Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
23. říj 2008

Al. pekne fotecky, kde jste meli tu svatbu? A koukam, ze Valnka byla taky peknej cvalik 😉

alianka
23. říj 2008

tak na festival jdu az zitra s kamoskou nakonec 🙂 Linn diky, svatba byla na Ostravici v hotelu Zlaty Orel. je tam fakt krasne. Jinak Valus byla cvalik (koukam koneckoncu ze stejne jako Samik ze?) a stale je, prave ji krmim 🙂

bazalka
23. říj 2008

Lindi, vysala jsem rano a utrala prach, ale ted jsem to jeste zopakla a vytrela ... ja jsem zblbla ze salu 😅 😝 ... uklizim denne a furt se mi zda, ze by to jeste neco chtelo. Ale jak se nasi vrati z dovo, pujcim jim Martase a vrhnu se na gruntung ... okna, skrine a tak. Ale pak si dam chvilku oraz ... se na nej tesim. Mam pocit, ze uklidima za pul dne muzu znova, ale to je ted asi podobny vsude, ze 😉. Nastesti Martas je zvyklej jist v zidlicce a moc nenosi jidlo po byte a kdyz, tak si sedne na parapet balkonu ... tam ma odpocivadlo 🙂

Ali, kukla jsem na fotky ... mala je krasna! A mela teda poradnej zaklad, asi se mela v brisku dobre 🙂

bananek
23. říj 2008

Ahoj ahoj taky zdravím a koukám že máme přírustek do naší velké Koníkovské rodiny.Já to zase flákám heč byla jsem u naších od rána nechtělo se mi vařit tak jsem se nechala pozvat tak už nám zbívá jen večeře 😀 😀 😀 Jinak z bazénem neporadím my měly smůlu obvolávala jsem vše možné a vše bylo obsazenéALI 🙂 🙂 🙂 🙂 a JINAK JAK SE TAM KDOSI PTAL NA GENETIKU TAK TO BUDE NA 100% ŠANTAVÍ NA DĚCKÉ KLINICE POSÍLÁJÍ TAM VŠECHNY .O soukromém ani nevím ale jsou tam moc hodní já tam chodila taky z oběma dětičkama když byly ještě u mamoška ale to už je dávno ach jo teď mě to pořád zlobí ale někdy a to často i potěší 🙂 🙂

janica..
autor
23. říj 2008

Dobrý večír,

Lindi a Peti, tak se můžem domluvit, písněte kdy chcete dorazit a klíďo půjdu i dvakrát týdně, malýmu se tam líbí a co v zimě, že? tam se aspoň zabaví....

Alianka ahojky vítej 😉 Valerie je krásná a všechno nejlepší k jejím 5 měsícům😵 a jak se jmenuješ?

No odpo sice slunko vylezlo, ale nic moc, jako ten větr je marast, tak jsme s Marťou obešli naves a koupili si zákusek a šli jsme k nám kafíčko a kluci si pěkně pohrali 😵

bazalka
23. říj 2008

Jojo, uz je citit zima ... vraceli jsme se domu po seste a byla uz pekna kosa 😝 😖 ... a lepsi to dlouho nebude 😅

Jdu cucet na Ordinaci

janica..
autor
23. říj 2008

Holky co budete kupovat tcháncům nebo rodičům na vánoce, jako vůbec nevím 😔

konoupek
23. říj 2008

Joooo Jani ,tak bych to bych taky ráda věděla,absolutně jsem bez nápadu 😝

janica..
autor
23. říj 2008

*tchánovcům 😅

hmm Jani tak vidím, že jsme na tom stejně 😒

cecil
24. říj 2008

Zdarec, tak vás jen čtu, reagovat nestíhám 😀 ....kromě úterý mám každej den rozježděnej, ještě dnes na 18měs. prohlídku a píchanec s Emilkou a už je to snad všechno 😝 . Včera jsme pěkně vyzmrzaly a zmokly v PV dopoledne a odpoledne když vylezlo sluníčko, tak jsem vařila a malá spala, takže jsme ven ani nešly. Ale večer mi Petr volal, že v KOnici je lampionový průvod, no bylo to narychlo, tak jsme se jeli jen mrknout a bylo to parádní! Příští rok MILI půjdeme. Měli to v parku(tam není osvětlení), svítili si jen lampionama a světýlkama, měli tam asi pět stanovišť a děcka měli drobné úkoly a dostali razítka a na konci nějaké odměny. Taky měli pro děti teplý čaj zadarmo a dospěláci byli přeslečení za ježibaby a ježidědky 🙂 ...ale zima nás zahnala, byla nula a bylo to cítit. 😖

Ale měli to moc krásně udělaný, všude lampiony a svíčky....už se těším příští týden na dušičky...

Alianko vítej!

tak já jdu děcina něco dělat, jako takovou nestíhačku jak tento týden už jsem dlouho neměla....když čtu tady Ivi to tvý uklízení, tak to je teda scifi... 😀 😀 😀 ...já jsem včera po týdnu vyluxovala 😀 .

Páček

cecil
24. říj 2008

JO a s tchánovcema vůbec nevím....topinkovač dostali předloni, digi osobní váhu loni, ....kuchyňskou váhu ještě předtím....že bysme jim zaplatili dluh??? 😀 😀 😀

bananek
24. říj 2008

ahojky tak dnes byla noc děs běs když malá přestane mít pomalu rýmu tak začnou bolet zuby v noci jsme spaly minimálně a ráno jsme pak schruply fakt nekecám do čtvrt na deset ve čtyři se nám vrátí táta tak musíme dodělat to co jsme nestihly ale máme okna umytý a zahradu dorytou tak jen podlahy a lux a je to i prách už máme tak to tu bude ok a to nejdůležitější něco navařit dnes jsou už bez papu tak přijede hlad domů ha ha 😀 😀 😀 😀 A jinak co koupit tchánovcům Tonda má jen mámu tak té kupuji vždy nějakou lepší kosmetiku co si nemůže dovolit ať jí udělámer´radost a naši mají všech no dokud dělaly tak si vše pokoupily a těm beru každým rokem dárkoví koš nakoupím v Globu co mají rádi a pak si to nechám za pokladnou nabalit tak tak to funguje u nás a ke všemu mamka moje má 27 narozeniny tak spíše tam přemýšlím co koupit ale jinak to tak funguje u nás každým rokem 🙂 🙂 🙂 🙂

dali
24. říj 2008

Zdarec.....tak mě se aky nějak nechce makat.............a dárky no taky nevím tchýni asi nic 😀 😀 protože mě max. sere....včera zase seděla u našich když hlídaly Fildu a celou dobu si stěžovala jak jí není dobře že bude mít asi chřipku 😠 a to leze k malýmu dítěti a ještě je naštvaná když jí místo pusy řekne Filda nee 😀

Banánku to máš mladou mamku,já mám taky 27 😀 😉

janica..
autor
24. říj 2008

Zdeni ne 27, ale 27mýho, že má narozky 😀 😀 😀

Jako balíky kupujem prababičkám a pradědečkům, rodičům nee, vždy nějaký dárečky, tož doufám, že některá hodíte tipa 😅

janica..
autor
24. říj 2008

Jo a tchýně Zdeni, zase teda perlila, no vždy mně pobavíš 😝

janica..
autor
24. říj 2008

JO ještě jsem chtěla napsat, že byl Petráš s malým dopo venku, já uklízela a přišli úplně promrzlý, takže už budu dávat malýmu zimní botky, ještě že je máme už koupený 😎

konoupek
24. říj 2008

Ahoj holky,
Jani,Zlatuš nám určo poradí,každé zvlášt co koupit,víž že je na to hlavička 😉 😀 .
No jsem se dívala na předpověd a po neděli už má být fakt jako chladno,takže botky asi budem taky řešit.
Ty jo na Zdenčinu a Zlatušákovu tchýni tady nikdo nemá prostě,díky bohu,za to co máme,teda u nás spíš nemáme,pže když tam nepřijdem tak tchánovci se tu prostě neukážkou 😝 .Ne,že by mi to vadilo 😎

prool
24. říj 2008

ahoj baby,
no letos jsem to na drsno rozdelila, ze ja kupuju nasim (teda spis se s nima domluvim, co jim dame a co oni nam) a Maros se domluvi se svyma (s nima totiz neni absolutne zadna domluva a ja na ne fakt nervy nemam).
Nasim chci koupit povleceni - mamka si porad stezuje, ze ma 30 let stary 😀 😀 tak ted prijedou, tak ji necham vybrat na internetu a objednam to. Maros mamince koupil chlebnik nebo jak se to jmenuje 😀 takovej drevenej v hyperboude. Dedovi a brachovi at si koupi co chce.
Pro segru a pro brachu - tak to je lehky - uz nekolik roku si navzajem kupujeme dobre vino a caje, takze letos tradici neporusim. Maximalne pribude hracka pro malyho synovce 😀 😀
Zdarec jdu neco delat.
Ali vitej, jeste jsem te ani nastacila pozdravit 🙂 Val je krasna 🙂

dali
24. říj 2008

aháááááááá tak já to opět blbě pochopila 😀 😀 😀

Jo a Ali vítám tě taky 😉

A Filda ještě nožky zpocený v botečkách,ale jinak kosa jako blázen 😒

bazalka
24. říj 2008

Ahoj holky ...

Jojo, kosa jak z nosa, i dnes rano, ale ted pred polednem to uz bylo lepsi. Martas mel ted venku uz zimni kabatek a teplejsi cepku, ne jen bavlnenou. A puncochace a ponozky, protoze vcera vecer jsme se vratila z uplne studenyma nohama. Uz ty zimni boty moc dlouho cekat ve skrini nebudou 😉. Jeste se chystam koupit termopuncochace s vnitrnim frote ... loni jsme je neuzili, ale letou uz urco jo. Deku totiz na kocarku malos nechce a nanoznik se taky netvari ... nastesti uz hodne lita peso, tak se zahreje.

A s darkama .... dnes jsem lapla inspiraci. Ve neste je novej obchudek s kavoui ... prazi ji tam, dle prani i melou, taky ji i vari ... bud ji vypijete tam nebo ji davaji do kelimku s sebou. Ja tam mela cokoladu a super luxus!!! Lepsi jsem nemela. Nasi jsou kafari ... mamka je na turka, tatin na presso ... tak asi nakoupim zaklad darku tam. Da se to zlikvidovat, nebude se na to prasit a je to celkem napadite a ne od kazdeho neco takove dostanou. 1kg kavy tam vyjde asi na 500,- +-, dle druhu. Maji i mensi mnozstvi a pry budou mit pred Vanocema i ruzna darkova baleni (dozy, specialni pytliky a tak). Jo a uuuuzasne to tam voni ... az pujdete Ostruznickou, tak tam kuknete ... malej nenapadnej obchudek, ve smeru od namesti vpravo, az skoro u tram koleji 😉 ... teda takova reklama ... ale fakt s nima nemam nic spolecnyho 😀 , jen majitel byl sympos a kecali jsme tak s nim s kamoskou asi 20 min

cecil
24. říj 2008

No jo, Ivi, tak se dělá klientela! 😀

A já mám taky narozky 27. a nemám 27 😀 😀 😀 .

Tak Emilka dostala dopol. píchanec a vážila se v plínce, punčocháčích a body a má 9,7 😅 , jsem věděla, že ani deset nemá. Dívala jsem se, že E. váží tolik co Štěpánka v roce 😅 😀 .

Jo a udělala jsem si dnes radost a koupila nový batoh. Ten od ježíška jsem reklamovala a dali mi zpět peníze, tak jsem si koupila už trochu lepší a řekla tatovi, že mi už nic nemusí vymýšlet k narozkám 😉 .

Zdeni, ta vaše babi je nepřekonatelná...ha ha...my jedeme k té naší v neděli, jsem zvědavá, jsme tam asi tři měsíce nebyli!

cecil
24. říj 2008

Čaje a víno jsou dobrý dárky, to si dáváme s tetou...aspoň víme, že nešlápneme vedle.

Jo a na boty se chystáme asi příští týden...dnes jsem viděla klasiku kožené,vevnitř s kožíškem, s certifikátem žirafky a stály....256 Kč! Třikrát jsem se na tu cenu dívala a nevěřila!!! Takže jestli po Štěpule Emilce nebudou, tak vím pro který půjdu! A ještě Štěpánce ....

Teda ale já mám ještě jedny dárky na starosti, přijedou za měsíc američani se třema dětma a těm budu muset něco vymyslet...ufff.

janica..
autor
24. říj 2008

Tý jo Emilka je teda drobek, to měl Damiánek v půl roce 😀 😀 😀

Ivi dík za tipa, tak to budu mít v záloze, když na nic jinýho nepřijdu 😀

janica..
autor
24. říj 2008

Jako nikdo nikde, tož jako, jdu asik čučet na telku 😒

linn
24. říj 2008

Zdarec,
jen jsem na Vas mrkla, Ivco, snad se nekdy do mesta dostanu, obchudek musi byt super 😵
Evi, no vis jak Ti takovou vahu Emilky zavidim 😅
Pribuzni uz jsou tady, zitra krtime, tak pak Vam pisnu, jak se to Sebikovi libilo, Samik byl v poho, ale je pravda, ze to bylo v cervenci 😲
Tak pa a pekny vikend

entik
24. říj 2008

tak jsem ted napsala takovy dlouhy roman a on nikde ☹ 😠

entik
24. říj 2008

evi, kde jsi videla ty boty? ta cena je dobra. zitra se chystam do mesta...

nechce se mi to vse psat znovu, takze tak..

cecil
25. říj 2008

Peti, ty botičky jsem viděla tady v Konici... 😅 ...č.22, ale měl i jiné, byly trošku vyšší přes kotník. Šněrovací.

cecil
25. říj 2008

Včera a dnes má Emča teplotu, prý o tom očkování může být dva dny, tak doufám, že zítra už budeme mít pokoj. A má to i docela nateklé v místě vpichu.

Udělala jsem teď co spala jeden věneček na hřbitov, no on se mi trochu vymkl z ruky a je trochu větší, něco mezi věncem a věnečkem 😀 ...ale krásně tu zavonělo chvojí...tak už mám skoro adventní náladu 🙂 .

jdeme ještě chvilku ven, páček....

bazalka
25. říj 2008

Ahoj holky!!!

Lindi, myslela jsem na Vas ... tak jaky to bylo???

Evko, zase teplota ☹ ... snad je to jen z ockovanda. A ta cena za boty je uplne neuveritelna!!!

U nas ted byla akce, strihala jsem oba chlapy ... a mame novej system. Nejdriv tatka na zidlicce u zrcadla v predsini a pak u nej na kline Martas ... byl v poho, dival se na sebe do zrcadla, az na konci pri strihani kolem usi se kroutil, ale to uz mel vlasky v obliceji, tak se mu nedivim. Ted uz je v pelisku a snad nebude mit skarede sniky z toho strihani.

Jden prenastavit hodiny a uz mame nachystany vinko ... na nova vinoteka kousek od nas je desny lakadlo 😅