• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Mili, Martas je ted mazel ... chytne se me kolem krku a hladi a hladi ... v tu noc to fakt bylo nekonecky, i kdyz zabral, tak hladil dal ... musela jsem si lehnou skoro pod nej, at se nemusi natahovat ... no a rano jsem se nemohla hnout, mela jsem blokly zada :frowning2:((. Ale stalo to za to :sweat_smile:

Zlatko, fajn napad ... uz jsem po drakovi pokukovala.

Mili, s tim burcakem :grinning:. My jsme se min tyden s Vilasem sesli ... on koupil 2l a ja 1l ... nastesti jsme cast rozdali. Ja mam letos odburcakovano ... mam radej vinko. A vcera jsme si dali po dlouhe dobe panaka ... na oslavu 4 let od zasnub :grinning: ...
19. zář 2008 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olco,
chlapi jsou borci, ze to zvladli .... bez maminy a jeste s chorobama :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2008 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlasim navrat, celí a odpocati, i kdyz ted uz se tesim do postele, jeste jsme si uvarili teply cas s medem a citronem, leze na nas nejaka ryma... Pak vam hodim fotecky, od pondelka jsme byli na Slovensku, v horach, v krasne drevenici, daleko od lidi, bylo to moc prima. Takovy raj na zemi, jen skoda toho pocasi, zima a prsivo. Takze zadne velke tury jsme nepodnikali, jen kratke vychazky, ale i tak supr. Vecer jsme hrali deskove hry, popijeli svarak, varili si jablecny kompot a dokonce pekli pizzu v kamenne peci. A koupali se v drevene dizi :wink: no, pohadka.
Vikend s BabySigns byl taky fajn, to jsme meli jeste hezky, ctvrtek a patek vedra, pak zima, ale slunicko. Pojezdili jsme Cesky rajn, byli na Pohadkovem Jicine, v Drabskych svetnickach, na Humprechte, v Detenicich a krome toho jsme stihli znakovani s pisnickama a hrama, a seznamili se se znakujicima rodinkama, vecer jsme popijeli a povidali a chodili spat pozde. Bylo tam i par zajimavych prednasek pro rodice, takze jsme si to uzili vsichni tri. Hlavne bylo fajn se seznamit s ostatnima.

Co tady noveho? letmo vas procitam... Je naplanovan nejaky sraz? nechce mi to nekdo zrekapitulovat? jak a kdy a kde je co konkretne naplanovano???
19. zář 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
davam vam odkaz na fotky z nasi dovolene, nez bych to pozmensovala, takhle je to jednodussi...

http://parata.rajce.idnes.cz/Marikova_-_zari_2008/
19. zář 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Oli, Peti, vitejte zpet,
Peti, pekne fotecky, Matysek uz je taky velkej kluk :wink:
Domlouvala jsem se s holkama, jeste to teda neni 100%, ze byste se teda dojely mrknout na Sebika, asi streda 8.10. odpo, s autama se musite nejak domluvit, pripadny odvoz od vlaku nebu busu z Unicova lze zajistit.
Sebik mi nejak prestava spinkat tak pekne, jak doted, vcera cumakoval do pulnoci a ted zas nemuze zabrat :unamused: , ale Samik je dnes u babicky, tak asi vyrazime s Martou nekam na obidek :slight_smile: pekny vikend, i kdyz zetda to pocasi zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, nedozvedela ses na tom vikendu s Babys., kdy ma vyjit to nove DVD?
20. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, nove materialy budou soucasti kurzu pro rodice a deti, je v nich jedno DVD, velka leporela, tasticka a CD s pisnickama. Ale tyto materialy jsou prodejne jen pro ucastniky kurzu, zvlast se bohuzel neprodavaji :unamused:
20. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DObré ránko,

kruciš mám rýma jak prase, takže odpočívám, prcek je opět u babičky, tak mám asoň klídek :sunglasses:

Co ty Zlatuš? jak ty to zvládáš poprvy je Berča na tak dlouho od tebe a co prsa v poho neexplodovaly :sweat_smile: a co jste přestěhováni?

Jo s drakiádou souhlas, už se těším :wink:

Oli a Peti vítejte zpět a Petruš pěkný fotečky :wink:
21. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jenom nakukuju, včera jsem do půl jedné třídila všechno oblečení holkám (mám to rozpracované od jara, mě bylo jasné, že dřív jak na podzim se k tomu nedostanu)...uf, to byla fuška. ještě mě čekají dvě skříně, vyházet letní a malé a už to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:.¨a to jsem tu včera měla ještě strávníky, dělali v lese, tak jsem jim musela vařit a Emilka to prostě čula v kostech a spala půl hodiny za celej den :fearful: .

Zlatko, prej to není pravda, že jedna ta vakcína je šetrnější a druhá ne, prý je to jen taková reklama, aby rodiče vytáhli peníze z kapes :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem zvědavá, jestli bude mít Emča nějakou reakci.

Peti, dovča pěkná, v takové chalupě jsme bydleli v itálii, v tyrolech. Ale to nebylo pro turisty, to byla stará výměna domácích co jsme u nich bdleli. Dřevěná celá místnost, fakt i se stěnama a stropem, tam bylo teploučko. Pec,(nahoře se dalo spát),stará rohová lavice a židle, prkenná podlaha. Škoda že už tam asi nikdy nepojedu.

Tak nic,já jdu něco dělat.....

Drakiáda je bezva nápad, škoda, že to máme z ruky od nás....ale tady prý taky budou něco pořádat.

PS : Oli, vy jste na hromadě už tak dlouho!, mě stačí že má štěpule od čtvrtka rýmu, doufám že to nebude nic horšího. A co blešky, mršky????
21. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hezkou neděli .....i přes to počasí.
Tatu máme v práci a Emilka od rána vyvolává tatýýýýý, tatýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , včera taky, je to teď jeho mazel. Včera s ním dokonce usnula večer v posteli....beze mě, bez prsa a bez mých vlasů!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...aspoň mají trébnink na příští sobotu, mám sraz ze školy :wink: .

Jo a Zlatko, kozy ti zaeviduju hned jak zaregistruju tu naši (chápej, si to musím npařed vyzkoušet, ne???). Nakonec jsem objednala ušní známky A 2 , i když jsem typ chtěla A, a uvidim co mi dojde :confused: .
21. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, vitejte z dovo ... to musela byt romantika!!! Jen skoda toho pocasi :frowning2:

Zlatus, tak jak jste to zvladli??? Myslela jsem na vas, ze pocko Vam nepreje :frowning2:

Marodi, brzo se uzdravte ... no jo, to pocasi je hnus, ale my se nasteti zatim drzime. Jen nas trapi desny nocni desy ... uz 3 noci se martasek budi se silenym placem, ulpne se trepe, lapa po dechu ... snad se to upravi, jinak to snad budu muset nejak resit, ale moc netusim jak :frowning2:

Holky, zdarec ... jdu chrupat
21. zář 2008 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já slyšela, že to očkování může děti takhle rozhodit :frowning2: . Buď trpělivá, jak bude cítit vaši podporu,tak to třeba přejde. Přes koleno bych to nelámala.

Emilka se tak budí, že ještě ani není vzhůru a už brečí...ale děsně...ale to mám vypozorované, že jí dělají zuby. Jak se vyklube, tak to přestane. Teď jí leze dolní špičák.

dobrou
21. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi přesně takový noci jsme to měli taky po očkování :frowning2: :pensive:
21. zář 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Cecil člověk aby jím věřil napřed říkaly že bude pak že nebude a včera na nově zase říkaly že bude od čtvrtka tak já to vydím že si raději počkáme a pak to vyhodnotíme jestly bude nebo nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak co stím srazikem zítra?????? :grinning:
22. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Ivčo tak to mě mrzí,ty vaše noci já to znám,Vikča měla taky takové období,ale vždycky jsme pak zjistily že to byla třeba rýma,zuby......ale já bych se i přikládala k tomu očkování,je to velkej zásah do těla,Martínka za nás pohlaď je mi ho tak líto :frowning2: a tebe taky :wink:

Jani dnes jsem před školou parkovala vedle vašeho Leona a viděla tvého muže s nějakou babi jak jí někam vede,ale on mě te´da nepoznal,má u mě velké - :grinning: :grinning: asi by jste měly atky dorazit na tu návštěvu,teď už snad bude volněji,tak se domluvíme........ :wink:

Včera jsme slavily narozky Viktorky,musím se pochlubit,měla opět nádhernej dort :grinning: :grinning: pak dám fotečky,ale teď zadírám ve škole tak asi až cečer nebo zítra :slight_smile:

Dnes píšem z němčiny už písemku,tak uvidíme co budu mít první ve studijním průkazu :grinning: :grinning:
Jinak kdo tady holduje matematice :grinning: :grinning: já jsme z ní jelena,le naštěstí jsme tu tak všichni :grinning: :grinning:

Tak všem pusinky a pa
22. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jeleno :grinning: ...Eva učí matiku, ať ti dá hodinu :wink: máte plkat jenom tak, nebo o matice :grinning: :grinning: :grinning: .

Banánku, no jo, já bych taky radši kdyby jim to nevyšlo s tím počasím.
22. zář 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky,
no s tim babim letem jsem to taky slysela, ze nic nebude a ze podzim bude teplotne podprumerny :confounded:
Zdenco, co to studujes? :slight_smile: a z matiky jsem mela vzdycky jednicku :dizzy_face: , ale uz jsem asi vsechno zapomnela.
Ivco, drzim pesti, at je lip :slight_smile:
Evi, co deas s oblecenim po holkach, kete neprodas? Davas je do nejake sbirky?
peti, co to bude za kurs? Jen pro zacatecniky? A ty ho budes taky delat?
Chceme jet odpo do Un.kocarkovat, tak snad aspon nebude prset.
22. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlasi, ze u nas byla pohodova noc, bez jedineho vzbuzeni :sunglasses: ... snad uz bude dobre ... diky za podporu

Byli jsme dopo v Dome deti a mladeze ... maji tam dopoledni hrani pro deti. Nebylo to spatny, ale bylo moc deti, divny lektorky ... predstavovala jsem si to jinak :confounded:

No, taky moc neverim, ze bude babi leto ... hlavne at furt neprsi, zima az tak neva

Zdeni, tu skolu ti nezavidim ... no, taky me brzo ceka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivco, to je neco jako materske centrum? Ja jsem taky uvazovala, ze bysme nekam zasli, ale nevim, jetsli bych tam zvladla oba :frowning2: no kazdopadne jsem se zacala druzit tady v Benkove a zitra mam pozvanou jednu mamcu s 2,5letym chlapeckem na kafe :wink:
A normalne na aukru jsem sehnala oteplovaky z lonska za 180 s postou :grinning:
22. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi mi dnes taky byli opět v MC a dnes pohoda, úplně super,bylo nás tam 6 mamin a paní už tam byla co to tam vede, takže jsme zpívali a cvičili, i když Damiánka to vůbec nějak nebralo, se mu líbil jen tunel :sweat_smile:, ale vyhrál si až až :sunglasses:

Zdeni no se omlouvá, ale měl dost práce s bábičkou, chodí jen o hůlce, tož tak a vedl jí k holičce :wink: prej jsi měla zahulákat :sweat_smile:

No taky v babí léto nevěřím :frowning2:

Zlatuš tak co přestěhovaní????
22. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, dobra cean!!! Nam dojdou ty s lebkama, meli je :slight_smile:

Materske centrum to neni, tak jsme byli min tyden s Jancou a Damcou u nich v Holici. Tohle je Dum deti a mladeze, ktery porada ruzne krouzky a tak. A mater center je v Ol celkem dost
22. zář 2008 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi tak příště doraz, teda doufám že zas nedorazí jako minule 20 mamin, to je fakt naprd, ale když je tam tak těch 6 tak fakt to je paráda :wink:
22. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, radi :slight_smile:
V patek mame sraz s Jirkou a Misou, tak pak muzem naplanovat neco spolecne :slight_smile:
22. zář 2008 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi k nám chodí mamina taky se dvouma prcky, holčičce je 20 měsíců a mimi je dva měsíce starý :unamused: máme tam i postýlku, takže pohodička, se tam prcek vychrupká :wink:
22. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi super :sunglasses:
22. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen je to pro Lindu asi trochu z ruky, co? :frowning2: ... ale ona je borka mobilni :wink:
22. zář 2008 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, hod fotecku oteplovacek
22. zář 2008 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty s lebkama jsou uplne bozi :slight_smile:
22. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je, no :unamused:
22. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz vas tady mam dorazite v tom rijnu? My uz se na vas moooc tesime :dizzy_face:
22. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek