Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
16. kvě 2008

Ahojky

Tak náš Baronek by taky rád nějaké zbytečky,ale u nás chudých nikdy nic nezbyde 😀 tak má spíš jen ty granule 😝

Evčo naši měly taky kozu když jsem byla malá a pořád nám to nutily a proto jsem k tomu měla odpor,já nějak mléko vůbec,ani moc jogurty,ale do kávy si dávám a klidně bych i to kozí 🙂

linn
16. kvě 2008

Zdarec, Evco, vyborny napad,
me moji hosi odfrceli na navstevu, tak jsem doma sama a budu sprtat, uz se mi strasne nechce, ale rikam si, ze je to jen chvili, ze se musim prekonat 😝
Stavovala jsem se jeste v Globu a maji akci na Pampersky jumbo baleni za 300 a ubrousky ctvery za 179, kdybyste nektera mela cestu.
Zlatus, mrkla jsem na MMB, ten nas kocar zaklad se prodava za cca 9tis., kdyby i s vajickem, tak za 11,5 , kdybyste mela nahodou nektera zajem, tak pro vas by byla spec.sleva 🙂 A je to Casualplay S4 🙂
Vcera mi volali z toho inter. obchodu, ze novej bude koncem mesice. za tech 8 je zaklad, komplet bude za 13, ale i tak je to vyborna cena.
No nic, jdu sprtat, jeste mrknu vecer, mejte se papapa.

entik
16. kvě 2008

ahojky, dnes jsem mela dalsi seminar, poprve ve vodnicku, fajne to bylo, tak snad se to libilo i maminkam 😉

Sraz v cervnu berem a na kozi mliko se timpadem tesim🙂

Rasy jsem kupovala prave v pi centru, maji je tam pod okynkem, na stolecku, cipsiky se jmenuji NORI rasa a ty cancoury Laninaria Japonica a maji i Agar. JTen sacer Laminaria stoji 24kc a uz ho mam dlouho, dam jich vzdy jen par do vsech moznych jidel, bud je pak vytahnu (kdyz to vypada hnusne) a kdyz to neni videt, tak to tam necham🙂

entik
16. kvě 2008

http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazevclanku=r...

odkaz na porovnani ras a mlika a nejake recepty

bazalka
16. kvě 2008

Ahoj holky ...
Ty rasy nejsou spatny ... Peta mi je uz doporuci celkem davno ... ale nechutnaji mi, jim je z odporem 😝. Musim zvazit ty cancoury 😉
Lindi, tak to je slusna prodejni cena ... ten novej budes mit vlastne skoro vymenou 😉
Evko, ja kozi mliko miluju!!!! Ted jsem videla prodavat litr za 60,- nebo pullitr???? Ted nevim. Kupuju obcas kozi jogurty a Martovi taky jedou 🙂
Holky, podaril se mi ulovit fajn kousek na MMb ... uz se tesim, az dorazi. Nova bundicka HM .... chodila jsem kolem ni v Olympii, ale 800,- se mi zdalo teda fest preslahnuty 😝 ... tak jsem patrala a patrala a vypatrala 😀

dali
16. kvě 2008

Ivčo ty jsi teda špionka 😀 😀 😀 dej odkaz 🙂
Jinak jak vlakem k nám,hezky autem 😀 😀 😀 a beru vás za slovo,víkendy máme nabitý,ale v týdnu kdykoliv kdokoliv 🙂

bazalka
16. kvě 2008

Zdeni, auti je pres tyden s tatinem v praci ... ja mam vyjezdni pravo o vikendech 😀. Nam se to taky hodi spis pres tyden, o vik mame plno planu

bazalka
16. kvě 2008
dali
16. kvě 2008

Ivčo tak jak tam píšou ta" je fakt boží" 🙂

bazalka
16. kvě 2008

Ale ja ji budu mit lepsi cenu nez je v odkaze 😀, o dost lepsi 😉

bazalka
16. kvě 2008

Za 430,- i s post se to hodi, ne? A nova s ceduli 😉

dali
16. kvě 2008

No to je super cena,filda má jarní nexťáckou,super,ale pomalu z ní vyrůstá a mě to štve,je super,no mě štve hodně oblečení z kterého vyrůstá že musím dát pryč ☹

bazalka
16. kvě 2008

Ani mi nemluv 😢 ... ja jsem to vcera prehrabovala a bylo mi z toho uplne smutno. Nevim, jestli to mam schovavat nebo prodavat .... zatim jsem to zavakuovala a uvidim. Nam jedna nextacka visela celou zimu ve skrini a cekala na jaro a pak uz nam byla mala ☹

dali
16. kvě 2008

No tak to taky znám 🙂

Všem hezkej víkend!!!!

bazalka
16. kvě 2008

Taky mizim ... papa a hezky vik

cecil
16. kvě 2008

No holky zmizely, Peti díky za odkaz na řasy...budu muset koupit, teda ti řeknu, to jsou bomby vápníkový a vůbec!...není tady smajlík s palcem nahoru! 😅

Ivy, tím kozím Marťovi nemůžeš uškodfit, ani jogurtem ani mlíkem. To kozí je v obchodě strašně drahé, my tu bereme litr za dvacet kaček.

Zdeni, náš pes je zase chudák přes křupavky, já z kuřete všechny sežeru 😅 a chytne houbelec! 😀

Ivi , bundička hezká.
já se těším až ty hadry vyházím z baráku...rozdám, dám do bazaru, nebo do kojeńáku..ale některé si nechám z nostalgie 😔

Hezkej víkend!

dali
16. kvě 2008

Evčo ty nejdeš do třetího dítěte???? já myslela že jo 😀 😀 😀

Tak křupavky taky miluju Pavel mi taky vždycky nadává

janica..
autor
16. kvě 2008

Jé tak to se Evi na kozí mlíko taky těším, já jsem na něm vyrůstala, babička měla kozu no a teď jsem asi 10 let neměla ☹ jé jsem si vzpomněla na puding z kozího mlíka, mňam a na ranní kakáíčko 😝 😵

Jé Ivi ta bundička je famózní 😎

Peti jestli v neděli bude jakž takž počasí tak pojedem buď na kole a nebo autem, ale nevím počasí je teď jakýsi na prd 😠

Tak červen návštěva u Cecilovic, červenec u Zdeňuš a v srpnu u Linduš na mimi 😅 😎

Zdeni jsi to dnes nějak brzo zabalila, přišla sousedka na vínko nebo co? a nebo tatin dnes nešel na pívko co? 😅

janica..
autor
16. kvě 2008

Fůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj křupavky 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝 😀 😀 😀

dali
16. kvě 2008

Jani tatin je na pivku,sousedka tu není,ale jdu žehlit 😝

bazalka
16. kvě 2008

Krupky fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝
Kozi mliko mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ... Evko, kdyby bylo v Ol za dvacku, vykoupim zasoby 😉
Uz fakt zdarec!!!

cecil
16. kvě 2008

Zdeni, mě nikod za křupky nenadává, jen pes je chudák 😅 . Třeba budeme mít aspoň zdravý klouby, co?

To mě překvapuje, kolik lidí tady vyrostlo na kozím mlíku...jen já ne a podle toho to vypadá ☹ , ty moje alergie 😝 . Ivi, já říkala než takhle kupovat drahý mlíko, to už se ti vyplatí sednout do auta a někam na dědinu si jednou týdně pro to mlíko zajet.

Taky bych asi měla žehlit, ale prdim na to, tři noci jsme se jaksi blbě vyspaly... 🙄...ještě vařim rajskou s hovězim na zítra. Mňám 🙂

dali
16. kvě 2008

Tak rajskou jsem dělala dnes a máme i na zítra 🙂

entik
16. kvě 2008

ja uz vyzehlila 😎 a ted si uklizim skrin, davam zimni veci nahoru...

ja na kozim nevyrostla a ani nevim, jestli bych mela odvahu, me to smrdi, jsem zvedava jak u cecil, jestli mi to zachutna,

cecil
16. kvě 2008

jo, mě kupovaný taky vždycky smrdělo, domácí ne...

...to mě ještě čeká, sezónní věci 😝

entik
16. kvě 2008

nikdy nic nemam na sebe, ale skrin plna 😒

dali
16. kvě 2008

Tak babizny,já mám hotovo a i zimní věci dávno uschovány 😀 😝

Zlatuš já čekala na nějakej večerní příspěvek,ale asi slavíte s tátou svátek co?

zlatka
16. kvě 2008

Grýs got! 🙂Taťku mám v práci, čekám na něho s dárečkem. zítra se neuvidíme, jede s bandou na rafty.Já jsem dělala ordnung beruš ve fuseklích, nemá žádný bodýčka-ze všeho mi vyrostla a nemůžu sehnat s dlouhým rukávem ňáký ne moc drahý.Dnes tu byl opravář pračky, tak mě to stálo prachy, co jsem měla odložený na tu sedačku na kolo, tak to koupím snad příští měsíc..

bazi, bundička moc pěkná, taková by se líbila aj mě.Mám ráda takovej styl- barvu i ty kapsy.

dali
16. kvě 2008

Nezklamalas :-

Taky čekám na taťku s dárečkem v mé podobě 😀 😀 😀

zlatka
16. kvě 2008

bazi, kdes koupila ty vakuový pytle? Já bych to potřebovala taky-hlavně kvůli místu.Tak jsem se ještě nedočkala, tak to balím a jdu to zalomit.