mám dopředu tak tu asi vytopeno nebude a už teď cítím že tu bude za chvilku pěkná kosa 😀 😀 😀 Jinak Ivi stou poštou je to naprd já šila paní polštáře posílala je ve středu stím že malej má narozky že to tam do pátku dojde a jak to dopadlo ?Došlo to až v pondělí po narozkách jasný že se paní nezlobila neboť vyděla že fakt nekecám razítko tam bylo středeční tak asi tak kté poště 😀 😀 😀

konoupek
16. zář 2008

Ahoj holky,
budte rády,že vám topí,my tu máme příšernou kosu,nemáme ještě pořád kotelníka,ale Tom už bude dělat v so zkoušky,tak pak nám pořádně zatopí.Jen doufám,že nebudem nachlazený.Musím topit přímotopem to zas bude peněz 😠

bananek
16. zář 2008

Tož to ti konoupku nezávidím to musí bít kosa jak blázen to se ti ráno nechtělo ani zvyhřátého pelíšku co? Nejhorší je to stěma prďolkama já si taky ráno brala malou k sobě abych jí zahřála celo noc odhazovala deku a když na ní chytnu je jak led tak jsem si jí k ránu vzala k sobě tak v tom teplíčku ještě chrochtá prďolka malá 😀

konoupek
16. zář 2008

No já v noci ,jak se průběžně budím zapínám přímotop,pže Denuš nesnese být zakrytá a to by mi zmrzla.našemu debilnímu kotelníkovi zkončila licence(stejně spíš netopil,jak topil ožrala jeden)tak si to na sebe vzal právě Tom,ještě s jedním klukem tady z baráku a chlap kterej je má na to školit,pže na to prostě musí být nějaký zkoušky ,tak je domluvenej až na sobotu.No musíme to vydržet 😖

bananek
16. zář 2008

Kdyby vám byla moc zima tak se dojeď ohřát m 😀

konoupek
16. zář 2008

my se chodíme Marti ohřívat k našim 😉

zlatka
16. zář 2008

tak to my ještě teda netopíme a ani mi nepřijde, že je tu kosa, asi jak to tu je malý, tak to máme vyprděný a zadejchaný. 😀 ale já jsem otužilka podle konoupka 😀 😀

dali
16. zář 2008

Zdarec

tak my teda tayk ještě netopíme,máme tu zatím 20st.,ale jak se prďata půjdou koupat tak jim to tak na hodinku zapnu,ale já počítám že se ještě oteplí,bože já z té zimy mám takovou depku 😠

bazalka
16. zář 2008

Zdeni, zasilka rano dorucena 😀 ... diiiik
Ja jsem se na podzim i tesila, ale dnes jsem dopo venku tak kosila, ze mam depku taky 😠 ... bylo fakt otresne!!! Ale pry jeste babi leto bude 😉

dali
16. zář 2008

Ivčo tak to je dobře....hl. že jsi spokojená 😉
....a není zač.... 🙂

Tak mě podzim až tak nevadí,ale tohle není podzim,moc velkej skok do neznáma 😠

linn
16. zář 2008

Ahojky, Ivco, diky za sms, nakoneec jsem to taky vzdala, uz se mi to za zrejme ne uplne nove zdalo dost 😠 toz hledam dal 😉
A pocasi hnus fialovej, asi ven vubec dnes nepujdem, to je teprve zari 😲 😠 😒 ☹ ale snad fakt bude jeste trosku slusneji 😅

janica..
autor
16. zář 2008

Ahojky i u nás topí, ale zatím máme topení na nule, pač nám taky ještě není zima, jsme asi otužilci 😅

Ivi to je dobře, že došlo, no ta pošta je pěkně pomalá 😒

Právě mně nejvíc vadí, že zničeho nic se tam tak rychle ochladilo, taky mám jakousik DEPKU ☹

bazalka
16. zář 2008

Jani, balicek nedosel ☹ ... Zdence jsme psala o necem jinem 😉 ... jeste me napadlo, ze ve ct, kdyz jsem balicek posilala, tak boural postovni vlak ve smeru na Prahu ... ale to uz je teorie "tonouci se stebla chyta"

konoupek
16. zář 2008

No nám je právě kosa,že nemáme plastáky a strašně tu profukuje ty starý okna jsou už naprosto k ničemu a ještě k tomu pod náma sklepy 😖 😝 .Oken se snad do měsíce konečne dočkáme teda 😉 .A holky depku mám taky.Zlatu jestli s Beruš nemáte zítra něco v plánu tak se ozvěte a bud by sme šly ven na chvilku,nebo podnikly přátelskou návštěvu co ty na to 😉 .Jéžiš už to začíná dlouhý zimní večery budou a plno bacilů kolem 😝 🙄 .
Jdu koukat na VKV zatím páček

zlatka
16. zář 2008

Jani, tak to tady u nás je taky průvan jako prase!Normálně s enám zvedá vichrem na chodbě lino, není tam ani práh 😀 ještěže už tuto zimu tady nebudu muset absolvovat, to by zase bylo savování....tady ty okna jsou taky hrůza. jani, zítra nevím, jeslti nepojedu do města, má mi přijet kamarádka, ještě uvidím. napíšu sms.

bananek
17. zář 2008

Ahojte tak už jsme včera topily taky prý nebudem zmrzat když tátá potřebuje uklidit kotelnu tak vše popálil co se tam na zimu nanosilo a my dojely z města měla jsem sraz z holkama z chirdy dojela kámoška z Ameriky po 5 letech ,tak tu bylo jak v lázních a dnes než dojede si máme prý přitopit plynem ale mě se tu zdá teplo tak nevím.A ztěmi okny jak já jsem šťasná že je máme dávno vyměněné a utěsněné mám to tady jak na dálnici a to by jsme se nevyspaly a ještě jak říkáte starýma na víc táhlo a dávaly jsme tam na zimu deku no děs rači na to už ano nemyslím 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
17. zář 2008

Dobré ránko, Ivuš tak to je blbís 😠

linn
17. zář 2008

Cauky, tak dneska uz aspo nefuci, co?
Tak jsem dopo vyrazila na prochazku, docela jsme to zvladli s klukama 😉 ted se zase chrupka, tak vyrizuju mailiky.
Chci se s vama uz pomalu domluvit na tu navstevu? Co v tydnu 6.-10.rijna, den je mi uplne jedno, tak spis vy, kdo budete schopne dojet napiste, kdy se vam to nehodi a nejak to vymyslime. A asi spis odpoledne, ne?

linn
17. zář 2008

Ivco, vsak posilalas to doporucene, ne? Asi bych to sla tak koncem tydne reklamovat 😒

linn
17. zář 2008

Pridala jsem fotecky Sebikovi do albicka 🙂

janica..
autor
17. zář 2008

lINDI FOTEČKY KRÁSNÝ A NEJVÍC SE MI LÍBI fotečka jak jsou tam břášci spolu, hlavně teda ta podoba, to je mazec, se nazpařou 😵

janica..
autor
17. zář 2008

nezapřou 😅

konoupek
17. zář 2008

jé Lindi to je teda podoba ti dva prcci....fakt Samík v menším podání 😵

cecil
17. zář 2008

Ahoj

Lindo, no jo, lusci se nezapřou, však jsou z jednoho hnízda, ne? 🙂 Samík teď jak se mu vlní vlásky jde do tátu a nejvíc se mi líbí fotka jak máš malýho na rameni, vypadá šťastně přejedenej 😀 😵 .

V týdnu 6-10 nic nemám a jestli dopo, nebo odpo záleží Lindo na tobě, jak vám to pasuje. Ale nám se to víc hodí odpoledne.

Jinak teda jsem ráda, že jsem si kolečko po doktorech udělala minulý týden...radši být uvařený v autě jak mrznout, brrrr. My už topíme, máme tu 20 a je to tak, tak , přece jen to byl velký teplotní skok.
Jinak pořád ještě třídím hadry, letní, zimní, nevíc Emilčino malé a nějak se nemůžu dobrat konce, dnes jsme byly na očkování a než jsem uvařila, bylo půl druhé 😝 .

Týjo, Petr mi koupil hned dva! rýče, kdybych zase nějaký zlomila, ať je rezerva 😅 a musím letos udělat nový záhon na jahody, přerýt, pohnojit, to teda chci vidět kdy to budu dělat....msuí se oteplit, plís 😅
tak zatím páček, zase kuknu.

cecil
17. zář 2008

to po sobě nečtu, soráč...lusci znamená kluci 😵

cecil
17. zář 2008

holky, Petr strčil nové fotky do alba...jsem si teď vzpomněla

dali
17. zář 2008

Ahoj

fotky super,kluci jsou skoro stejní a holky Tomkovic taky jedete prostě všichni přes kopírák,ale já vidím i u nás taky je to tak 😀 😀 😀

Všechny vás moc zdravím a pořád na vás myslím....srazík ještě uvidím,s tou školou toho mám fakt moc,navíc v tom týdnu máme i očkování,ale na mě se opravdu neohlížejte 😉 ale chtělo by to lepší počasí ☹ prosím taky potřebuju ještě dělat na zahradě 😀 😀

bazalka
17. zář 2008

Ahoj holky!!!

Lindi a Evko, fotecky krasny a souhlasim s tim, ze deti (holky i kluci) jsou pres kopirak 😀 ... teda ne vsichni 4 😀

Tak zprava dne ... balicek s trickama dosel 🙂 ... postak nehodil pani do schranky listek o nedoruceni 😠. Kdyby nesla na postu a nepatrala ... 😠 😠 😠

Tatka mi dnes pripravil prekvapko ... domluvil se na me s dedou. Deda volal, at dorazim na obed, tak ja dorazila a kdo tam necekal ... Vilas me vzal na obidek a Martas zatim chrupcil u nasich. Mame dnes vyroci, tak se tu nezdrzim, jdem slavit 😎

janica..
autor
17. zář 2008

Evi fotečky pěkný 😉

Ivi no jo no pošta 😠 tak si to dnes pěkně užijte 😎

Zdeni my na tebe taky myslíme 😉

janica..
autor
17. zář 2008

Lindi a co kočárek, jak jseš spokojená? Jo a jak psala Evka se srazíkem, tak jak se to bude hodit tobě 😉