• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
no Zlatu ,ještě jsme nebyly,toš jako nevím na kdy to ta mudra plánuje :confused: .Jooo barvičky jo :grinning: ,tak to jí pořídím pláštěnku :grinning: .
Jinak chlapy ai nemá cenu moc komentovat je to skoro všude přes kopírák :grinning:
25. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Zlatko, to mám prostě zato, že jsem se jí věnovala, pořád četla pohádky, všechno komentovala...no však taky Štěpánka blekotala v roce a půl jak Berča. Emuš ne, ta do toho není tak hrrrrr. Vůbec jsme včera říkali s Petrem že Emilka je ve všem klidnější než Štěpánka....no on říkal že po něm, čemuž jsem se srdečně zasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Jo, Emilka jak už začíná mluvit, tak upouští od některých znaků...ale třeba čistění zubů pěkně ukazuje, koupání, protože jinak je koupy a houpy úplně stejné. Ale ráda ukazuje prší a voda, když se cachtá v kalužích, taky jsem včera byla na dvoře chvilku pustit kozu a Emilka na mě z okna znakovala kozu :dizzy_face: a smála se, já to zopakovala a ona byla spokojená že jí rozumím :slight_smile: . Jsme si rozumněly i na dálku a beze slov...taky to má své výhody. A jinak včera Emča ukazovala dědovi "opice" a viděla v knížce hrocha, toš nevim :sweat_smile: (to bude tím, že pro hrocha znak nemáme :grinning: )

Ahoj, dnes má být docela slušně, třeba to bude pravda
26. zář 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem konecne chvilku sedla ... pouklizela jsem co slo, at o vik mam oraz :wink:
Dopo jsme byli u kamaradky ... navsteva zacala spatne :frowning2: ... dorazili jsme pred barak, ja rafla kocar a vlekla ho do schodu. Kamoska vzala za ruku svou malou a Martase, ze s nima schody vyjde, jenze Mise sjela nozka, zustala mamce viset za jednu ruku .... u nas bezna vec, ale mala zacala brecet, brecela vic a vic, rucku vubec nepouzivala, jen ji visela ... tak se vydali na traumacku ... mala mela vykloubenej loket :frowning2:. Hodili ji ho zpet a bylo po breku :wink:. Neslo to ale vubec poznat :frowning2: ... jak maji prcci baculaty rucky, neni to videt, mysleli jsme, ze ma neco spis s ramenem. Hlavne ze to dobre dopadlo :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u nas stale dopo teploty, pred den OK. Je to z toho ockovani a taky ze zubu ... nasla jsem ctverky :wink:
26. zář 2008 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivi to je mazec to jí to chuderku muselo hodně bolet :frowning2: ,ale hl.že už je to v pořádku :wink: .Tak tatin dnes přišel dom s rýmou,tak je mi jasný,že to chytnem taky.Si řeknete jooo jen rýma,ale já nikdy jen tak rýmu nemám,vždycky mě u toho bolí v krku a mám teplotu,tak jestli to tak bude,už se fakt těším :frowning2: .Se z toho vždycky dostávám tak měsíc,kurna :angry: ..A noci s Denuš ano nekomentuju.
Jinak já jsem taky dnes gruntovala,abych měla o vík.oraz,takže snad bude :wink: .
26. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte,

téda Ivi chudina Míša :pensive:, no a teda Jiřa musela mít malej šok co?
26. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim se po dlouhe pauze.
Jani, tak korunka docela draha, Tom rikal, ze to jde do laboratore rychle, nebo se jim to nechtelo prepisovat (nejspis to) A u nich pry maji tu nejdrazsi za 2000.
Jo a Zlati tu plechovou hradi pojistovna, ale nedelej si iluze, zaklad vsech korunek je stejne plechovy :slight_smile:
26. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MIli já je právě "podezřívám" že se jim to nechtělo přepisovat, už vidím, jak tam někdo jede o půl patý :unamused: jako se nedivím, ale měl mi to dát na výběr, když jsem tam byla před týdnem, jsem mu říkala, že to na mně vybalí, že nevím :unamused:
26. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, tak Maty byl dnes potrestany za ten kousanec Samikuv ( v nedeli se SAmovi zahryzl do tvaricky). Jedna kamaradka z materskeho centra ho kousla do ruky, jeste ted tam ma cerveny flek. Ale moc nebrecel :grinning: Co Samik, nema tam modrinu?
26. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych byla paf,zacne mi to srotovat az doma :angry:
26. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec :slight_smile:
Mili, no to jsem teda Matymu neprala, Samik tam ma jen malinky strup :grinning:
Ivi, no aspon, ze to tak dopadlo. Oteplovaky dorazily a jsou fakt bozi :dizzy_face:
A koupili jsme dneska v unicove boticky na zimu, teploucke a za 800 :sunglasses: je to znacka Protetika - slovenska, jsou vyssi a tmave zelene.
26. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi ta cena botu je paradni, doufam, ze i my neco levnejsiho sezenem :unamused:
26. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Tak kluci jsou pokousani :sweat_smile: ... to u nas ZATIM nefrci :wink:
Lindi, nam snad dorazi v pondeli ... pani me zacina stvat ... uz mesic ma penize, pak objednavala ... furt se to protahuje :angry:

Dnes jsme byli ve meste mrknout na botky ... u Bati maji uz zimni, ale nadsena jsem z nich nebyla. Proti Prioru jeste nic a ve Stinozce taky nic moc ... jen tech par Superfitu. Mili, nezajedem pristi ty do Senima.

U toho Bati me stvou ... obsluha otresna a ty botky, co se mi libily na netu ... no, zimni moc nejsou, jen bych rekla lehce oteplene a ze jsou nepromokave se mi nezdalo :frowning2:
26. zář 2008 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak vykloubený loket a dokousaní kluci.....no ten loket teda neberem :sweat_smile:

U nás novina....teda ne u nás v rodině, ale v regionu....v Konici a v Kostelci na Hané je žloutenka! Takže umývat ručičky!!!

Když si představím,, jak jsme u doktorky te´d pečené ,vařené, tak to teda na klidu nepřidá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ahoj a pěkný víkend
26. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konoupku, uvař si zázvorový čaj, kup Prevenar, nebo něco podobného a uvidíš že tomu utečeš :wink: . Já taky rafnu co jde okolo, i když bojuju co to dá! :slight_smile: ...teď mě na zač. týden pobolívalo v krku a už je klid, ťukám to na hlavu!
26. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty jo tedbudu vypadat jako debil největší :sweat_smile: zázvorovej čaj koupím přímo jako porcovanej,nebo se to dělá nějak jinak? :sweat_smile:
26. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evco, nemyslelas nahodou Preventan? :grinning: :grinning: Doporucuju, ten je fakt dobrej a zazvor mame v lekarne urco porcovanej :slight_smile:
26. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, kup zazvor :wink: ... nakrajej ho na kousicky, zalej horkou vodou, vyluhuj a k tomu med a citron :wink:
26. zář 2008 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejseš debil největší....ty trdlo :grinning: ...já třeba až od středy vím, že se fakt přímo zázvorovej čaj dá koupit....viděla jsem ho v lékárně(27 Kč), ale já si koupila čerstvej zázvor a uvařila si to z něj, nebo se dá uvařit i ze sušenýho...normální koření. Prohřívá tělo, desinfikuje. Já si ho uvařila te´d dva dny po době a zdálo se mi že mě začínají pobolívat dutiny a je klid, přešlo to. I mě to vzpružilo, že nejsem unavená.

Jo a toho zázvoru stačí trochu, pálí, štípe, nebo jak to napsat, je ostrý prostě.
26. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cerstvej spis v samosce :slight_smile:
26. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Lindo, preventan.... :grinning: :grinning: :grinning: ...už jsem z toho zblblá na utrum :grinning:
26. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jednou jsem neco varila z cerstvyho aa trochuu jsem to prehnala :sweat_smile:
26. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, já taky :grinning: , ale mám ho ráda.
26. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky díky,zítra ho zajedu koupit :wink: .
Toho prevenaru jsem si všimla,až si na to Lindi upozornila,ale Evku jsem pochopila,pže jsem se nad tím fakt ani nepozastavila :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konoupku, vidiš, si rozumíme skoro beze slov...žééé??? :grinning:

Holky,dobrou, zítra jdu na sraz ze základky, jsem zvědavá.....už se těšim.

PS : na nově je můj milovaný Jebal :slight_smile: , teda fotr je lotr...jeden z mála filmů,kdy dvojka je lepší jak jednička
26. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo Evi rozumíme :grinning: hl.co se nemocí týče to by sme si pokecaly krásně :grinning: :grinning: :grinning: .Já mám puštěnýho Krause,ale už uý půjdu chrupat,kolem mě to už všechno spí a tatin,jak se vrtí do mě pořád kope :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .Tak přeju všem dobrou noc obzvlášt prckům :wink:
26. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, pristi yden by to byo super, pondeli a utery muzem jen odpoledne, a ctvrtek cely volny :slight_smile: Tak dej vedet, taky preji dobrou noc.
26. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili,
ve st dopo by se Vam to nehodilo? Pokud ne, tak berem navrhovany ct, radeji dopo ... sice uz botky mame (podarilo se mi objednat na MMB Superfity s gore-texem), ale i tak tam chci kuknout, co maji

Hezky sobotni vecer :wink:
27. zář 2008 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,
hlasime se z domu. Vubec jsem se od toho ctvrtka, co jsme byli na kontrolnim RTG nezastavila a hlavne nesedla. RTG v poradku, co se tyka orechu, ale bylo tam videt, ze ma zacinajici zanet prudusek, takze v pondeli znovu na kontrolu do nemocnice. Jenze mam pocit, ze se to moc nelepsi, takze uvidime.
Akorat Vasa je uz mirne z tech doktoru hysterickej. Takze jsou to docela boje.
Jinak proc jsem se nezastavila. Denni rezim mame totalne prekopanej - proste uplna ignorace. Vasa vubec nechce chodit spat ani vecer ani odpoledne - proste nic. Hodinu ho uspavam a to je min. Jestli mate nejaky recept, tak poradte - tohle se neda dlouho vydrzet. Jsem tak mistami na odvoz. Tatu vecer vubec nechce a pres den nekdy ma chvilky, ze taky ne. Vubec nic neudelam.
Mejte se krasne :slight_smile:
27. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Oli, preji hodne sil, asi te uklidnovat tim, ze to za chvili prejde, ze Vasa za chvili zapomene, zklidni se a bude to jako driv, nepomuze, co? tak snad uz to zitra bude lepsi... ani v kocarku nespi? nebo aspon neodpociva??

U nas je vse fajn, jeste porad mame rymu, dovezenou ze slovenska, ale uz je snad na ustupu. Tyden taky uspesne omezuju kojeni, kojim ted jednou denne + v noci. Prvni den Matysek vyzadoval, znakoval mlicko a plakal, ale uz pochopil, ze nedostane, a cim dal rychleji odvedu pozornost k jinemu jidlu nebo cinnosti. Ale zkousi to stale:wink: Zlatko, Cecil, jak casto kojite vy?
27. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek